9 товарів

Купити електротельфер будівельний недорого

Електротельфер - це спеціальне пристосування, яке застосовується під час будівництва, ремонту обладнання, монтажі, розвантаження і завантаження матеріалів. Головне завдання пристрою - піднімати і опускати важкі вантажі. Принцип роботи наступний: після натискання кнопки "старт", спрацьовує магнітний пускач, який призводить в роботу двигун. Потім двигун починає обертати вал через редуктор і вісь барабана, після спеціальний трос починає рух. Відзначимо, що продумана система, яка дозволяє здійснювати опускання і підйом вантажів.

Види електролебідок і конструкції

Електролебідка складається з наступних елементів:

 1. Корпус.
 2. Електричний двигун. Відзначимо, що він обов'язково йде з вбудованим гальмом, щоб уникнути форс-мажорних ситуацій.
 3. Барабан, в який рівномірно укладається трос.
 4. Редуктор. Його завдання - здійснювати рівномірну кількість обертів під час підйому або спуску.

Також деякі моделі маю спеціальний візок, завдяки якій здійснюється комфортний підйом вантажів. Візок створює безпеку і допомагає надійніше закріпити вантаж. Однак візки йдуть в комплекті тільки у потужних моделей, які найчастіше використовуються на великих промислових підприємствах.

Як вибрати електротельфер будівельний?

Бажаєте тельфер купити, який буде виконувати всі свої завдання належним чином? Тоді під час його вибору слід враховувати кілька важливих технічних параметрів:

 1. Вантажопідйомність. Зараз на ринку представлені моделі вантажопідйомністю від 125 до 1000 і більше. Найпопулярнішими вважаються моделі, які здатні підняти одну тонну, так як вони мають запас по потужності і мають невисоку вартість.
 2. Потужність двигуна. Слід завжди вибирати електричну лебідку з невеликим запасом по потужності. Так як в рано чи пізно може виникнути потреба підняти більш важкі вантажі, а купувати для цього інше обладнання немає ніякого сенсу.
 3. Запас троса. Як правило, в більшій частині моделей запас троса - 12 метрів. Відзначимо, що зробити його більше не вийде, так як обсяг барабана обмежений.
 4. Швидкість руху. У нашому каталозі ви зможете відкрити для себе моделі, які здатні пересувати вантаж зі швидкістю 15-25 метрів в хвилину. Велику швидкість вибирати не рекомендується, адже вантаж може серйозно розгойдуватися під час підйому.
 5. Розміри. Вкрай важливо, щоб лебідка не займала багато місця в приміщенні і була комфортно закріплена.

Замовити електричну лебідку в інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині ви зможете відкрити для себе кращі умови для придбання електричної лебідки. Адже електричний тельфер ціна тримається на низькому рівні, так як наш магазин вже тривалий час веде тісну співпрацю з виробниками. Це дає нам можливість надавати такі переваги:

 • великий асортимент товарів;;
 • реальні гарантії на тривалий час;
 • найнижчі ціни.

Також купуючи електроінструмент в інтернет-магазині Такіда, ви отримуєте швидку доставку по всій Україні. А якщо під час вибору виникнуть питання або певні складності, завжди можна зв'язатися з нашими кваліфікованими консультантами, які допоможуть підібрати оптимальну електричну лебідку.

Діапазон цін категорії Тельфери від 2589 до 14155 грн.
"Електроінструмент Тельфери від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Тельфери 4.55 На основі 62 відгуків

дзвонити
кабінет