42 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
6 872грн.
5 604грн.
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1000 Вт
Робочий тиск 21 кПА
Рівень шуму 72 дБ
Об'єм резервуару 25 л
8 757грн.
7 881грн.
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1000 Вт
Робочий тиск 21 кПА
Рівень шуму 64 дБ
Продуктивність 216 куб.м/год
Об'єм резервуару 30 л
23 940грн.
21 546грн.
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1200 Вт
Робочий тиск 25 кПА
Рівень шуму 64 дБ
Продуктивність 270 куб.м/год
Об'єм резервуару 42 л
Знижка на ТОП Інструмент - Dnipro-M
5 490грн.
4 500грн.
Ви отримаєте +225 балів
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1400 Вт
Рівень шуму 77 дБ
Продуктивність 1,7 куб.м/хв
Об'єм резервуару 30 л

Купити будівельний пилосос в інтернет-магазині

Будівельні пилососи - це незамінні пристрої, які використовуються під час ремонту або будівництва. На даний момент представити будівельних ділянjr без пилу, сміття, бруду і токсичних відходів неможливо. А як від них позбутися, особливо, коли потрібно робити все швидко? Використовувати віник або побутові пилососи - це погане рішення, так як вони не впораються зі своїми прямими завданнями. Будівельний пилосос з легкістю впораються з найсерйознішими забрудненнями, і допоможе навести порядок на майданчику за.

Як вибрати пилосос будівельний?

Перед тим як будівельний пилосос купити, кожна людина повинна чітко розуміти, що існує кілька параметрів і важливих характеристик, які прямо впливають на можливості, вартість та швидкість збирання. Зараз виділяються два види будівельних пилососів:

  • Для сухого прибирання - це найпопулярніші моделі, які справляються з пилом, сміттям і різними забрудненнями. Мають невисокою вартістю, потужними двигунами і надійністю. Однак такі пилососи не можуть впоратися з рідинами, фарбами та іншими видами забруднень.
  • Для вологого прибирання - дорогі, але функціональні моделі. За допомогою них можна не тільки швидко виконати сухе прибирання, але і повністю вирішити проблему з фарбою, бензином та іншими рідинами. Також їх можна використовувати під час завершальної стадії збирання, коли досить вимити підлогу.

Відзначимо! Що деякі люди купують будівельні пилососи середні по потужності і можливостям, а після ремонту починають їх використовувати в побуті.

На пилосос будівельний, ціна також прямо залежить від додаткових функцій. Наприклад, зараз можна зустріти пристрої, які фільтрують повітря від шкідливих речовин або мають додаткові насадки. Також під час вибору варто дивитися на потужність пристрою і розмір бака для сміття.

Замовити недорогий будівельний пилосос з доставкою та гарантією в інтернет-магазині

Бажаєте купити промисловий пилосос і значно заощадити свої кошти? У такому випадку наш інтернет-магазин будівельного інструменту стане відкриттям для кожної людини, адже ми можемо похвалитися кількома серйозними перевагами:

  1. Величезний асортимент пилососів будівельного призначення. Тому підібрати пристрій за потужністю, функціям і іншим параметрам буде абсолютно не складно.
  2. Тільки низькі ціни, адже наш магазин "Такіда" працює з виробниками промислових пилососів вже тривалий час, відповідно у нас можна купити напряму.
  3. Співпраця з виробником дозволяє нам встановлювати завжди реальні гарантії на тривалий час. Відзначимо, що ми завжди належним чином заповнюємо гарантійні документи.
  4. Кожен пилосос перед відправленням проходить ретельну перевірку. Адже наша мета - продавати клієнтам тільки високоякісне обладнання, яке буде служити тривалий час.
  5. Доставка по всій Україні - швидка. Ми заздалегідь обговорюємо з кожним клієнтом терміни, вартість, спосіб оплати і інші моменти на етапі, коли робиться замовлення.

А якщо у вас виникнуть питання або певні складнощі під час придбання будівельного пилососа, ви завжди можете звернутися до консультантів "Такі Да".

Діапазон цін категорії Будівельні пилососи від 1200 до 37984 грн.
"Електроінструмент Будівельні пилососи від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Будівельні пилососи 4.84 На основі 95 відгуків