6 товарів
2 529грн.
Ви отримаєте +75 балів
Максимальна дальність 5-50 м
4 599грн.
Ви отримаєте +137 балів
Максимальна дальність 5-50 м
5 869грн.
Ви отримаєте +176 балів
Максимальна дальність 5-50 м
10 119грн.
Ви отримаєте +303 бали
Максимальна дальність 200 м
110грн.
Ви отримаєте +5 балів
Немає в наявності
11 815грн.
Ви отримаєте +354 бали
Максимальна дальність 250 м (150 дистанційне керування)

Професійний лазерний приймач БошЗараз в будівництві активно використовуються різні прилади. Приймач лазерний - це пристрій, який є незамінним в роботі з будівник площин. Пристрої необхідні, щоб швидко визначити розташування лазерного променя в умовах поганої видимості. Якщо плануєте приймач лазерний купити, то потрібно визначитися з підходящим варіантом. Виробники пропонують безліч моделей, які наділені різними технічними параметрами. 

Особливості пристроїв для прийому лазерного променя 

Приймач лазерного променя - це електронний пристрій невеликих розмірів. У конструкції передбачається світлочутливий елемент, який найчастіше розділений на кілька частин. Після потрапляння променя на певну зону положення може змінюватися щодо нульової площини. 

Електронна схема налаштована на певну частоту пульсації променя. Це спеціальний режим роботи, який пульсує при високій частоті. Якщо приймач не налаштований на подібну частоту, то в цьому випадку він не буде реагувати на отримані сигнали. Крім цього, в деяких моделях передбачається звукова фіксація. Вона дозволяє швидко визначати положення щодо певної площині, яка буде здаватися лазерним променем 

У багатьох моделях передбачається можливість налаштовуватися на "грубий" або точний відлік. Деякі виробники оснащують пристрої спеціальним екраном, де відображуються необхідні показники. 

Якщо потрібен детектор лазерного променя ціна може відрізнятися. У цьому випадку все буде залежати від варіанту, який плануєте вибрати. Вивчити найпоширеніші варіанти приймачів лазерного випромінювання можна в каталозі магазина "Такіда". 

Конструкція лазерних приймачів 

Приймач для лазерного рівня - це досить простий пристрій. Конструкція включає в себе наступні елементи: 

  • корпус приладу;
  • веточувствітельний елемент;
  • програмне забезпечення. 

Після потрапляння лазерного променя на поверхню приладу з'являється звукова індикація. В сучасних приймачах передбачена можливість визначати величину зміни площині. Всі приймачі можна розділити на ручні або машинні. Ручний варіант характеризується компактними розмірами і має невелику вагу. Їх зручно кріпити в руці і при необхідності можна кріпити на металевій рейці. Приймач лазерних сигналів Бош з похибкою 1-3 мм

Щоб позбутися від покупки пристрою в подальшому буде потрібно просто вибрати лазерний нівелір з приймачем. Подібні нівеліри комплектуються приймачами, які відмінно справляються з улавливанием лазерних променів. 

Чому варто купувати в інтернет-магазині "Такіда"? 

Якщо потрібен детектор лазерного променя, то потрібно відправитися в каталог магазину "Такіда". Тут запропонований великий ассортимент якісних інструментів,які здатні здивувати своєю якістю. До переваг покупки у цьому інтернет-магазині відносять такі моменти: 

  1. Інтернет-магазин є офіційним розповсюджувачем тому співпрацює тільки з перевіреними постачальниками. У каталозі розміщені тільки якісні пристрої, які відповідають всім вимогам. 
  2. Співробітники компанії не співпрацюють з посередниками тому вартість пристроїв є досить низькою. 
  3. Наявність гнучких умов оплати. Щоб оплатити товар, який сподобався можна скористатися наступними системами: Webmoney, Приват 24 або розрахунковим рахунком в банку. 
  4. Доставка продукції здійснюється через різні платіжні сервіси. Багато клієнтів вважають за краще використовувати Нову Пошту, Інтайм або МістЕкспресс. 

консультанти магазину мають досвід тому допоможуть зробити вибір відповідного варіанту приймача. 

Діапазон цін категорії Приймачі від 110 до 11815 грн.
"Електроінструмент Приймачі від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Приймачі 4.15 На основі 59 відгуків

дзвонити
кабінет