73 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
1 650грн.
1 299грн.
Ви отримаєте +64 бали
Тип Акумуляторний
Гарантія 2 роки
Робочий тиск 4,5-5,5 Бар
Акумулятор 12 В/8 Аг
Довжина розпилювальної трубки 70-120 см.
Об'єм резервуару 16 л
1 505грн.
Ви отримаєте +105 балів
Тип Акумуляторний
Гарантія 2 роки
Потужність 12 Вт
Робочий тиск 1,5-4 бар
Акумулятор 12 В/8 Аг
Тип акумулятору Свинцево-кислотний
Об'єм резервуару 16 л
Витрата води 3,1 л/хв

Купити садовий обприскувач недорого

Аграрна сфера, домашнє садівництво вимагають належного догляду за рослинами: поливу, зрошення, обробки від шкідників і захворювань. Допомогти у виконанні важливих завдань при боротьбі за урожай зуміє якісний і продуктивний обприскувач - садово-городній інвентар сучасного типу.

Інтернет-магазин пропонує асортиментний ряд обприскувачів: важільні ручні, помпові моделі, акумуляторні обприскувачі і мотообприскувачі.недорогий акумуляторний обприскувач

Характерні особливості та види садового обприскувача:

Обприскувач буває трьох типів:

  1. Акумуляторний оприскувач.Невибагливий автоматичний помічник, який допоможе легко впоратися з досить великим приватним ділянкою, що не потребував багато сил на догляд за обладнанням. Такий варіант обприскувача потребує підзарядки.
  2. Мотообприскувач (як правило бензиновий). Це ефективний агрегати, вони здатні оперативно обробити велику площу полів, садів, при мінімальних витратах енергії і часу. Мотообприскувач не вимагає підключення до джерела електроживлення.
  3. Ручний обприскувач (пневматичний). Найпростіша конструкція, яка складається з бутля і насосної помпи. Тиск всередині резервуара створюється вручну, накачуванням насоса.

Ціни на акумуляторні обприскувачі  і мотообприскувачі для саду

Акумуляторні обприскувачі і бензинові працюють без застосування ручної сили, спрямованої для створення тиску всередині ємності з розчином або водою, що дозволяє обробляти домашні угіддя швидше і продуктивніше. Моделі працюють безшумно, прості в управлінні і догляді.

Акумулятор дозволяє виробляти безперервне обприскування протягом трьох і навіть п'яти годин, але для роботи цілий день такий варіант не підійде, але ідеальний він для експлуатації в домашньому господарстві, побуті, де площа для обробки, як раз розтягнеться на один повний заряд батареї.

Мото оприскувачі дозволяють зрошувати ділянку весь день, тому вони популярні в фермерських господарствах, або на великих площах, перерви необхідно робити тільки на відпочинок, так як варіанти з двигуном є найважчими, а так само доведеться відволікатися на заправку і приготування палива для мотообприскувача, змішуючи бензин А-92 з маслом для двотактного двигуна.

Ручні ж обприскувачі призначені для точкової обробки грядок і окремих скупчень рослин, хоча і зустрічаються чималі моделі на колесах у вигляді візки. Найбільш компактні відмінно підходять для догляду за квітами, в тому числі і кімнатними. Незаперечною перевагою на ручний обприскувач є ціна, яка є найнижчою серед всіх типів розпилювальної техніки.

Сфера експлуатації садового обприскувача:

  • заміські ділянки: дачі, присадибне господарство, прибудинкові території;

  • студії ландшафтного дизайну;

  • комунальні міські структури.

Чому вигідно замовити обприскувач в інтернет-магазині ТакіДа?

Доступна ціна обприскувачів, висока ефективність і продуктивність вказують, що придбання мотообприскувача допоможе вирішити важливу задачу облаштування парку, саду, городу. Простий в управлінні апарат легко впорається з великими і малими обсягами, а виліт стріли обприскування і настройка необхідного тиску, яка може регулюватися в більшості розвинених сучасних акумуляторних і мотообприскувачів допоможе обробити найвіддаленіші ділянки.

В інтернет магазині Таки Дак вас чекає широкий вибір всіх видів обприскувачів від провідних виробників з найбільшим попитом в Україні. Одними з найбільш популярних є обприскувачі Фореста.

Купити обприскувач можна з регулюваннями тиску, різним обсягом резервуара. Оформляйте замовлення або зверніться за консультацією до менеджера магазина, ми допоможемо зрозуміти: який агрегат підібрати саме вам, і для чого варто придбати акумуляторний обприскувач, а кому зупинитися на мотообприскувач, а в якому випадку вистачить ручного.

У магазині в Києві або Дніпрі ми підготуємо весь комплект, оформимо гарантію. Тим кому необхідно відправимо обприскувач в будь-яке місто зі зручною формою оплати.


Відгук про мотообприскувач ранцевий Foresta GS-650 - від Женя, Лютий 12, 2019

магазині взяв мотообприскувач ранцевий Foresta GS-650, перед цим дали одягнути його, походити - на вагу легше і зручніше конкурентів, бак на 14 літрів і сам по собі з таким моторчиком мощщща!

Діапазон цін категорії Обприскувачі від 78 до 23688 грн.
"Електроінструмент Обприскувачі від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Обприскувачі 4.88 На основі 126 відгуків

дзвонити
кабінет