20 товарів

Де купити стабілізатор напруги для будинку?

Стабілізатор напруги – прилад, що виконує функцію захисту електричних пристроїв під час перепадів напруги.

У сучасному світі ми часто використовуємо різні електричні прилади та ручний електроінструмент. Але ніхто не застрахований від раптового перепаду напруги в мережі, в наслідок якого техніка може згоріти. Для запобігання поломок електроприладів через стрибки електроенергії застосовують стабілізатори. Основний принцип роботи пристрою – зчитування напруги в мережі і вирівнювання його до оптимального показника – 220 Вт. Таким чином, кожен електроприлад отримує необхідна напруга.

На що потрібно звернути увагу при виборі стабілізатора?

При виборі пристрою необхідно звертати увагу на такі критерії:

  • Конструкція пристрою;
  • Діапазон з вирівнюванням навантаження;
  • Вид виконання трансформатора і плати.

Основну роль при виборі пристрою грає його потужність. Коротко її охарактеризувати можна, як здатність пристрою працювати з усіма необхідними електроприладами. При цьому необхідно враховувати, що двигун, наприклад, холодильника при включенні споживає максимальне навантаження електроенергії. Сплески електроенергії при включенні пристрою може вивести роботу стабілізатора з ладу. В інтернет-магазині «ТакіДа» можна релейний стабілізатор напруги купити за оптимальною вартістю.

З огляду на чинник сплеску електроенергії при включенні потужних електроприладів необхідно плюсовать до розрахункової потужності приладу до 15% потужності.

Також необхідно створювати необхідні умови для роботи стабілізатора. Не рекомендується встановлювати пристрій в приміщеннях з підвищеною вологістю, нестійкими температурними режимами.

Для оптимальної впевненості в роботі пристрою, краще віддавати перевагу в бік моделей, здатних витримати перепади напруги до 130 Вт.

Таким чином, при покупці зверніть увагу на:

  • Навантаження, яку може перетворити стабілізатор (простіше кажучи потужність стабілізатора) – Чим більше потужність тим більшу кількість приладів можна підключити через стабілізатор. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо не давати постійне навантаження на стабілізатор більш ніж на 70% від його заявленої потужності – це значно подовжить термін служби приладу.
  • Точність вирівнювання– чим вище точність (нижче показник помилки або відхилення вихідного напруги) тим краще для приладів, які підключені через стабілізатор. Нормальною є відхилення від 220 Вольт в межах від 3-х до 5%.
  • Тип виконання стабілізатора–Може бути настінний або підлоговий. Настінний стабілізатор буде хорошим рішенням, якщо ви використовуєте стабілізатор стаціонарно, в одному місці. Якщо ж ви періодично міняєте положення стабілізатора, підключаючи до нього прилади в різних місцях, тоді купуйте підлоговий стабілізатор напруги, який зручно транспортувати.
  •  

Купити стабілізатор напруги настінний в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Надійні вироби вітчизняного та зарубіжного виробництва порадують Вас технічними характеристиками, якістю і доступними цінами. Серед виробників України, на особливу увагу заслуговує стабілізатор напруги Дніпро М, купити в інтернет магазині не складе труднощів. Вам необхідно зв'язатися з контакт-менеджером або залишити заявку на сайті.

Ціна на однофазний і трифазний стабілізатор

  • Для однофазної електричної мережі в 220 В вибираємо однофазний варіант
  • Для трифазного в 380 В – трифазний стабілізатор.

Діапазон цін категорії Стабілізатори напруги від 560 до 11245 грн.
"Електроінструмент Стабілізатори напруги від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Стабілізатори напруги 4.45 На основі 73 відгуків

дзвонити
кабінет