23 товари

Бетономішалки для побутового використання і будівельних бригад. Замовте відповідну бетономішалку з доставкою.

Раніше: важка ручна праця - перемішування цементу з різноманітними наповнювачами (щебінь, пісок, шлак, відсів) і води.

Зараз: бетономішалки, які швидко готують однорідні цементні суміші та розчини.

Цемент називають основою сучасної будівництва. Він входить до складу штукатурки, без нього не зробити базу під підлогове покриття, а звичний і надійний бетон - це, власне, розчин певної марки цементу.

Купити бетономішалку недорого в Україні

Пропозиція на ринку растворосмесителей настільки широко, що з вибором відповідної моделі часто виникають труднощі.

Який віддати перевагу - електричної або механічної, шнекової або гравітаційної? Як визначитися з оптимальним поєднанням потужності, принципу роботи, конструкції і обсягу барабана? «Кентавр і Віталс» допоможе Вам розібратися.

За принципом функціонування бетонозмішувача бетономішалки ділять на шнекові (примусової дії) і гравітаційні.

Обертаються в нерухомому барабані електричної шнековой бетономішалки лопаті перемішують розчин якісно, проте споживана потужність двигуна і напруга не по силам побутової електромережі. Крім того, ціна бетономішалки примусової дії досить висока.

Бетономішалка гравітаційного типу працює за рахунок обертання самого барабана, на внутрішній поверхні якого передбачені ребра, щоб запобігти налипання суміші. Розчин високого ступеня однорідності на виході виходить протягом 10-15 хвилин. Компактні гравітаційні моделі особливо зручні в побутових умовах для будмайданчиків невеликих розмірів. Бюджетні варіанти з нашого магазину знадобляться, навіть якщо Вам необхідно приготувати розчин всередині будинку або в підвалі.

По виду приводу гравітаційні змішувачі бувають

Редукторна бетономішалка

Редукторні бетонозмішувачі працюють практично без шуму, що важливо при роботі в заселених районах. Барабан обертається за допомогою двигуна, на який насаджений редуктор. Надійність конструкції забезпечується за рахунок захищеності редуктора від проникнення піску і пилу, однак в разі поломки механізму ремонт неможливий, його цілком замінюють на новий.

Вєнцова бетономішалка

Барабан бетономішалки з венцових приводом оперезаний по всьому колу зубчастих «венцем»,завдяки якому здійснюється обертання. Вінці виготовляють зі сталі, чавуну або поліуретану. Поліуретанові - недовговічні і дешеві, сталеві - надійні і безшумні, але дорогі, чавунні - кращі в плані поєднання ціна / якість.

Вільна бетономішалка

Повністю покладаються на закон тяжіння: барабанні лопаті, обертаючись, піднімають і скидають компоненти розчину. Вільні бетономішалки зазвичай розбірні, що дозволяє значно полегшити транспортування.

Основні характеристики бетонозмішувачів в продажу від Такіда!

Продуктивність бетономішалки визначається обсягом барабана і виходом готової робочої суміші. Обсяг робочої суміші на виході визначають за формулою: 2/3 від обсягу барабана. Таким чином, електричний растворосмеситель з барабаном на 130 літрів за один цикл замісу видасть приблизно 86 літрів готової суміші. Потрібна продуктивність визначається виходячи з масштабу робіт. Бетономішалки об'ємом 125-150 літрів підійдуть для дрібних будівельних і ремонтних робіт, 160-200 літрів - для великомасштабних, наприклад, при зведенні котеджу.

Чим ширшими барабан, тим вище потужність двигуна. Типова компактна модель на 125 літрів повинна бути оснащена двигуном потужністю від 550 Вт, а більш продуктивна 160-літрова - не менше 700-800 Вт.

Ми пропонуємо Вам купити бетономішалку в інтернет-магазині Такіда - перевірені моделі від надійного виробника.

З нами Ви отримуєте ряд переваг:

  • цільна, проварена нижня частина бака без посадочних тарілок, а значить, вивести інструмент з ладу зможе хіба що цунамі;
  • укрупнені лопаті для кращого і якнайшвидшого перемішування;
  • потовщена гумова прокладка між верхньою і нижньою частинами бака;
  • кожен підшипник вала додатково захищений гумовим ущільнювачем від попадання пилу і бруду;
  • зручність переміщення - до 2 м подовжений мережевий шнур;
  • колеса з щільного зносостійкого каучуку;
  • підшипники розміщені в рамі, що істотно зміцнює конструкцію кріплення барабана.

Щоб без зволікання замовити обрану модель бетономішалки з безкоштовною доставкою та гарантійними зобов'язаннями по всій Україні, зв'яжіться з менеджером по телефону або оформите заявку на сайті.


Відгук про бетономішалку Дніпро-М СМ-130К - від Diselek, Грудень 15, 2018

Дякую що порадили нову модель від Дніпро-М! Не пошкодував що послухав консультанта і купив СМ-130К, краще співвідношення ціна \ якість, задоволений як слон :) Ще раз Дякую!

Діапазон цін категорії Бетонозмішувачі від 3975 до 6641 грн.
"Електроінструмент Бетонозмішувачі від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Бетонозмішувачі 4.41 На основі 76 відгуків