207 товарів
3 482грн.
Ви отримаєте +174 бали
Потужність 5,5 кВт
Сила струму 255 А
2 250грн.
1 960грн.
Ви отримаєте +98 балів
ВДІ-200Е кейс та комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
7 299грн.
Потужність 6,9 кВт
Сила струму 200 А
Розмір штекера 35-50 мм
3 999грн.
3 099грн.
Потужність 4,4 кВт
Сила струму 140 А
Розмір штекера 10-25 мм
5 997грн.
4 650грн.
Потужність 6,8кВт
Сила струму 170 А
Розмір штекера 35-50 мм
5 250грн.
4 098грн.
Потужність 6,4 кВт
Сила струму 150 А
Розмір штекера 10-25 мм
ВДІ-250Е кейс і комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
7 999грн.
Потужність 8,8 кВт
Сила струму 250 А
Розмір штекера 35-50 мм
7 899грн.
6 690грн.
Потужність 6,8кВт
Сила струму 180 А
Розмір штекера 35-50 мм
7 000грн.
6 560грн.
Ви отримаєте +328 балів
Потужність 8,5 кВт
Сила струму 300 А
5 150грн.
4 720грн.
Ви отримаєте +236 балів
Потужність 11,9 кВА
Сила струму 300 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
12 999грн.
Потужність 6,5кВт
Сила струму 200 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
14 999грн.
Потужність 10 кВт
Сила струму 250 А
6 969грн.
5 790грн.
Потужність 4,16 кВт
Сила струму 160 А
Розмір штекера 10-25 мм
2 194грн.
Ви отримаєте +43 бали
Сила струму 285 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
9 999грн.
Потужність 5,0 кВт
Сила струму 160 А
3 343грн.
Ви отримаєте +167 балів
Потужність 6,5кВт
Сила струму 280 А
3 020грн.
Ви отримаєте +151 бал
Потужність 6,4 кВт
Сила струму 250 А
13 440грн.
Ви отримаєте +672 бали
Потужність 8,5 кВт
Сила струму 310 А
6 863грн.
Ви отримаєте +343 бали
Сила струму 140 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
5 173грн.
4 655грн.
Ви отримаєте +232 бали
2 700грн.
2 360грн.
Ви отримаєте +118 балів
Потужність 12100 Вт
Сила струму 300 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
12 612грн.
Ви отримаєте +630 балів
Потужність 8 кВт
Сила струму 310 А
3 562грн.
3 206грн.
Ви отримаєте +160 балів
Потужність 7,5 кВт3200 Вт
Сила струму 300 А
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
11 718грн.
Ви отримаєте +585 балів
Потужність 6,5 кВт
Сила струму 280 А

Зміст:

 1. Зварювальні апарати - Широкий вибір в інтернет-магазині ТакіДа
 2. Надійний виробник інверторних зварювальних апаратів
 3. Як купити недорогий зварювальний інвертор
 4. Огляди та відгуки про зварювальне обладнання
 5. Замовити зварювальний інвертор в інтернет-магазині "ТакіДа"
 6. Відгук про зварювальні інвертори від покупця

Купити зварювальний апарат в інтернет магазині

Зварювальний апарат - обладнання, затребуване не тільки в сфері промисловості, але і в домашньому господарстві. Дане обладнання відрізняється великою потужністю, що дозволяє працювати з різними металевими сплавами. Результатом будуть акуратні міцні шви. Купити зварювальний апарат в Києві або в іншому місті України ви можете онлайн, скориставшись послугами нашого магазину. 

Купити зварювальний за ціною від виробника

Наша компанія пропонує зварювальні апарати від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Кожна модель відрізняється своїм особливостями, має переваги і ті характеристики, за які її цінують покупці. 

Зварювальні апарати ділять на промислові, побутові та професійні. Відрізняються між собою вони потужністю і тією кількістю часу, протягом якого будуть працювати безперервно. Побутові апарати здатні працювати в такому режимі кілька хвилин, а промислові - цілий день. 

Замовити зварювальний апарат ви можете на сайті нашого магазину. І такий пристрій необхідно не тільки професійним сварщикам. А дехто захоплюється зварюванням як хобі, тому набувають для домашньої майстерні якісну техніку, особливо якщо це інверторний варіант обладнання.

Переваги використання зварювального апарату інвертора: 

 • Дозволяють уникнути ситуації, коли ви недожглі або перепалили метал.
 • Полегшують підпал дуги.
 • Підвищення якості шва.
 • Запобігання «залипання» електродів.

Замовити зварювальний інвертор і інше устаткування два зварювання ви можете у нас на сайті. Ми допоможемо вибрати найбільш підходящий варіант з представлених в каталозі. Купуючи техніку у нас, будьте впевнені, що отримаєте оригінальне обладнання від відомого виробника. Воно прослужить вам тривалий термін, повністю відповідаючи опису і заявленим переваг. Вибір інвертора полегшать фільтри сайту за основними характеристиками пристрою.

Зварювальний апарат купити в Україні недорого з доставкою

За запитом «зварювальний апарат купити в Україні» ви знайдете чимало пропозицій від різних сайтів. Але саме в інтернет-магазині «Такіда» ви можете купити зварювальний апарат від провідних виробників. У нас в каталозі - різноманітне обладнання для найрізноманітніших потреб. 

Чому варто зварку купити саме у нас:

 • Доступні ціни на весь асортимент.
 • Офіційна гарантія.
 • Кваліфікована консультація і допомога.
 • Придбати товар можна онлайн з доставкою в ваше місто.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Накопичувальна програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Можливе замовлення оптом на вигідних умовах.

Оформити замовлення ви завжди можете через сайт, додавши потрібний товар в корзину. Щоб купити зварювальний апарат в Україні, тепер не потрібно витрачати багато часу на пошуки. Всі найбільш затребувані моделі є в каталозі магазина.

Доступна ціна гарантована не тільки на роздріб, а й на опт! З усіх питань звертайтесь за телефоном до наших співробітників! Ми допоможемо вам купити інвертор зварювальний, який найкраще підійде під ваші потреби.

Зварювальні апарати - асортимент в інтернет-магазині ТакіДа!!

Зварювальні інвертори - це апарати нового покоління, які знайшли широке застосування в промисловій та господарської областях. Пристрій компактне, має, як правило, великими потужностями і дозволяє зварювати різні металеві сплави з якісними швами.

Купити недорогий зварювальний апарат інверторного типу зараз цілком реально. Сьогодні ринок зварювальних апаратів по-справжньому широкий. Ви зможете знайти величезну кількість обладнання для зварювання від світових та вітчизняних виробників, що володіє різними технічними і функціональними якостями. Щоб зробити правильний вибір при покупці, необхідно володіти загальними знаннями про інверторах.

Надійний виробник інверторних зварювальних апаратів

Один з головних критеріїв при виборі інвертора - виробник. Відразу необхідно поговорити про продукцію з мінімальною ціною. Наприклад. Коли Ви бачите недорогий зварювальний інвертор Патон (купити можна, зробивши замовлення на сайті "ТакіДа"), це ще не означає, що він буде поступатися європейським аналогам. Вітчизняні виробники намагаються випускати максимально окупає свою вартість продукцію. Відповідно до зарубіжними моделями, він і буде коштувати відносно недорого. Також можна зустріти бюджетні моделі і від інших виробників, особливо коли компанія тільки виходить на новий ринок і намагається встановити максимально низьку ціну.

Зварювальний зварочний инвертор

Купити зварювальний апарат інвертор в Україні

Залежно від області застосування, зварювальні апарати інверторного типу діляться на: професійні, промислові і побутові. Їх основна відмінність потужності і максимальній кількості часу, при якому пристрій може працювати безперервно. Наприклад, побутові моделі можуть використовуватися протягом кількох хвилин, після чого їм потрібно дати час охолонути - в районі однієї години. Промислові в свою чергу можуть працювати цілодобово.

Огляди та відгуки про зварювальне обладнання інверторного типу

Зварювальник - досить затребувана професія на ринку праці, особливо зараз, коли висококласного фахівця досить важко відшукати. Не хочеться тут розводитись, в якій індустрії застосовується зварювання і яких видів вона буває. Головне інше: зварювати метал доводиться досить часто і практично повсюдно.

Інтернет магазин "Таки Да" пропонує безліч відеоогляди про зварювальний апарат від надійних відомих марок, які показують як внутрішній устрій апарата так і робочі характеристики і показники потужності і продуктивності. На сторінках нашого каталогу, ви зможете знайти відгуки на цікавий для зварювальний інвертор або поділитися своєю думкою щодо його роботи.

Популярні зварювальні інвертори

Найбільш поширеною дугового зварювання працювати не просто, не кожен вже бувалий зварювальник є справжнім професіоналом, що вже говорити про початківців фахівцях. Але багатьом хотілося б освоїти настільки затребуваний вид послуг. Та й більшість умільців-непрофесіоналів бажають мати у себе в гаражі просте в обігу і легке зварювальне обладнання, адже в приватному секторі завжди знайдеться що "приварити". Зварювальний інвертор - справжній подарунок не тільки для любителів, а й для професійних зварювальників, оскільки вони:

 • полегшують підпал дуги;
 • дозволяють не думати, як не «перепалити" або "недожечь" метал;
 • дають можливість не утримувати ідеально дугу. Завдяки инверторной зварюванні якість шва сильно не постраждає;;
 • Дозволяють легко оволодіти вертикальними "прихватками";
 • не дають "залипати" електродів;
 • Дуже легкі.

Чому в інтернет-магазині "Такіда" найкраща ціна на зварювальний апарат?

Інверторний зварювальний апарат не відмовилися б мати багато, ось тільки їх вартість порядком перевищує ціни на класичне дугове обладнання. Купити зварювальний інвертор недорого в Україні можна в інтернет-магазині "ТакіДа". Ми пропонуємо вам не тільки доставку до Львова або Києва, Харкова чи Дніпропетровська, але і в будь-який інший місто.

Зварювальний інвертор Патон в розборі

У нас можна доступно і досить замовити електроінструмент для свого будинку або професійної діяльності недорогі зварювальні інвертори від торгових марок: Дніпро М, Патон, Кентавр, з гарантією і сервісним обслуговуванням. Широкий модельний ряд дозволить купити зварювальний інвертор:

 • в якому використовується відповідний тип транзистора (IGBT або MOSFET). Для кожної технології виготовлення зварювальних інверторів знайдеться свій споживач;
 • з діапазоном регулювання струму від 20 - 200 А до 30 - 250 А;
 • з різним номінальним струмом (200 - 255 А);
 • відповідний для використання електродів різного діаметру;
 • різної сили (от 4,8 кВт до 8 кВт);
 • вага якого значно менше традиційного зварювального обладнання. Прилад вагою 3,8 - 9,5 кг значно легше транспортувати, ніж агрегат на 20 - 30 кг.

Крім того, в інтернет-магазині "ТакіДа" купити зварювальний апарат можна з кейсом, щоб його було зручно переносити (перевозити) і зберігати в чистоті. При цьому кейс може бути різних розмірів і матеріалів, можна підібрати такий що вмістить не тільки зварювальний інвертор, а ще й електроди з рукавичками.

Відрізнятися може і чемодан матеріалом, так є зварювальні апарати, які поставляються в пластикових або металевих коробках, деякі з яких навіть закриваються на ключ, що зручно якщо зварювальний інвертор використовує конкретний майстер, який несе за нього відповідальність.

В нашому прайсі ми підберемо зварювальний інвертор з таким набором параметрів і характеристик і масогабарітнимі властивостями, який підійде саме для ваших цілей і буде чудово вирішувати свої завдання.


Відгук про зварювальне інвертор Дніпро М SAB-15D - від Анатолійович, Трав 30, 2018

Довго визначався який зварювальний апарат вибрати. раніше по дачі тягав дідівський трансформатор, який власне і збирався змінити. У Такі Да порадили купити зварювальний інвертор, запропонували кілька непоганих варіантів з широкого асортименту на сайті, здивувався що є моделі за невисоку ціну, навіть спочатку засумнівався, але підкупила інформація менеджера про гарантію, тому вирішив спробувати, вибирав між Патоном і Дніпро М, зупинився на Dnipro-M SAB-15D (Патон дорожче, відразу не наважився). Виявилося виправдано, після перших вихідних на дачі, не можу натішитися, вже приготував каркас під виноград на осінь, хочу випробувати на трубі для поливу, коротше працювати одне задоволення, всім раджу. окреме спасибі продавцеві, звертайтеся, підбере сварочник саме під ваші потреби.

Діапазон цін категорії Зварювальні апарати від 999 до 173995 грн.
"Електроінструмент Зварювальні апарати від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальні апарати 4.95 На основі 260 відгуків

дзвонити
кабінет