291 товар
1 047грн.
Ви отримаєте +52 бали
4 051грн.
3 099грн.
Ви отримаєте +92 бали
588грн.
Довжина шини 38 см/15 дюймів
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
2 500грн.
2 125грн.
Ви отримаєте +106 балів
581грн.
Ви отримаєте +17 балів
Довжина шини 15 см
480грн.
Довжина шини 38 см/15 дюймів
743грн.
Ви отримаєте +22 бали
Довжина шини 40 см/16 дюймів
909грн.
Ви отримаєте +27 балів
Довжина шини 40 см/16 дюймів
1 507грн.
Ви отримаєте +45 балів
Довжина шини 35 см/14 дюймів
3 822грн.
Довжина шини 40 см/16 дюймів
171грн.
Ви отримаєте +8 балів
Довжина шини 10 см/4 дюйми
848грн.
Ви отримаєте +25 балів
Довжина шини 15 см
219грн.
198грн.
198грн.
411грн.
329грн.
Ви отримаєте +16 балів
Довжина шини 40 см/16 дюймів
168грн.
126грн.
802грн.
Ви отримаєте +24 бали
2 303грн.
Ви отримаєте +69 балів
225грн.
Ви отримаєте +11 балів
628грн.
Ви отримаєте +18 балів
466грн.
Ви отримаєте +13 балів
372грн.
Ви отримаєте +11 балів
150грн.
198грн.
Ви отримаєте +9 балів

Аксесуари для садової техніки

Будь-яка садова техніка вимагає періодичної заміни витратних матеріалів, рухомих частин, оснастки. Все це повинно бути якісним і надійним, щоб обладнання продовжувало безперебійну роботу. Наш магазин пропонує великий вибір витратних матеріалів і аксесуарів до самої різної садової техніки.

Витратні матеріали для садової техніки: що ми пропонуємо?

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір комплектуючих та аксесуарів, без періодичної зміни яких не обійтися. Також в каталозі представлені ті з них, які суттєво розширити функціонал пристрою. 

У нас на сайті є такі аксесуари для садової техніки, ціна яких вказана у вкладці з ними: 

 • Масло для бензопил та іншої садової техніки.
 • Ланцюги.
 • Волосінь.
 • Ножі.
 • Насадки для мотокоси.
 • Маски і окуляри.
 • Клепальні верстати.

 Також у нас ви можете купити шини для садової техніки. Для вашої зручності всі товари поділені на категорії, в кожній з яких є зручні фільтри за основними характеристиками. Завдяки цьому за кілька хвилин ви знайдете те, що шукали. 

Аксесуари для садової техніки - купити з доставкою в Україні

В інтернет-магазині «Такіда» ви можете купити масло для садової техніки, а також інші необхідні для її роботи аксесуари. Ми пропонуємо такі переваги для покупців:

 • Доступні ціни на весь асортимент.
 • Офіційна гарантія.
 • Кваліфікована консультація і допомога.
 • Придбати товар можна онлайн з доставкою в ваше місто.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Накопичувальна програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Можливе замовлення оптом на вигідних умовах.

Оформити замовлення ви завжди можете через сайт, додавши потрібний товар в корзину. Доступна ціна гарантована не тільки на роздріб, а й на опт! З усіх питань звертайтесь за телефоном до наших співробітників!

Догляд за садом або ділянкою перед приватним будинком вимагає наявності різноманітної садової техніки, а садова техніка вимагає обслуговування і періодичної зміни оснащення і витратних матеріалів. Саме тому наш інтернет магазин електроінструменту пропонує різноманітні витратні матеріали для садових інструментів. Багато з них зможуть значно розширити функціонал бензопили, а особливо мотокоси, що зможе перетворити вашу техніку в пристрої з широким функціоналом.

Купити аксесуари для садової техніки в інтернет магазині "ТакіДа"

Найбільш необхідним і постійно використовується матеріалом для будь-якого садового інструменту є пально-мастильні масла. Варто відзначити, що є 2 види масла:

 • Масло для двухтактного двигуна;
 • Масло для змащення цепка.

Перше підходить практично для будь-якої бензинової садової техніки, що працює від двотактного мотора. Масло для 2Т двигуна виробляє безліч виробників, але що б не заплутатися, краще вибирати масло такої ж торгової марки як ваш інструмент, а якщо немає, тоді розгляньте масла виробників, які пропонують найбільш схожі за типом інструменти. Важливий момент: купувати масло для бензопили або мотокоси варто те, яке розраховано саме для інструменту, бажано не брати масла для мопедів і іншої пересувної техніки, на увазі особливостей складу і можливої наявності сторонніх присадок, які не завжди підуть на користь інструменту.

Варто сказати пару слів про приготування паливної суміші. Звичайно при змішуванні масла для 2 Т двигуна з бензином варто враховувати рекомендації виробника мастила, але в першу чергу ми пропонуємо орієнтуватися на вимоги в паспорті заправляється вироби, змішуючи бензин А 92 з тієї пропорцією масла, яка вказана в інструкції до техніки. Найбільш часто люди вирішують купити двотактне масло для бензопили або мотокоси.

Масло для змащення ланцюга - це ПММ виключно для ланцюгових пилок. Таку рідину можна використовувати як з електропилкою таки з бензопилою. Масло для змащення цепка має певну в'язкість, яка дозволяє знизити нагрів шини і цепка, під час тертя, значно продовживши термін служби ріжучої оснастки. Ми рекомендуємо використовувати тільки спеціалізоване масло для змащення цепка, так як якщо залити відпрацювання, можна пошкодити маслонасосів цепкових пилок або просто обмежити подачу і якість мастила вашого інструменту. У такому випадку заміна комплектуючих може обійтися дорожче.

Як вибрати шину і цепок до бензопили або електропили?

Згодом, при інтенсивному використанні пилки, її ріжуча цепка може затупитися, а шина значно потертися. Спочатку цепку звичайно можна точити, але пізніше це так само перестане допомагати, що потребують зміни. Заміна цепка і шини на бензопилу, як і на електропилку, вимагає уважного підходу. при виборі оснащення варто враховувати ряд параметрів.

 1. Необхідно звернути увагу, що б крок цепка і крок провідною зірочки на бензопили збігалися.
 2. Так як певну кількість ланок розраховане на певну довжину шини, то їх також варто зіставити. Часто купують шину 40 см. (16 дюймів), яка оптимальна для універсальних побутових завдань. Шина 45 см. (18 дюймів) - кращий вибір для китайських пив в своїй більшості. До неї варто купити цепку на 72 ланки, крок 0,325.
 3. Зверніть увагу, яка ширина паза шини і відповідно, товщина ланки ланцюга до пилки. У бензопилах найбільш популярним є розмір 1,5 мм., А для електропила - 1,3 мм. Якщо ж ширина паза і товщина ланки не будуть збігатися, то ланцюг прпосту буде бовтатися і випадати або зовсім не влізе в посадочне місце.

Купити цепку і шину до бензопили, як і до електропили не складе труднощів, якщо уважно вивчити вищевказані параметри і правильно їх зіставити. Ну а якщо ви не впевнені у виборі або сумніваєтеся, що розібралися правильно, тоді зверніться в інтернет магазин Такіда, - ми з радістю допоможемо вам підібрати якісного цепка і шину до пилки, а найголовніше - правильну!

Ну а для тих, хто хоче самостійно склепати цепку для бензопили ми пропонуємо купити клепальний верстат для цепка. А що б виправити можливі помилки, при виготовленні оснастки, зверніть увагу так само і на расклепочний верстат.

Замовити аксесуари до мотокоси і Електрокоса в Україні

Тут ми пропонуємо безліч ріжучих насадок, для косіння як трави так і дрібного чагарнику, і навіть обрізки невеликих гілок на деревах.

Вибираємо волосінь для електрокоси або мотокоси

Якщо стоїть необхідність покосу трави на ділянці, де багато більшої рослинності, можуть зустрічатися каміння або інші жорсткі конструкції, тоді варто вибирати волосінь для мотокоси - вона відмінно впорається з травою, при цьому за рахунок своєї гнучкості і м'якості вона не пошкодити жорсткі перешкоди на шляху , та й сама залишиться цілою, а якщо про порветься, то завжди можна додати ще з котушки. До слова, волосінь для мотокоси представлена у величезній різноманітності видів і типів. Вона може ділитися:

 • За формою: кругла, квадратна або плетені. Квадратна і плетені волосінь мають гострі грані, тому краще підійде для жорсткої трави та чіткого покосу;
 • За матеріалом: повністю пластикова або армована. Перша дешевше, а друга хоча й має вищу ціну, але і прослужить довше, так як більш стійка до стирання і підходить для твердої трави і навіть кущів.
 • За параметрами. Волосінь може бути різної довжини і товщини.
 • За типом продажу: Котушка з волосінню, або просто волосінь для коси без котушки. У свою чергу, котушки з волосінню можуть мати різну конструкцію і механізм подачі волосіні. В одних необхідно періодично витягати волосінь самостійно - ручні котушки з волосінню; інші автоматично подають оснащення при натисканні на землю, прямо під час роботи - автоматична Котушка з волосінню.

У яких випадках варто купити ніж для мотокоси

Якщо потужності вашого інструменту досить (більше ніж 1 кВт або 1,33 кінські сили), тоді можна звернути увагу на такі аксесуари як ножі для мотокоси. Вони підійдуть в випадках, коли ділянка здичавів і заріс густою жорсткою високою травою, або чагарником. При цьому, якщо зважилися працювати саме таким ріжучим елементом, тоді обов'язково заздалегідь подбайте про чистоту ділянки від сторонніх предметів (каменів, металевих конструкцій, товстих брусків і гілок). Якщо цього не зробити, то при попаданні під ніж вони можуть його значно пошкодити, а найголовніше, вилітаючи з величезною швидкістю, несуть високу небезпеку. Саме тому варто використовувати закрите взуття і засоби захисту: спеціальні окуляри або маску, рукавички, ну і навушники для гасіння звукової вібрації, при тривалому періоді роботи.

На ринку представлена можливість купити ніж до мотокоси різних варіацій. Вони відрізняються за кількістю зубів: 2-х, 3-х, 5-ти, 8-ми зубі, або дискові пилки для кіс на 40 зубів з побідитовими напайками. Чим більше зубів тим менше зворотна ударна навантаження на редуктор мотокоси при косовиці товстої жорсткої рослинності.

Крім основних аксесуарів для садової техніки наш інтернет магазин пропонує і нестандартні варіанти, одним з яких є редуктор для човнового мотора, що перетворює мотокосу в недорогий привід для руху човна, повністю змінюючи стандартний підхід до використання цього садового інструменту.

Ще можна замовити насадку висоторізи, щоб підстригати сухі гілки на висоті.

Ми піклуємося, щоб купуючи садову техніку у нас, ви могли замовити ще і всі необхідні матеріали для її повноцінної роботи, і максимально продуктивного використання на довгий час!

Діапазон цін категорії Шини, ланцюги, масло та витратні матеріали для садової техніки від 19 до 13793 грн.
"Електроінструмент Шини, ланцюги, масло та витратні матеріали для садової техніки від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шини, ланцюги, масло та витратні матеріали для садової техніки 4.93 На основі 344 відгуків

дзвонити
кабінет