2 товари
10 639грн.
Ви отримаєте +319 балів
Максимальна дальність Кути 0-220 градусів
12 649грн.
Ви отримаєте +379 балів
Максимальна дальність Кути 0-220 градусів, нахили 0-360 градусів

Електронний кутомір купити вигідно в інтернет-магазині Такіда!

В процесі проведення ремонту можуть знадобитися різні пристрої. Щоб рівно вирізати отвір або грамотно сформулювати стеля може знадобитися кутомір. Використовуючи подібні елементи можна швидко визначити не тільки зовнішні, але і внутрішні кути на різних конструкціях. Перед тим яккутомір купити потрібно відправитися в каталог магазину "Такіда" і вивчити запропоновані варіанти. 

Характерні особливості цифрових кутомірів 

Портативні пристрої можуть застосовуватися не тільки в побуті, але і на різних виробництвах. Цифровий кутомір найчастіше використовують для виконання наступних робіт: 

 • вимірювань деталей або деяких механізмів;
 • для виконання покрівельних робіт будь-якої складності;
 • при здійсненні розмітки ділянки;
 • в процесі спорудження перегородок. 

Кутомір Бош з гарантією 3 рокиПрофесіонали повідомляють, що кутомір електронний дозволяє швидко виконати правильні заміри кутів. Зараз на ринку запропоновано безліч різних вимірювальних пристроїв, які призначені для виконання певних робіт. Всі атрибути наділені власними перевагами і недоліками. Кожен досвідчений будівельник обов'язково повинен електронний кутомір купити. 

Основні різновиди кутомірів 

Вибираючи відповідний кутомір будівельний можна зіткнутися з труднощами. Основна проблема полягає в тому, що існує безліч модифікацій. До найбільш поширених приладів відносять такі моделі: 

 1. Лазерні. Ці пристрої випромінюють два променя, які потрапляють на певні точки вимірюваного об'єкта. Вимірювання при цьому можуть проводитися візуально або електронним способом. Єдиний недолік полягає в складності роботи при яскравому освітленні. Позбутися від проблеми яскравого освітлення можна за допомогою спеціальних приймачів. Вони необхідні для подачі сигналу при точної наводкою. 
 2. Електронний кутомір не відрізняється від інших поширених варіантів. У конструкції передбачено спеціальне табло, яке необхідно для відображення отриманих результатів. Пристрій є максимально зручним в експлуатації і дозволяє максимально точно визначати наявні показники. 
 3. Механічні варіанти вважаються стандартними тому в конструкції відсутні додаткові компоненти. Контактний пристрій відмінно підходить для вимірювань, але вимагає контакту з поверхнями кутів. У деяких пристроях фахівці передбачають стрічкові лічильні пристрої. Механічні моделі вважаються одними з найбільш поширених, так як дозволяють проводити точні виміри. 

Важливі критерії вибору якісного кутоміра 

Якщо вирішили підібрати якісний кутомір універсальний, то в цьому випадку необхідно визначитися з цілями використання. Виходячи з цілей необхідно починати правильно вибирати параметри кутоміра. Важливою перевагою є наявність лазера. Саме цей елемент надалі здатний забезпечити якісну роботу. 

При виборі відповідного пристрою також потрібно звертати увагу на довжину і вагу конструкції. Це дійсно важливий показник, так як працювати з великими інструментами буде просто незручно. Угломер електронний магнітний - це інструмент,який призначений для ручної роботи. Тому він повинен бути максимально зручним для користувачі. 

До важливого показника також відносять максимальну похибку проведених вимірювань. Похибка найчастіше утворюється при визначенні ухилів. Також необхідно враховувати, що кутоміри мають обмеження в процесі роботи з великими кутами. Знайти інформацію про наявні обмеження можна в інструкції до приладу. електроний кутомір Бош з нахилом 360

Додаткові функції кутомірів 

Для зручності при використанні виробники часто оснащують інструмент додатковими функціями. До найбільш поширених відносять: 

 1. Акустичний сигнал, який спрацьовує при досягненні необхідних показників. 
 2. Функція підсвічування приладу. 
 3. Вказівка конкретного сектора, де проводяться вимірювання. 
 4. Наявність вбудованої пам'яті. Це корисна функція, яка позбавить від необхідності постійно записувати отримані показники. 

Чому варто купувати в інтернет-магазині "Такіда"? 

Якщо вирішили зробити покупку якісного інструменту, то краще відвідати каталог інтернет-магазину "Такіда". Співробітники магазину готові запропонувати своїм клієнтам такі переваги:: 

 1. В каталозі запропоновано великий вибір кутомірів, які відмінно впораються з поставленими завданнями. 
 2. Інтернет-магазин "Такіда" вже тривалий період є офіційним розповсюджувачем. Завдяки цьому вартість пропонованого інструменту буде нижче, ніж у конкурентів. 
 3. Наявність гнучких умов оплати, які дійсно зможуть здивувати. Щоб оплатити сподобався кутомір можна скористатися Приват24, розрахунковим рахунком, віртуальним гаманцем Webmoney або післяплатою. При виборі відповідного методу потрібно виходити з зручності. 
 4. В інтернет-магазині регулярно проводять акції, які допоможуть придбати вподобані інструменти за доступною вартості. 

Консультанти готові надати підтримку при виборі відповідних атрибутів. Досить просто вказати цілі, а професіонали швидко підберуть оптимальний варіант пристрою.

Діапазон цін категорії Кутоміри від 10639 до 12649 грн.
"Електроінструмент Кутоміри від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Кутоміри 4.49 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет