3 товари
1 529грн.
1 290грн.
Ви отримаєте +64 бали
Потужність 300 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм
Робочий хід 3 мм
1 573грн.
1 327грн.
Ви отримаєте +66 балів
Потужність 220 Вт
Робочий хід 2 мм
1 121грн.
843грн.
Ви отримаєте +42 бали
Діаметр диску 125 мм
Напруга акумулятору 18 В

Шліфмашина ексцентрикова Vitals – параметри та властивості

Шліфмашина ексцентрикова Vitals - незамінний інструмент при будівельній чи ремонтно-відновній діяльності. Дозволяє легко зачистити, відполірувати чи змінити геометрію та форму пластику чи деревини, а також справляється з лакофарбовими покриттями на будь-якій поверхні. Шліфмашина ексцентрикова Vitals користується попитом, тому що здатна виконувати широкий спектр робіт з високою точністю і швидкістю. Інструмент виконаний з надійних сталевих сплавів та ударостійкого пластику з латексним напиленням, за рахунок чого значно збільшується зносостійкість та довговічність.

Інструменти з лінійки Vitals мають ергономічний і сучасний дизайн, невелику масу і габарити, за рахунок чого при тривалому використанні оператор не відчуває дискомфорту.

Шліфмашина ексцентрикова Vitals

Шліфмашина ексцентрикова Vitals складається з трьох основних конструктивних елементів:

  • Силової установки (електромотора) з надійним охолодженням, що підтримує стабільну температуру незалежно від навантаження;
  • Круглої підошви шліфувальної ексцентрикової машини Vitals, яка і виконує всю основну роботу і на яку закріплена насадка з отворами, що відводять сміття в пилозбірник. Сама насадка може відрізнятися своєю зернистістю (великою або дрібною) та призначенням (зачищення або полірування).
  • Корпусу інструменту, що виступає сполучною ланкою між усіма конструктивними деталями. На верхній рукоятці розташовується кнопка живлення та регулятор обертів електромотора, за рахунок якого можна налаштувати ексцентрикову шліфувальну машину Vitals для взаємодії з різними типами матеріалів.

Принцип функціонування шліфувальної машини ексцентрикової Vitals заснований на обертанні навколо своєї осі, за рахунок чого вона і отримала свою назву. На додаток до цього також відбуваються зворотно-поступальні рухи, що створюють певну хаотичність у русі та невелику вібрацію, за рахунок чого відбувається рівномірне зняття матеріалу. Це дозволяє ексцентриковій шліфувальній машині Vitals видаляти різні пошкодження, наліт корозії, залишки лакофарбового покриття або полірувати до блиску матеріали не залишаючи подряпин.

Моделі шліфувальних машин Vitals поставляються з розширеним терміном гарантійного обслуговування – до трьох років. Це дозволить вам звернутися до сервісних центрів при виникненні дефектів механічних деталей, що виникли внаслідок браку чи інших ушкоджень. Щоб максимально збільшити довговічність інструменту, необхідно дотримуватися ряду умов їх технічної діагностики та експлуатації – не допускати попадання вологи, щоб уникнути короткого замикання, не зберігати інструмент у вологому середовищі, змащувати основні рухомі деталі та застосовувати виключно за призначенням.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину Vitals в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова Vitals від 639 до 18773 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова Vitals від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова Vitals 4.73 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет