71 товар
357грн.
285грн.
285грн.
225грн.
189грн.
126грн.
99грн.
144грн.
111грн.
279грн.
198грн.
285грн.
207грн.
153грн.
315грн.
249грн.
1 272грн.
Ви отримаєте +63 бали
Сила струму 350 А
153грн.
Ви отримаєте +7 балів
153грн.
Ви отримаєте +7 балів
153грн.
Ви отримаєте +7 балів
255грн.
Ви отримаєте +12 балів
342грн.
Ви отримаєте +17 балів
399грн.
299грн.
Сила струму 300 А
225грн.
Ви отримаєте +11 балів
315грн.
236грн.
Сила струму 300 А
129грн.
Ви отримаєте +6 балів
129грн.
Ви отримаєте +6 балів
189грн.
Ви отримаєте +9 балів
216грн.
Ви отримаєте +10 балів
378грн.
Ви отримаєте +18 балів

Аксесуари для зварювальних робіт

Проведення зварювальних робіт неможливо без певних аксесуарів. Недостатньо замовити тільки зварювальний апарат. В процесі роботи знадобляться додаткові витратні матеріали, без яких зварювання неможлива. І сам зварник потребує спеціального захисту органів зору та обличчя в цілому. Якщо вам потрібно купити зварювальний кабель або купити затискачі маси для зварювання, спілкуйтеся до нас! Інтернет-магазин «Такіда» дозволить замовити все необхідне в одному місці, не витрачаючи зайвого часу! 

Купити аксесуари для зварювальних робіт за ціною від виробника

У нашому інтернет-магазині ви можете магнітний кутник для зварювання купити, а також безліч інших аксесуарів, необхідних для проведення подібних робіт. Ми - магазин, який професійно займається постачанням обладнання для зварювання. Тому, «випадкових» або неякісних товарів у нас ви точно не знайдете! Асортимент нашого каталогу представлений кращими брендами і якісною продукцією. І все це можна замовити в одному місці, заощадивши час і зусилля.

Що ви знайдете в каталозі нашого сайту: 

 • Магнітні косинці для зварювання.
 • Зварювальний кабель.
 • Тримач електродів.
 • Затискач маси для зварювального апарату.
 • Сопло.
 • Зварювальний рукав.
 • Ролик і наконечник для напівавтомата.
 • Кейс.
 • Рукавички.

В асортименті - все, що необхідно зварнику-професіоналу або любителю: засоби захисту, допоміжні та витратні матеріали. При цьому, засоби захисту у нас продаються тільки спеціалізовані. Вони розраховані на те, щоб встояти перед іскрами зварювання. Звичайні рукавички, захисний одяг або окуляри не розраховані на такий вплив. Як результат - іскри можуть марнувати одяг, можливий опік. Спеціальні засоби захисту - це ваша безпека і здоров'я.

Які допоміжні матеріали представлені на сайті:

 • Магнітні косинці для зварювання - купити їх можна онлайн.
 • Магнітна підставка.
 • Магнітний контакт.

До розхідників для зварювальних робіт відносяться такі:

 • Тримачі електродів.
 • Зварювальний кабель - купити його можна онлайн.
 • Зварювальний маса.
 • Фільтр для маски Хамелеон.
 • Рукав для автомата.

Якщо вам потрібно купити магнітний кутник для зварювання або будь-який інший аксесуар, зробити це можна за допомогою нашого онлайн-каталогу.

Магнітний кутник, тримач, кабель зварювальний - купити недорого в Україні з доставкою

В інтернет-магазині «Такіда» ви можете купити тримач електрода або купити магнітний кутник для зварювання онлайн. Ми пропонуємо тільки якісні товари від провідних виробників - вітчизняних і зарубіжних. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що отримаєте саме ті аксесуари, які зроблять вашу роботу якісною і надійною. 

Чому варто зробити замовлення саме у нас:

 • Доступні ціни на весь асортимент.
 • Офіційна гарантія.
 • Кваліфікована консультація і допомога.
 • Придбати товар можна онлайн з доставкою в ваше місто.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Накопичувальна програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Можливе замовлення оптом на вигідних умовах.

Оформити замовлення ви завжди можете через сайт, додавши потрібний товар в корзину. Щоб придбати аксесуар, тепер не потрібно витрачати багато часу на пошуки. Вкажіть в формі замовлення бажаний товар і його кількість, залишіть контактний номер і дані для доставки. Тут же виберіть форму оплати. Найближчим робочий час наш співробітник зв'яжеться з вами, щоб уточнити всі деталі. 

Доступна ціна гарантована не тільки на роздріб, а й на опт! З усіх питань звертайтесь за телефоном до наших співробітників - або напишіть електронного листа на нашу пошту. Всі актуальні контакти є в шапці сайту і його нижньої частини.

Для того, що б провести і якісно провести зварювальні роботи мало просто купити зварювальний апарат. Так як процес роботи супроводжується значним випромінюванням світлової та теплової енергії, зварнику необхідно убезпечити своє здоров'я від негативного впливу цих факторів під час роботи. Саме тому існують різні аксесуари для зварювання, які не тільки забезпечать, але і допоможуть значно спростити роботу зі зварювання металоконструкцій.

Купити аксесуари для зварювання з доставкою

В першу чергу, пропонуємо розділити всі зварювальні аксесуари на 3 основні категорії:

 • Засоби захисту зварника;
 • Допоміжні матеріали для зварювання;
 • Витратні матеріали для зварювальних апаратів.

Як легко можна здогадатися, до першої групи належать такі необхідні атрибути, як: рукавички зварника (ще їх часто називають зварювальні краги), комбінезон зварника, зварювальний фартух і інша спецодяг для зварювання.

Чому варто купити краги зварника, а не звичайні рукавички? Відповідь проста - рукавички зварника мають щільну товсту тканину, що не прожигается іскрами від зварювання. Такі ж властивості має і матеріал зварювальної спецівки або комбінезона. Крім цього, зварювальні краги захищають не тільки кисть але і передпліччя, так як мають значну довжину.

Ціни на допоміжні витратні матеріали для зварювальних робіт

До допоміжних матеріалів варто відносити: магнітний кутник для зварювання, магнітний контакт, а також магнітну підставку. Майстри, які випробували такі аксесуари в справі, і освоїлися з їх використанням, значно спрощують свій робочий процес, при цьому ефективніше досягаючи хороших результатів. В особливій мірі це можна віднести до використання магнітного кутника для зварювання металевих каркасів. З їх допомогою можна елементарно виставити необхідний кут, і зробити прихвати, при цьому підтримувати конструкцію буде сам зварювальний магніт, таким чином, не потрібно турбується, що конструкцію поведе, або вона просто з'їде. Загалом маючи в арсеналі магнітний кутник для зварювання, можна творити конструкції під будь-якими кутами, наскільки вистачить фантазії.

Ну і 3-ю категорію зварювальних аксесуарів - це витратні матеріали для зварювальних апаратів, до яких ми відносимо: Електродотримачі, зварювальну масу, фільтр для маски хамелеон, кабелі для зварювальних апаратів, рукав для напівавтомата, і інші запчастини для зварювальних апаратів, які з часом вимагають поновлення або заміни.

Замовити аксесуари для зварювання в інтернет-магазині ТакіДа

Всі аксесуари для зварювання можна зручно замовити разом зі зварювальним апаратом, відвідавши наш інтернет магазин зварювального обладнення. А якщо ви тільки починаєте проводити роботи зі зварювання і аксесуарів необхідно багато, тоді ми обов'язково пропонуємо ще купити кейс для зварювального апарату, в який можна скласти всі речі. А ми подбаємо доставити їх в будь-яке місто України, від таких великих як: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса і Львів, до будь-якого районного центру з відділенням популярних кур'єрських служб.

Діапазон цін категорії Зварювальний кабель, тримач електродів, магнітні кутники для зварювання від 10 до 2623 грн.
"Електроінструмент Зварювальний кабель, тримач електродів, магнітні кутники для зварювання від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальний кабель, тримач електродів, магнітні кутники для зварювання 4.23 На основі 124 відгуків

дзвонити
кабінет