50 товарів
420грн.
183грн.
214грн.
Ви отримаєте +10 балів
222грн.
Ви отримаєте +11 балів
231грн.
Ви отримаєте +11 балів
181грн.
Ви отримаєте +9 балів
183грн.
Ви отримаєте +9 балів
204грн.
Ви отримаєте +10 балів
999грн.
459грн.
483грн.
200грн.
Ви отримаєте +10 балів
267грн.
Ви отримаєте +13 балів
217грн.
Ви отримаєте +10 балів
246грн.
Ви отримаєте +12 балів
222грн.
Ви отримаєте +11 балів
291грн.
Ви отримаєте +14 балів
156грн.
Ви отримаєте +7 балів
177грн.
177грн.
156грн.
Ви отримаєте +7 балів
399грн.
156грн.
Ви отримаєте +7 балів
177грн.

Купити шарнірно-губцевий інструмент в інтернет-магазині Такіда

Для проведення ремонтних робіт можуть задіяти різний інструмент. До найбільш поширеній відносять шарнірно-губцевий інструмент. Характерна особливість цього інструменту полягає в тому, що він працює за допомогою шарніра. Пристосування, які відносяться до цієї категорії мають схожу конструкцію. Губки є робочою частиною, яка відповідає за зажим і утримування різних деталей. 

Всі різновиди інструменту мають своє призначення тому при виборі необхідно враховувати сферу використання. Відправившись в інтернет-магазин "Такіда" можна помітити, що деякі різновиди можуть мати підвиди. 

Сфера застосування щипців та плоскогубців 

Багато недосвідчених майстри часто плутають ці інструменти. Пасатижі - це функціональний атрибут, який поєднує в собі бокорізи і кусачки для дроту. Деякі виробники передбачають на кінцях пасатижів викрутку. Якщо вирішиликупити пасатижі, то необхідно вивчити їх зовнішній вигляд. Конструкція ручок обов'язково повинна бути грубою, так як інструмент часто може використовуватися для проведення електромонтажних робіт. 

Основна відмінність плоскогубців полягає в тому, що вони необхідні для проведення робіт з плоскими деталями. Шарнір є фіксованим, що забезпечує зручність в процесі роботи. На рукоятках виробник обов'язково повинен вказувати робоча напруга. Якщо цей параметр відсутній, то працювати під напругою забороняється. 

До основних відмінностей між плоскогубцями і пасатижами також відносять: 

 • форму губок;
 • можливість здійснювати регулювання шарніра;
 • силу стиснення. 

Щоб інструмент прослужив тривалий період необхідно вибирати надійну продукцію від відомих брендів. 

Длінногубци, круглогубці, ножиці по металу кліщі і кусачки 

Ці елементи є схожими, а основна відмінність полягає у формі губок. Замовити круглогубці необхідно для вигинання дроту або захоплення деталей невеликих розмірів. У деяких моделях кінці можуть загинатися під певним кутом. 

Длінногубци є необхідними для роботи з деталями, які розміщені у важкодоступних місцях. При цьому губки можуть бути прямокутної або округлої форми.

Вибираючи кліщі необхідно розуміти, що вони мають кілька різновидів. Столярні кліщі в Україні потрібно для висмикування цвяхів. Для вимірювання сили струму необхідно купити електровимірювальні кліщі. 

Серед електриків популярністю також користуються знімачі ізоляції. Інструмент дозволяє швидко зняти ізоляцію і здійснити монтаж проводів.  

Щоб вибрати і купити ножиці по металу потрібно відправитися в каталог магазині "Такіда". Тут запропонований великий вибір від відомих виробників. Ціна ножиць по металу відрізняється в залежності від бренду. 

Особливості знімача стопорних кілець

Знімач стопорних кілець - це інструмент, який використовують в процесі розбирання різних деталей. Замовити знімач стопорних кілець необхідно професіоналам, які працюють з промисловим обладнанням, побутовою технікою або іншими деталями, де підшипники фіксуються за допомогою стопорних кільцевих кріплень. 

Розглядаючи пристрій інструменту більш детально можна помітити, що воно нагадує плоскогубці. Єдина відмінність полягає в наявності гострих губок, які загинаються під певним кутом. 

Обертання двох робочих половинок здійснюється щодо загальної осі. Виробники готові запропонувати клієнтам якісні набори під різні типи кілець. Однак, при необхідності можна знайти універсальні пристосування, які здатні виконати більшість поширених завдань. 

Що враховувати при виборі шарнірно-губцевий інструменту?

Якщо вирішили купити якісні інструменти, то необхідно враховувати кілька важливих параметрів: 

 1. Розміри інструменту. Цей параметр необхідно підбирати, виходячи із спектру виконуваних завдань. 
 2. Матеріал робочої поверхні. Фахівці повідомляють, що при виготовленні професійного інструменту використовують хром-ванадієву сталь. 
 3. Покриття робочої частини в обов'язковому порядку має бути антикорозійним. Це допоможе уникнути швидкого старіння інструменту. 
 4. У якісному інструменті виробник передбачає ізольовані рукоятки, які дозволяють працювати з деталями під напругою. 
 5. Якісний шарнір повинен мати плавний хід. 

Переваги покупки в інтернет-магазині "Такіда"

Щоб купити якісний шірнірно-губцевий інструмент досить відправитися в каталозі магазина. Тут запропонований великий вибір інструментів від різних виробників. До переваг покупки відносять: 

 1. Низьку вартість товарів, так як магазин виступає в ролі офіційного розповсюджувача і не співпрацює з посередниками. 
 2. Наявність гарантійного періоду на всі інструменти. 
 3. Доставка здійснюється через сервіси Інтайм, МістЕкспресс і Нову Пошту. 
 4. Для оплати можна скористатися наступними платіжними інструментами: Приват24, віртуальним гаманцем Webmoney і розрахунковим рахунком. 
 5. У магазині регулярно проводять цікаві акції та надають знижки. 

Якщо не можете самостійно визначитися з вибором відповідного інструменту, то можна зв'язатися з консультантами магазину. 

Діапазон цін категорії Шарнірно-губцевий інструмент від 84 до 3021 грн.
"Електроінструмент Шарнірно-губцевий інструмент від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шарнірно-губцевий інструмент 4.21 На основі 103 відгуків

дзвонити
кабінет