25 товарів

Мотобур - чому варто купити для будівельних і садоввих робіт

Бензиновий мотобур значно спрощує енерговитрати ручної праці при підготовці землі перед проведенням будівельних та монтажних робіт. Мотобури застосовуються для швидкого формування отворів у землі, таким чином немає необхідності вручну копати її вручну, що призводить до значітельниой економії енергії, а головне, істотно прискорює процес роботи з землею.Мотобур під стовпчики

Мотобур відмінно підійде для наступних видів робіт:

  • Формування лунок під стовпчики для огорожі, огорожі або воріт.
  • Буріння під комунікаційні стовпи.
  • Підготовка отворів під палі для фундаменту приватних будинків або невеликих господарських будівель
  • Формування траншей або ніш в землі для укладання комунікацій
  • Буріння льоду (при використанні відповідної насадки).

Є ряд умов, при яких мотобур просто незамінний на ручну працю за допомогою лопати. Йдеться про ті випадки, коли необхідно заглибитися в мерзлий, занадто щільний, утрамбований, або кам'янистий ґрунт (наприклад гірські породи.

Конструкція мотобураМотобур для лунок

Основна частина мотобура являє собою щось дуже схоже на інші бензинові садові інструменти, а саме - це блок з двигуном, який мало чим відрізняється від відповідного в мотокоси. Як правило, побутової мотобур має двотактний двигун внутрішнього згоряння, з повітряним охолодженням, працює на бензині АІ-92 з сумішшю масла для двотактних двигунів. Якщо ви стикалися з мотокосою, то обслуговування і запуск  мотобура не принесе ніяких складнощів. Так як мотобур вимагає більшої потужності, в зв'язку з великим опором при ритті землі, відповідно і обсяг і потужність двигуна у більшості мотобури перевищує показники в інших видах садової техніки.

Друга частина мотобура - це шнек, який є робочою оснащенням інструменту. З мотобур застосовується 2 основних види шнеків:

  • Для буріння землі
  • Для роботи з льодом

В залежності від ширини лунки і її глибини шнеки бувають різного діаметру і довжини. Найбільш поширені діаметри це 100, 150, 200 і 300 мм. Крім цього можна купити подовжувач для шнека мотобури, при необхідності робити свердловини отвори.

Купити мотобур в Україні у офіційного представника з доставкою

Інтернет магазин Такі Да пропонує купити мотобур В Україні з гарантією від виробника. Ми допоможемо підібрати необхідний мотобур по потужності, а так само оснащення до нього, для виконання поставлених завдань.

При замовленні в інтернет магазині є можливість забрати мотобур в Києві або Дніпрі в магазині. Якщо необхідно доставити мотобур, ми зробимо це зручним перевізником.

Оплата здійснюється як при отриманні, так і є можливість купити мотобур з оплатою на розрахунковий рахунок як з ПДВ для організацій так і для фізичних осіб (для цього на сайті реалізований зручний спосіб розрахунку карткою).

Діапазон цін категорії Мотобури від 216 до 18554 грн.
"Електроінструмент Мотобури від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Мотобури 4.54 На основі 78 відгуків