60 товарів
450грн.
Ви отримаєте +22 бали
Сила струму Тримач 250 А, Маса 300 А
Перетин 20 мм.кв.
Покриття Гума
Розмір штекера 10-25 мм
Довжина кабеля Тримач 3 м, Маса 2,5 м
Матеріал жили Обмідненний алюміній

Для того, що б провести і якісно провести зварювальні роботи мало просто купити зварювальний апарат. Так як процес роботи супроводжується значним випромінюванням світлової та теплової енергії, зварнику необхідно убезпечити своє здоров'я від негативного впливу цих факторів під час роботи. Саме тому існують різні аксесуари для зварювання, які не тільки забезпечать, але і допоможуть значно спростити роботу зі зварювання металоконструкцій.

Купити аксесуари для зварювання з доставкою

В першу чергу, пропонуємо розділити всі зварювальні аксесуари на 3 основні категорії:

  • Засоби захисту зварника;
  • Допоміжні матеріали для зварювання;
  • Витратні матеріали для зварювальних апаратів.

Як легко можна здогадатися, до першої групи належать такі необхідні атрибути, як: рукавички зварника (ще їх часто називають зварювальні краги), комбінезон зварника, зварювальний фартух і інша спецодяг для зварювання.

Чому варто купити краги зварника, а не звичайні рукавички? Відповідь проста - рукавички зварника мають щільну товсту тканину, що не прожигается іскрами від зварювання. Такі ж властивості має і матеріал зварювальної спецівки або комбінезона. Крім цього, зварювальні краги захищають не тільки кисть але і передпліччя, так як мають значну довжину.

Ціни на допоміжні витратні матеріали для зварювальних робіт

До допоміжних матеріалів варто відносити: магнітний кутник для зварювання, магнітний контакт, а також магнітну підставку. Майстри, які випробували такі аксесуари в справі, і освоїлися з їх використанням, значно спрощують свій робочий процес, при цьому ефективніше досягаючи хороших результатів. В особливій мірі це можна віднести до використання магнітного кутника для зварювання металевих каркасів. З їх допомогою можна елементарно виставити необхідний кут, і зробити прихвати, при цьому підтримувати конструкцію буде сам зварювальний магніт, таким чином, не потрібно турбується, що конструкцію поведе, або вона просто з'їде. Загалом маючи в арсеналі магнітний кутник для зварювання, можна творити конструкції під будь-якими кутами, наскільки вистачить фантазії.

Ну і 3-ю категорію зварювальних аксесуарів - це витратні матеріали для зварювальних апаратів, до яких ми відносимо: Електродотримачі, зварювальну масу, фільтр для маски хамелеон, кабелі для зварювальних апаратів, рукав для напівавтомата, і інші запчастини для зварювальних апаратів, які з часом вимагають поновлення або заміни.

Замовити аксесуари для зварювання в інтернет-магазині ТакіДа

Всі аксесуари для зварювання можна зручно замовити разом зі зварювальним апаратом, відвідавши наш інтернет магазин зварювального обладнення. А якщо ви тільки починаєте проводити роботи зі зварювання і аксесуарів необхідно багато, тоді ми обов'язково пропонуємо ще купити кейс для зварювального апарату, в який можна скласти всі речі. А ми подбаємо доставити їх в будь-яке місто України, від таких великих як: Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса і Львів, до будь-якого районного центру з відділенням популярних кур'єрських служб.

Діапазон цін категорії Аксесуари для зварювання від 10 до 1248 грн.
"Електроінструмент Аксесуари для зварювання від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Аксесуари для зварювання 4.48 На основі 113 відгуків