3118 товарів
546грн.
450грн.
Діаметр диску 125 мм
819грн.
498грн.
498грн.
374грн.
2 499грн.
1 874грн.
699грн.
3 033грн.
1 473грн.
Перетин 3x1,5 мм.кв.
438грн.
4 427грн.
Ви отримаєте +132 бали
2 349грн.
4 397грн.
4 288грн.
Ви отримаєте +128 балів
264грн.
Ви отримаєте +13 балів
1 398грн.
384грн.
540грн.
738грн.
348грн.
555грн.
252грн.
РОЗПРОДАЖ
360грн.
270грн.
2 697грн.
899грн.
597грн.
999грн.

Просто купити електроінструмент для ремонту справи недостатньо, адже без якісних аксесуарів до інструменту роботу зробити неможливо. Саме тому каталог інтернет магазину Такі Да представлений різноманітністю аксесуарів до електроінструменту.

Види аксесуарів і витратних матеріалів для замовлення у нас в інтернет магазині 

У нас ви зможете замовити відрізні диски на болгарку (ушм) для різання металу або каменю, а також алмазний диск для плитки або цегли. Найбільш популярним є диск на болгарку 125 мм, але так само користується попитом відрізний круг 230 мм. 180 і 150 мм - більш менш популярні диски. Алмазний диск 125 й діаметр так само часто замовляють користувачі. У нас представлені як диски турбоволна, так сегмент і плитка, що забезпечує можливість покупцям придбати відрізний диск на болгарку або плиткоріз, підібравши його по типу для відповідних видів виконуваних робіт.

Якщо виділяти торгові марки, то особливою популярністю у нас користується відрізний диск Отаман. Так вийшло завдяки тому, що купити недорого диски отаман в інтернет магазині Такіда, можна легко розібравшись в їх асортименті та замовивши саме те діаметр і тип, який вам потрібен. При тому що ціна диска Ataman невисока, можна виконати обсяг відрізних робіт, який можна порівняти з професійними відрізними колами, типу Макіта, Hilti, Kronenflex. Таким чином, ціна погонного різу виходить значно дешевше.

Якщо ж ви працюєте болгаркою стаціонарно, тоді обов'язково радимо купити стійку для ушм (болгарки). За допомогою такої фіксованої конструкції рез дисками можна буде проводити одночасно охайно та безпечно. Дивіться на відео як просто ми протестували безліч відрізних дисків по металу, за допомогою такої стійки для болгарки.

На матеріалах для кутової шліфувальної машини перелік пропонованих нами аксесуарів до електроінструментів не закінчується. Купивши мережевий інструмент вам, напевно, буде потрібно певна частка мобільності. І ви захочете створити можливість проведення роботи далі від розетки, ніж це дозволяє стандартний мережевий кабель електроінструменту, особливо якщо він виявився коротким. Для цього ми пропонуємо вам замовити подовжувач або перенесення. У каталозі ви знайдете як однорозеточние подовжувачі, так і подовжувачі на котушці з 4-ма розетками. Такий аксесуар значно додасть свободи і комфорту, при вирішенні завдань на будь-якому майданчику.

Біти для шуруповертів та дрилів, - ось ще один вид оснащення, купити який можна перегорнувши цю сторінку. А якщо має бути необхідність закручувати шурупи на висоті, проводячи покрівельні роботи на даху, тоді зверніть увагу, що ми пропонуємо монтажний пояс для шуруповерта. Альтернативою йому може послужити футляр для шуруповерта - вона має менші розміри, а інструмент сідає в неї як влитий, ось тільки в універсальності поясу, монтажна футляр поступається. 

Ну а якщо у вас є бажання розширити функціонал шуруповерта або дрилі, перетворивши їх в мультіінструмент, ми пропонуємо переглянути насадки на шуруповерт, які дадуть можливість проводити не тільки роботи з закручування і вивертання метизів, але і забезпечать інструмент можливістю відрізати різні матеріали, і навіть використовувати інструмент для накачування предметів побуту повітрям. Якщо ж вам просто необхідно купити патрон для дрилі, так як старий розшитався  - у нас так само можна підібрати варіанти бистроззажімних патронів, або кулачкових зубчатовенцовий, з різними діапазонами затиснення і різьбленням.

Діапазон цін категорії Витратні матеріали та Аксесуари до інструменту від 9 до 52866 грн.
"Електроінструмент Витратні матеріали та Аксесуари до інструменту від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Витратні матеріали та Аксесуари до інструменту 4.66 На основі 3171 відгуків

дзвонити
кабінет