30 товарів

Купити кущоріз недорого в Києві, Дніпрі та Україні!

Кущоріз – це інструмент, який застосовується під час обрізки, догляді, обробки чагарників, дерев і газонів. Пристрій вважається незамінним для кожної людини пов'язаного з природою, адже за допомогою нього можна навести порядок і очистити територію від чагарників. В інтернет-магазині «ТакіДа» купити кущоріз кожна людина зможе за найнижчою вартістю та реальними гарантіями від виробників

Які бувають кущорізи і садові ножиці?

Вибираючи садові ножиці, слід чітко розуміти, що існує кілька різновидів:

  1. Кущоріз електричний. Такий пристрій по праву вважається одним з найпопулярніших, це пов'язано з тим, що воно володіє невеликими габаритами, вагою і відрізняється простою роботою. За допомогою нього можна обрізати невеликі гілки, підстригати кущі, дерева. Єдиний недолік такого інструменту –необхідно постійне підключення до електричної мережі.
  2. Бензинові – це потужні пристрої, які дозволяються впоратися з найскладнішими завданнями. Пристрій працює автономно незалежно від погоди. Однак є і кілька недоліків: велика вага, висока вартість і виділення газу під час роботи. Такі пристрої оптимально використовувати комунальним службам, для домашнього застосування краще купувати електричні.
  3. Акумуляторні. Портативні пристрої, володіють невеликою потужністю, тихо працюють, компактні. головна перевага – це автономність і просте використання. Але, тривалість роботи безпосередньо залежить від ємності акумулятора і його заряду.

Як вибрати садові ножиці або кущоріз в інтернет-магазині?

Перед тим як купити кущоріз садовий, кожна людина повинна чітко розуміти, для яких цілей він необхідний і як часто інструмент доведеться використовувати. Щоб не зробити помилку під час вибору, слід враховувати наступні параметри:

  • вага пристрою. Як правило, працювати з ним доведеться протягом декількох годин, тому потрібно тверезо оцінювати свої сили і розуміти, що руки можуть втомлюватися;
  • потужність двигуна. Велика потужність двигуна дозволяє позбавлятися навіть від великих гілок. Але, гнатися за високими показниками немає ніякого здорового глузду, особливо, якщо пристрій буде застосовуватися не часто в домашніх умовах;
  • якщо ви зупинили свій вибір на акумуляторному кущорізи, потрібно звернути увагу на ємність;
  • довжина ножів. Тут потрібно враховувати, які розміри кущів ви будете обробляти. Але, краще завжди брати з невеликим запасом..

Існує безліч інших параметрів, на які варто звертати увагу. Тому якщо у вас виникнуть питання під час вибору, звертайтеся до досвідчених і кваліфікованих консультантів «ТакіДа»,вони допоможуть підібрати оптимальний устрій кожній людині .

Какая цена на садовый кусторез с доставкой и гарантией?

Електроножиці садові купувати в магазині «Такі Да»завжди вигідно і просто. магазин забезпечує електроінструмент з доставкою по всій території України і заздалегідь обговорює з кожним клієнтом терміни і вартість. На кожен придбаний товар ви отримуєте і реальні гарантії від виробника, також магазин уважно заповнює необхідну документацію, щоб кожна людина змогла скористатися безкоштовним ремонтом в разі чого.

Діапазон цін категорії Кущорізи та ножиці від 1122 до 7199 грн.
"Електроінструмент Кущорізи та ножиці від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Кущорізи та ножиці 4.99 На основі 83 відгуків

дзвонити
кабінет