2 товари
4 197грн.
3 348грн.
Потужність 1400 Вт
Крутний момент 135 Нм
Регулювання обертів Є
Немає в наявності
3 999грн.
2 999грн.
Потужність 1400 Вт
Крутний момент 135 Нм
Регулювання обертів Є

Купити будівельний міксер Дніпро-М в інтернет-магазині ТакіДа

При проектуванні і відборі зразків міксера в Днипро М інженери орієнтувалися на європейські стандарти, намагаючись зробити ціну на будівельні міксери Дніпро М прийнятними для українського споживача.

В результаті у компанії вийшло створити витривалий будівельний міксер, який здатний до безперервної роботи з приготування розчину протягом 2 годин, що є відмінним показником, з огляду на те що ціна, дозволяє купити будівельний міксер Дніпро М будь-якому майстрові, навіть для домашнього використання на дачі або при ремонті в квартирі.Якість двигуна міксера Дніпро М

При цьому, варто зазначити, що розробники заклали в будівельний міксер Дніпро-М запас потужності і продуктивності, тому, в разі необхідності, дриль міксер Дніпро М може виконувати завдання на 20 % вище, ніж заявлено в характеристиках до інструменту. Така задумка була реалізована для того, що б при тривалому навантаженні в межах зазначених параметрів, будівельний міксер Дніпро М міг без значного зносу працювати тривалими циклами. А в ситуаціях коли терміново необхідно перемішати особливо густий розчин, можна було встановити насадку діаметром більше заявленого.

Витривала мешалка для будівельних сумішей від Дніпро-М

Високі показники продуктивності і надійності обумовлені використанням в міксері Дніпро-М деталей, які відповідають сертифікованим європейським стандартам.Опис конструкції міксера Дніпро М

До важливих аспектів пристрої, якими володіє будівельний міксер Дніпро М варто віднести::

  • Обмотка ротора покрита трьома шарами термостійкого лаку. Такий підхід значно продовжує експлуатаційний ресурс електромотора, виключаючи можливість межвиткового замикання, в разі потрапляння вологи, піску або пилу всередину дрилі міксера.
  • Є додаткове зміцнення з'єднання обмотки з колектором що збільшує термін експлуатації інструменту в 4 рази, створюючи цілісну монолітну конструкцію якоря.
  • Збільшений шар додаткового лаку, надійно скріплює обмотку і зменшує нагрів двигуна, що дозволяє працювати користувачеві від 2 годин безперервної роботи.
  • Опорний підшипник ротора має гумовий вкладиш з функцією пилозахисту, яка збільшує термін служби обертових елементів. Зверху підшипник покритий каучукової накладкою яка додатково зменшує вібрацію, і збільшує ергономіку в інструменті, захищаючи корпус від перегріву і залипання.
  • Будівельний міксер Дніпро-М має пило і вологостійкими кнопками мають підвищений ампераж (10А)
  • Прогумований Мережевий шнур захищений від передчасного зносу і залишається еластичним навіть при негативних температурах.

В асортименті представлені будівельні міксери Дніпро-М на 2 швидкості, і модель на одну передачу.

Ціна на міксер будівельний Дніпро М в Україні

Наш інтернет магазин є ключовим виробником оригінального Дніпро М. Купити будівельний міксер у нас можна з офіційною гарантією 3 роки на всі вузли електроінструменту. Ми здійснюємо безкоштовну доставку по Україні. В каталозі сайту представлені докладні характеристики, детальний опис і особливості кожної моделі.

Якщо вирішите купити будівельний міксер Дніпро М у нас, можна бути впевненим, що вся інформація, зображення, і комплектація буде відповідати тому оригінальному інструменту, який ви отримаєте у відділенні поштового служби в будь-якому місті, або в одному з наших магазинів в Києві або Дніпрі.

Оперативна доставка дозволить отримати дриль міксер Дніпро М протягом декількох днів (як правило вже на наступний день або через день). На всі запитання допоможуть знайти відповідь менеджери інтернет магазину Такі Да.

Вирішив купити Міксер будівельний Дніпро-М BM-162S, раніше брав шуруповерт такого ж бренду і залишився задоволений, а тут побачив міксер, на вигляд адекватний і продавці хвалили, 2 швидкості і 3 роки гарантії підкупили

Діапазон цін категорії Будівельний міксер Dnipro-M від 1492 до 40999 грн.
"Електроінструмент Будівельний міксер Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Будівельний міксер Dnipro-M 4.99 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет