4 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
4 850грн.
4 123грн.
Ви отримаєте +206 балів
Потужність 4,1 к.с.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
2 500грн.
2 125грн.
Ви отримаєте +106 балів
7 395грн.
5 916грн.
Ви отримаєте +295 балів
8 246грн.
6 597грн.
Ви отримаєте +329 балів
Потужність 1,36 к.с.

Якщо біля вашої ділянки є велика водойма: озеро з рибою або річка, або ви частенько виїжджаєте на воду, відпочити на природі, при цьому у вас є човен, тоді для комфортного відпочинку, без човнового мотора не обійтися

Що краще купити мотор човновий або редуктор човнового мотора?

Умовно всі човнові мотори можна розділити на:

  • Професійні (конструкція, яка виконує суто одну функцію, для пересування по воді)
  • Побутові (човновий мотор, який адаптований зі стандартним багатофункціональним двигуном для садової техніки)
  • Редуктори (окрема частина з гребним гвинтом, для під'єднання до двигуна, якщо у вас вже є мотор)

Професійні - це великі потужні агрегати, для швидкого пересування по воді, вони дорогі і продаються в спеціалізованих магазинах, як правило підходять до певним типом човнів і підбираються відповідно під них.

Універсальні - це побутовий човновий мотор, який складається їх редуктора з гребним гвинтом і з'єднується, як правило зі стандартним двотактним двигуном (такий же як стоїть на більшості мотокос китайського виробництва, а так само зустрічається на мотобур). Саме такі човнові мотори і представлені в каталозі нашого інтернет магазину. При покупці такого апарату, зверніть увагу на обсяг поршневий групи, беріть варіанти з об'ємом від 52 куб. см. так як для пересування по воді необхідний запас потужності. Якщо купити двигун для човна з невеликим об'ємом, можна отримати швидкий перегрів, при тривалому безперервному використанні. Слабкі варіанти підійдуть тільки для одномісних човнів.

Якщо у вас вже є потужна бензокоса, тоді цілком має сенс купити редуктор човнового мотора (без двигуна), попередньо перевіривши відповідність посадки. В такому випадку можна пристойно заощадити і отримати інструмент 2 в 1.

Замовити човновий мотор в інтернет-магазині

Наш інтернет магазин пропонує купити двигун для човна з універсальним двигуном, який відмінно підійде як для гумових човнів, так і для жорстких варіантів. На гумовому човні, з таким мотором, ви зможете без зусиль і енерговитрат розвинути швидкість до 10 км / год, а на жорсткій човні швидкість може ще збільшитися до 50%

На всю техніку у нас офіційна гарантія, доставка здійснюється по всій території України, а попередньо уточнивши наявність, можливий самовивіз в наших магазинах.

Діапазон цін категорії Мотор для човна від 2125 до 6597 грн.
"Електроінструмент Мотор для човна від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Мотор для човна 4.97 На основі 57 відгуків

дзвонити
кабінет