7 товарів

Де купити подрібнювач гілок в Україні?

Подрібнювач гілок – це пристрій, призначений для утилізації дрібного садового сміття, дроблення гілок і їх переробки. Агрегат з легкістю справляється з гілками, листям, травою, папером та іншими матеріалами. Головне завдання пристрою – ; максимально подрібнити матеріал, щоб його можна було використовувати в якості основного добрива або простіше було утилізувати. Застосовується дробарка в багатьох фермерських господарств і в побуті, слід зазначити, що восени і навесні – це незамінний агрегат. Подрібнювач гілок має просту конструкцію: пластиковий корпус і ріжучий ніж або фреза. Додатково оснащується колесами, щоб було простіше переміщати по ділянці.

Види садових подрібнювачів гілок в асортименті?

Зараз виділяється два види подрібнювачів гілок::

  1. Електричні.
  2. Бензинові.

Перші по праву вважаються одними з найбільш затребуваних на нашій території, адже вони відрізняються невеликою вагою, простим управлінням і непоганий потужністю двигуна. Також працюють тихо, не виділяють вихлопних газів і оснащені безліччю захисних функцій. Але, є і недолік–використовувати можна тільки при підключенні до електричної мережі, відповідно говорити про автономність не можна.

Бензинові гілко подрібнювачі – це потужні і автономні пристрої. Як правило, їх вибирають тільки в тих випадках, коли необхідно виконувати велику кількість робіт на ділянці, тому їх можна помітити в фермерських господарствах та комунальних службах. Серед недоліків можна виділити: гучну роботу і вихлопні гази.

Під час вибору слід враховувати і такі параметри:

  1. Потужність двигуна. Якщо вона висока, ви зможете виконувати подрібнення будь-яких матеріалів швидше. Але, слід чітко розуміти, що для побутового використання потужності від 2 до 4 кВт буде досить.
  2. Діаметр гілок. Кожна модель може обробляти тільки певний діаметр через свою конструкції, тому цей параметр слід враховувати.
  3. Наявність контейнера для сміття. Якщо багато сміття, тоді контейнер серйозно виручає, так як з нього простіше викидати, або розсипати по ділянці в якості основного добрива.
  4. Додаткові функції: захист від випадкового запуску, гальмо при попаданні твердих предметів та інші.

Бажаєте купити подрібнювач гілок і не зробити ніяких серйозних помилок? У такому випадку рекомендуємо уважно підходити до вибору і враховувати всі ці параметри. А якщо ви не зможете все це зробити самостійно, можна зв'язатися з нашими кваліфікованими консультантами, які допоможуть підібрати оптимальний веткоізмельчітель для будь-якій життєвій ситуації.

Ціна на недорогий подрібнювач гілок з доставкою та гарантією?

Зарас наш інтернет-магазин «ТакіДа» пропонує кращі умови для кожного клієнта. Наприклад, на подрібнювач гілок ціна тримається на найнижчому рівні, так як ми працюємо з виробниками завжди безпосередньо. Крім цього завжди є реальні гарантії якості, і ми уважно заповнюємо всі документи, необхідні для безкоштовного ремонту. По всій Україні ми забезпечуємо швидку доставку, терміни, ціни та інші важливі параметри завжди обговорюються з кожним клієнтом ще до моменту замовлення, що дозволяє уникнути можливих проблем або труднощів.

Діапазон цін категорії Подрібнювачі гілок від 3010 до 20599 грн.
"Електроінструмент Подрібнювачі гілок від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Подрібнювачі гілок 4.99 На основі 60 відгуків

дзвонити
кабінет