Де купити стабілізатор напруги для будинку?
Стабілізатор напруги – прилад, що виконує функцію захисту електричних пристроїв під час перепадів напруги.
У сучасному світі ми часто використовуємо різні електричні прилади та ручний електроінструмент. Але ніхто не застрахований від раптового перепаду напруги в мережі, в наслідок якого техніка може згоріти. Для запобігання поломок електроприладів через стрибки електроенергії застосовують стабілізатори. Основний принцип роботи пристрою – зчитування напруги в мережі і вирівнювання його до оптимального показника – 220 Вт. Таким чином, кожен електроприлад отримує необхідна напруга.
На що потрібно звернути увагу при виборі стабілізатора?
При виборі пристрою необхідно звертати увагу на такі критерії:
- Конструкція пристрою;
- Діапазон з вирівнюванням навантаження;
- Вид виконання трансформатора і плати.
Основну роль при виборі пристрою грає його потужність. Коротко її охарактеризувати можна, як здатність пристрою працювати з усіма необхідними електроприладами. При цьому необхідно враховувати, що двигун, наприклад, холодильника при включенні споживає максимальне навантаження електроенергії. Сплески електроенергії при включенні пристрою може вивести роботу стабілізатора з ладу. В інтернет-магазині «ТакіДа» можна релейний стабілізатор напруги купити за оптимальною вартістю.
З огляду на чинник сплеску електроенергії при включенні потужних електроприладів необхідно плюсовать до розрахункової потужності приладу до 15% потужності.
Також необхідно створювати необхідні умови для роботи стабілізатора. Не рекомендується встановлювати пристрій в приміщеннях з підвищеною вологістю, нестійкими температурними режимами.
Для оптимальної впевненості в роботі пристрою, краще віддавати перевагу в бік моделей, здатних витримати перепади напруги до 130 Вт.
Таким чином, при покупці зверніть увагу на:
- Навантаження, яку може перетворити стабілізатор (простіше кажучи потужність стабілізатора) – Чим більше потужність тим більшу кількість приладів можна підключити через стабілізатор. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо не давати постійне навантаження на стабілізатор більш ніж на 70% від його заявленої потужності – це значно подовжить термін служби приладу.
- Точність вирівнювання– чим вище точність (нижче показник помилки або відхилення вихідного напруги) тим краще для приладів, які підключені через стабілізатор. Нормальною є відхилення від 220 Вольт в межах від 3-х до 5%.
- Тип виконання стабілізатора–Може бути настінний або підлоговий. Настінний стабілізатор буде хорошим рішенням, якщо ви використовуєте стабілізатор стаціонарно, в одному місці. Якщо ж ви періодично міняєте положення стабілізатора, підключаючи до нього прилади в різних місцях, тоді купуйте підлоговий стабілізатор напруги, який зручно транспортувати.
Купити стабілізатор напруги настінний в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Надійні вироби вітчизняного та зарубіжного виробництва порадують Вас технічними характеристиками, якістю і доступними цінами. Серед виробників України, на особливу увагу заслуговує стабілізатор напруги Дніпро М, купити в інтернет магазині не складе труднощів. Вам необхідно зв'язатися з контакт-менеджером або залишити заявку на сайті.
Ціна на однофазний і трифазний стабілізатор
- Для однофазної електричної мережі в 220 В вибираємо однофазний варіант
- Для трифазного в 380 В – трифазний стабілізатор.
"Електроінструмент Стабілізатори напруги від Такі Да
Середній рейтинг товарів категорії Стабілізатори напруги 4.45 На основі 73 відгуків