596 товарів
675грн.
660грн.
498грн.
639грн.
948грн.
1 197грн.
2 199грн.
1 650грн.
1 488грн.
999грн.
3 948грн.
294грн.
780грн.
399грн.
4 440грн.
3 555грн.
999грн.
978грн.
Ви отримаєте +48 балів
135грн.
Ви отримаєте +6 балів
222грн.
Ви отримаєте +11 балів
214грн.
Ви отримаєте +10 балів
231грн.
Ви отримаєте +11 балів
181грн.
Ви отримаєте +9 балів
183грн.
Ви отримаєте +9 балів
204грн.
Ви отримаєте +10 балів
510грн.

У каталозі інтернет магазину Таки Так представлений ручний інструмент для різних потреб. Тут можна підібрати все необхідне для столярних робіт по деревообробці, інструменти для електрика, сантехніка, механіка автомобіліста, а так само просто необхідний ручний інструмент для роботи в саду або догляду за приватним будинком або квартирою.

Інструмент для роботи з деревом

Тут ви знайдете різноманітність пристосувань для столярної майстерні, а так само для роботи покрівельників і будівельників будинків з дерева. Жоден з таких майстрів не обійдеться без сокири, молотка або ножівки, купити все це можна в каталозі Таки Да. Вибір представлений різноманітними торговими марками, де кожен зможе знайти відповідний за якістю інструмент за доступну ціну.

Інструмент для механіка і сантехніка

Всілякі ключі накидні, ріжкові, розвідний ключ і ключі з тріскачкою - ось що необхідно для майстрів подібного профілю. Тут ми можемо запропонувати якісні ключі, на безліч з яких діє тривала гарантія. Є легкі ключі, які важко погнути або пошкодити, що буде хорошою знахідкою для професіоналів своєї справи.

Садові інструменти

Цілий арсенал лопат, граблів, садових ножиць, секаторів, лопаток і інших корисних помічників ви знайдете у нас, для догляду за своїм заміським будинком, дачним ділянкою або невеликим городом та садом. А після того як порядок буде наведений, вам знадобитися ручний обприскувачі для захисту господарства в саду від шкідників, ну і звичайно ж тачки для транспортування всього необхідного по території.

Малярський інструмент

Цей напрямок ручного інструменту представлено пензликами, валиками, шпателями, ваннами і іншими корисними пристроями для фарбування, покриття лаком, штукатурки або шпаклівки стін. Малярський інструмент представлений з різним покриттям, довжиною і матеріалом ворсу, що дозволить виконати будь-яку специфіку оздоблювальних робіт.

Звичайно ж не обійшлося і без інструменту для електромонтажу, а саме кліщі, діелектричні викрутки, тестери, кабелерізи і знімачі ізоляції, купити все це так само можна в інтернет магазині Таки Да.

Ну і обов'язково ми пропонуємо купити викрутку, рулетку, будівельний рівень і ще безліч інструментів, який на увазі свого широкого застосування і універсальності важко віднести до будь-якої категорії, так як вони можуть бути корисні в кожному будинку.

Діапазон цін категорії Ручний інструмент від 6 до 5694 грн.
"Електроінструмент Ручний інструмент від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Ручний інструмент 4.94 На основі 649 відгуків

дзвонити
кабінет