9 товарів

Недорогі апарати для плазмового різання

Апарати плазмового різання - надійне професійне обладнання, призначене для різання сплавів, металів, нержавіючої сталі без деформації конструкцій. Основна сфера експлуатації агрегату: СТО, будівельні майданчики, промислові цехи і підприємства, домашнє і комунальне господарства.

Плазморіз - електричний інструмент, що працює від трифазної мережі стаціонарного типу напругою 380 В. Завдяки наявності системи регулювання сили струму, плазморез легко налаштувати на необхідний режим для різання сплавів, металу, нержавійки.

Плазморіз - Відмінні характеристики:

  • мікропроцесорна система управління спрощує роботу оператора;
  • Наявність контролюючих датчиків і стабілізаторів сили струму забезпечує рівну лінію різу: під час згасання дуги спрацьовує захисна система;
  • надійна ізоляція гарантує безпечне використання інструменту;
  • металеві деталі корпуса і антикорозійне покриття вказують на тривалий експлуатаційний ресурс.

Купити плазморез для демонтажних, ремонтних робіт - вірне рішення: витривалі, надійні агрегати зручні при транспортуванні на будівельний майданчик або дачу, так як оснащені двома ручками для перенесення. Мала вага і компактні розміри дозволяють розміщувати апарат плазмового різання в багажнику власного авто.

Доступна ціна, варіативність вибору апаратів плазмової різки в інтернет-магазині Такіда - перевага для покупців. Купити електричний інструмент для різання металевих конструкцій товщиною 15-25 мм (в залежності від моделі) - раціональний підхід тих, хто цінує економію витрат на оснащення малого або промислового підприємства без втрати якості обладнання. Професійне використання апаратів плазмової різки в побуті і на виробництві дозволить реалізувати термінові і заплановані проекти по ремонту автомобілів, каркасних споруд, житлових будинків. Плазморіз -  це інструмент, який буде затребуваний майстрами нафтової, хімічної промисловості, в сільському господарстві, металургії, суднобудуванні.

Діапазон цін категорії Плазморізи від 6505 до 23428 грн.
"Електроінструмент Плазморізи від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Плазморізи 4.28 На основі 62 відгуків

дзвонити
кабінет