Акції

Купити інструмент зі знижкою по акції

Інтернет магазин "Такі Да" щомісяця пропонує знижки та акції на найпопулярніші інструменти, що дає можливість заощадити покупцям на ціні електроінструменту в Україні. Ми намагаємося зробити найбільш вигідні пропозиції на придбання інструментів. Проводимо такі види акцій по електроінструменту:

  • Цінова акція на інструмент. Виглядає як знижка, яка діє на обмежений період часу (Часто ми пропонуємо такі акції на інструмент Дніпро-М, Foresta та DeWALT).
  • Подарунки до електроінструменту. Дуже часто при покупці  того чи іншого інструменту, ми даруємо приємний аксесуар, який можна використовувати як окремо, так і разом з основною покупкою в роботі. Наприклад, це може бути диск до болгарки, або рулетка до шуруповерта, чи бури до перфоратора.
  • Знижка на комплект аксесуарів, при спільній покупці з інструментом. Наприклад у нас часто можна зустріти акції на зварювальний інвертор, разом з яким пропонується маска зварника Хамелеон, електроди, або рукавички. Таке поєднання окремо буде коштувати значно дорожче.
  • Додаткові сервіси, при покупці інструменту. Таким сервісом може виступати безкоштовна доставка.

Як правильно купити електроінструмент по акції

Уважно вивчіть картку товару, якщо до нього є додаткові бонуси або подарунки, тоді часто перед описом в картці є можливість купити комплект, якщо ж це просто знижка, тоді буде вказана відповідна ціна і відсоток, на який вона знижена, додаткові вигоди, можна отримати вже після оформлення, під час відправки інструменту. Якщо ж не розібралися, як отримати знижку на інструмент, тоді уточніть інформацію у менеджера, оформити замовлення завжди допоможуть співробітники інтернет магазину. 

дзвонити
кабінет