55 товарів
4 197грн.
3 747грн.
Потужність 1400 Вт
Крутний момент 135 Нм
Регулювання обертів Є
9 046грн.
7 699грн.
Ви отримаєте +230 балів
Потужність 1200 Вт
Регулювання обертів Є
2 100грн.
Ви отримаєте +63 бали
Потужність 1700 Вт
Регулювання обертів Є
3 444грн.
Ви отримаєте +103 бали
Потужність 1200 Вт
Регулювання обертів Є
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
4 914грн.
Ви отримаєте +147 балів
Потужність 1600 Вт
Регулювання обертів Є
28 678грн.
Ви отримаєте +860 балів
Потужність 1800 Вт
Регулювання обертів Є
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 369грн.
Ви отримаєте +168 балів
Потужність 1050 Вт
3 153грн.
Ви отримаєте +157 балів
Потужність 1580 Вт
Регулювання обертів Є
9 437грн.
Ви отримаєте +283 бали
Потужність 850 Вт
Крутний момент 11 Нм
3 765грн.
Ви отримаєте +112 балів
Потужність 1600 Вт
3 055грн.
Ви отримаєте +91 бал
Потужність 2000 Вт
3 530грн.
Ви отримаєте +105 балів
Потужність 1400Вт
3 685грн.
Ви отримаєте +110 балів
Потужність 2000 Вт
Регулювання обертів Є
3 420грн.
Ви отримаєте +102 бали
Потужність 1700 Вт
3 408грн.
Ви отримаєте +170 балів
Потужність 1580 Вт
Регулювання обертів Є
18 499грн.
Ви отримаєте +554 бали
Напруга акумулятору 54 В
Регулювання обертів Є
40 999грн.
Ви отримаєте +1229 балів
Напруга акумулятору 54 В
Ємність аккумулятору 9 Аг - 18В / 3 Аг - 54В
Регулювання обертів Є
11 999грн.
Ви отримаєте +359 балів
Потужність 1800 Вт
Регулювання обертів Є
4 332грн.
Ви отримаєте +129 балів
Потужність 750 Вт
Регулювання обертів Немає
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
6 294грн.
Ви отримаєте +188 балів
Потужність 1600 Вт
Регулювання обертів Є
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 819грн.
Ви отримаєте +114 балів
Потужність 1400 Вт
Регулювання обертів Є
4 289грн.
3 431грн.
Ви отримаєте +171 бал
Потужність 1100 Вт
3 550грн.
Ви отримаєте +177 балів
Потужність 1700 Вт
10 461грн.
8 699грн.
Ви отримаєте +260 балів
Потужність 1600 Вт
Регулювання обертів Є

Купити міксер будівельний в Києві, Дніпрі та Україні

Будівельний міксер - це незамінний пристрій, без якого неможливо уявити сучасний ремонт. Насправді, кожна людина, яка вручну намагався розмішувати клей, шпаклівку, штукатурку та інші матеріали знає, наскільки це складно зробити. Будівельний міксер серйозно виручає, так як він робить процес приготування швидким і якісним. Зараз будівництво та ремонт неможливо уявити без його використання.

Як вибрати будівельний міксер за адекватною ціною?

Як правило, коли настає час купити будівельний міксер, люди не замислюються про те, що його вибору слід підійти з усією відповідальністю. В першу чергу варто розуміти, існують будівельні міксери для побутового та промислового використання. Якщо ми говоримо за побутові міксери, то вони володіють невеликою потужністю, мають компактні розміри і прості у використанні. Професійні будівельні міксери призначаються для виконання великих обсягів робіт, відповідно у них велика потужність, є перемикання швидкостей і різні режими роботи.Будівельний міксер

Під час вибору слід враховувати наступні характеристики:

 • потужність двигуна. В середньому будівельні міксери мають потужність в 1000 Вт, цього достатньо для застосування в побутових умовах;
 • тип патрона;
 • наявність удару. Призначений дуже рідко, але міксери з нею можна зустріти на нашій території;
 • контроль оборотів - це важливий момент. Адже іноді необхідно акуратно виконувати розмішування на маленьких оборотах, але буває і так, що процес необхідно прискорити або готується специфічний матеріал, який стійкий до розбризкування.
 • кількість швидкостей.

Існують і додаткові функції, так як::

 • захист перегріву,
 • напруги в мережі,,
 • випадкового спрацьовування і інші.

Під час вибору слід враховувати всі ці параметри і чітко розуміти, який обсяг робіт вам потрібно буде робити, використовуючи будівельний міксер.

Міксер будівельний - де застосовувати, і які існують різновиди ?

Кожен будівельний міксер можна отнестік трьом укрупненим класів інструменту:

 • Ручний будівельний міксер.
 • Електро міксер будівельний з одним віночком.
 • Будівельний міксер з двома віночками.

Ручний міксер - Дешево і сердито

Перший тип будівельного міксера найбільш доступний в ціні і купити його можна в будь-який господарство. Правдв такий міксер для будівельних робіт у великому обсязі адаптований слабо, так як для перемішування великого об'єму розчину, наприклад якщо ви хочете купити міксер для бетону, забере чимало сил і енергії, так як продуктивність буде більше залежати від витривалості людини, який виконує роботу.

Будівельний міксер з одним віночком - тільки для бетону або для інших сумішей теж підійде?

Міксер електричний з однієї насадкою, теж можна розділити на 2 види: дриль міксер універсальна і власне міксер будівельний, з призначенням виключно для бетону та інших сумішей.Дриль миксер

Дриль міксер характерна тим, що має кулачковий свердлильний зубчатовенцовий патрон, в який можна затиснути насадку міксер (як правило невеликого або середнього розміру). Такий будівельний міксер є універсальним, адже висока потужність з невеликою швидкістю і універсальний затиск оснащення дозволяють використовувати таку дриль-міксер як для перемішування будівельних сумішей, так і для свердління значних отворів довгими і великими свердлами, які можна встановити в патрон дриля міксера.

Класичний міксер для бетону з одного насадкою не може похвалитися універсальністю кріплення, і як правило має шпиндель з шестигранником, зате він призначений для використання з середніми і великими віночками, має тривалий період роботи під навантаженням. Як правило його форма може мати 2 або навіть 4 рукоятки по всьому периметру, тому такий будівельний міксер можна щільно утримувати, перемішуючи будівельні суміші, при необхідності навіть удвох. Використання такого міксера застосовується часто під багатоповерхових будинках на будівельних об'єктах, де незручно переміщати між поверхами бетономішалку.

Будівельний міксер з двома вінчиками - для чого застосовується

Міксер будівельний з двома вінчиками, як правило має схожу конструкцію з одновенцовим, тільки його редуктор передбачає можливість установки двох насадок для міксера, які, як правило мають вихід шестигранний вихід різьблення шпинделя . Вони все так само характеризуються широкими дуговими рукоятками, по всьому периметру для стабільного утримання.Будівельний міксер з двома венчиками

Застосовується такий міксер для розмішування у великих ємностях будівельних сумішей, часто з густою неоднорідною структурою. Більшість міксерів будівельних з двома насадками володіють можливістю перемикання на 2 швидкості з різною кількістю оборотів. Такий міксер відмінно підійде для перемішування будь-якої будівельної суміші в достатньому обсязі, при цьому готувати інгредієнти можна відразу ж на місці. Добре підійде при формуванні стяжки, або приготуванні суміші для покриття стін при у великому приміщенні на високому поверсі.

Купити будівельний міксер оптом і роздріб

Міксер будівельний - пристрій, без якого сучасний ремонт був би неможливий. З його допомогою змішують різні будівельні суміші - штукатурку, клей шпаклівку і т.п. Робити це вручну - дуже довго і важко. Особливо, якщо враховувати, що деякі суміші потрібно використовувати якомога швидше після приготування. Якщо з цим затягнути - суміш почне застигати. Будівельний міксер допоможе швидко приготувати потрібний розчин.

Міксери будівельні: що ми пропонуємо і як вибрати?

Виробники випускають міксера будівельні з різними характеристиками. У нас ви можете міксер будівельний купити для перемішування сумішей, а також моделі, що поєднують в собі можливість перемішування і свердління. За запитом «міксер будівельний купити Харків» ви знайдете чимало пропозицій. Але ми пропонуємо найширший асортимент, що включає в себе:

 • Професійні, напівпрофесійні і побутові моделі.
 • З хвостовиком М14.
 • З регулюванням обертів.
 • З декількома швидкостями. 

У каталозі представлені різні бренди, в тому числі - у нас можна замовити міксер будівельний Дніпро М. Перед тим, як будівельний міксер купити, необхідно правильно вибрати пристрій. Для цього звертайте увагу на потужність двигуна і наявність регулювання обертів. Додатковою перевагою буде захист від перегріву, випадкового спрацьовування і стрибків напруги.

Вибрати будівельний міксер, ціна якого вказана в каталозі, вам допоможуть наші співробітники.

Купити міксер будівельний за вигідною ціною

Якщо вам потрібно міксер купити будівельний, зробити це можна онлайн, скориставшись нашим сайтом! Ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, чия продукція користується стабільним попитом. Це також гарантує оригінальність кожної пристроїв. Будівельний міксер, ціни на моделі якого вказані на сайті, прослужить вам довгі роки.   

Чому купити будівельний міксер варто у нас на сайті: 

 • Прийнятні ціни на весь асортимент в інтернет-магазині.
 • Офіційні гарантійні документи.
 • Замовлення можна оформити онлайн з доставкою зручною для вас транспортною компанією.
 • Кілька варіантів оплати - накладений платіж, на карту банку, на розрахунковий рахунок. 
 • Бонусна накопичувальна програма для постійних покупців. 
 • Можна придбати товари оптом на взаємовигідних умовах. 

Щоб купити будівельний міксер Дніпро М або будь-який інший, додайте потрібну модель в «кошик», вказавши контактні дані, спосіб доставки і оплати. Наш працівник передзвонить вам, щоб уточнити деталі. Якщо з'явилися питання, зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок на сайті!

Де купити електричний міксер будівельний?

Наш інтернет-магазин "ТакіДа" дає можливість купити міксер будівельний недорого
з доставкою по всій Україні. Також ми можемо похвалитися і декількома серйозними перевагами:
Вартість на будівельний міксер завжди мінімальна. Це пов'язано з тим, що ми завжди працюємо безпосередньо з виробниками без посередників.

На усі товари після придбання ви отримуєте реальні гарантії якості. Перед відправкою ми уважно заповнюємо гарантійний талон і всі супутні документи, щоб наші клієнти змогли скористатися безкоштовним ремонтом, якщо у них виникнуть певні проблеми.

Асортимент будівельних міксерів величезний, ви легко знайдете для себе варіант по потужності, функціональності і іншим важливим параметрам.

Швидка доставка по всій Україні, так як ми співпрацюємо з кращими кур'єрськими службами і намагаємося передати товар відразу після оформлення замовлення.

У нашому магазині постійно діють різні знижки та акції, завдяки ним, можна купити відмінний будівельний міксер, заощадивши при цьому свої кошти.

Перед відправленням ми перевіряємо кожен товар. Бажаєте замовити будівельний ручний електроінструмент у нас, але залишилося кілька питань по вибору або оформлення замовлення? Ми продумали таку ситуацію, тому зараз в нашому магазині працюють кваліфіковані консультанти. Вони знають свою справу і здатні швидко надати кваліфіковану допомогу для всіх клієнтів.

Відгук про Міксер Einhell TC-MX 1200 E - від Григорій Тимофєєв, Август 14, 2018

Взяв будівельний міксер Einhell TC-MX 1200 E, за ціною це среднячек, на щось більш дороге не готовий витрачати гроші. Поки апарат себе повністю окуповує більшого й не треба. Бренд енхель вважаю як Сяомей, роблять адекватний інструмент за розумною ціною. Окремо спасибі хлопцю з Такіда зробив додаткову знижку як і обіцяв.

Діапазон цін категорії Міксер будівельний від 1492 до 40999 грн.
"Електроінструмент Міксер будівельний від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Міксер будівельний 4.99 На основі 108 відгуків

дзвонити
кабінет