479 товарів
366грн.
Ви отримаєте +18 балів
411грн.
Ви отримаєте +20 балів
318грн.
Ви отримаєте +15 балів
255грн.
Ви отримаєте +12 балів
261грн.
Ви отримаєте +13 балів
210грн.
Ви отримаєте +10 балів
315грн.
Ви отримаєте +15 балів
90грн.
Ви отримаєте +4 бали
246грн.
Ви отримаєте +12 балів
255грн.
Ви отримаєте +12 балів
218грн.
Ви отримаєте +10 балів
411грн.
Ви отримаєте +20 балів
698грн.
Ви отримаєте +34 бали
252грн.
Ви отримаєте +12 балів
114грн.
Ви отримаєте +5 балів
174грн.
Ви отримаєте +8 балів
480грн.
Ви отримаєте +24 бали
189грн.
Ви отримаєте +9 балів
147грн.
Ви отримаєте +7 балів
108грн.
Ви отримаєте +5 балів
180грн.
Ви отримаєте +9 балів
399грн.
Ви отримаєте +19 балів
156грн.
Ви отримаєте +7 балів
210грн.
Ви отримаєте +10 балів

У каталозі інтернет магазину Таки Так представлений ручний інструмент для різних потреб. Тут можна підібрати все необхідне для столярних робіт по деревообробці, інструменти для електрика, сантехніка, механіка автомобіліста, а так само просто необхідний ручний інструмент для роботи в саду або догляду за приватним будинком або квартирою.

Інструмент для роботи з деревом

Тут ви знайдете різноманітність пристосувань для столярної майстерні, а так само для роботи покрівельників і будівельників будинків з дерева. Жоден з таких майстрів не обійдеться без сокири, молотка або ножівки, купити все це можна в каталозі Таки Да. Вибір представлений різноманітними торговими марками, де кожен зможе знайти відповідний за якістю інструмент за доступну ціну.

Інструмент для механіка і сантехніка

Всілякі ключі накидні, ріжкові, розвідний ключ і ключі з тріскачкою - ось що необхідно для майстрів подібного профілю. Тут ми можемо запропонувати якісні ключі, на безліч з яких діє тривала гарантія. Є легкі ключі, які важко погнути або пошкодити, що буде хорошою знахідкою для професіоналів своєї справи.

Садові інструменти

Цілий арсенал лопат, граблів, садових ножиць, секаторів, лопаток і інших корисних помічників ви знайдете у нас, для догляду за своїм заміським будинком, дачним ділянкою або невеликим городом та садом. А після того як порядок буде наведений, вам знадобитися ручний обприскувачі для захисту господарства в саду від шкідників, ну і звичайно ж тачки для транспортування всього необхідного по території.

Малярський інструмент

Цей напрямок ручного інструменту представлено пензликами, валиками, шпателями, ваннами і іншими корисними пристроями для фарбування, покриття лаком, штукатурки або шпаклівки стін. Малярський інструмент представлений з різним покриттям, довжиною і матеріалом ворсу, що дозволить виконати будь-яку специфіку оздоблювальних робіт.

Звичайно ж не обійшлося і без інструменту для електромонтажу, а саме кліщі, діелектричні викрутки, тестери, кабелерізи і знімачі ізоляції, купити все це так само можна в інтернет магазині Таки Да.

Ну і обов'язково ми пропонуємо купити викрутку, рулетку, будівельний рівень і ще безліч інструментів, який на увазі свого широкого застосування і універсальності важко віднести до будь-якої категорії, так як вони можуть бути корисні в кожному будинку.

Діапазон цін категорії Ручний інструмент від 3 до 3499 грн.
"Електроінструмент Ручний інструмент від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Ручний інструмент 4.99 На основі 532 відгуків

дзвонити
кабінет