322 товари
1 029грн.
Розміри оглядового вікна 90х35 мм
Швидкість затемнення 1/15 000 сек.
3 482грн.
Ви отримаєте +174 бали
Потужність 5,5 кВт
Сила струму 255 А
2 150грн.
1 960грн.
Ви отримаєте +98 балів
ВДІ-200Е кейс та комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
7 299грн.
Потужність 6,9 кВт
Сила струму 200 А
Розмір штекера 35-50 мм
3 999грн.
3 189грн.
Потужність 4,4 кВт
Сила струму 140 А
Розмір штекера 10-25 мм
14 250грн.
10 500грн.
Потужність 5,9 кВА
Сила струму 160 А
17 079грн.
13 998грн.
Потужність 6,2 Квт
Сила струму 170 А
5 997грн.
4 590грн.
Потужність 6,8кВт
Сила струму 170 А
Розмір штекера 35-50 мм
5 250грн.
3 999грн.
Потужність 6,4 кВт
Сила струму 150 А
Розмір штекера 10-25 мм
ВДІ-250Е кейс і комплект Abicor Binzel
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
7 999грн.
Потужність 8,8 кВт
Сила струму 250 А
Розмір штекера 35-50 мм
7 197грн.
6 069грн.
Потужність 6,8кВт
Сила струму 180 А
Розмір штекера 35-50 мм
7 000грн.
6 560грн.
Ви отримаєте +328 балів
Потужність 8,5 кВт
Сила струму 300 А
4 813грн.
4 720грн.
Ви отримаєте +236 балів
Потужність 11,9 кВА
Сила струму 300 А
3 458грн.
Ви отримаєте +172 бали
Розміри оглядового вікна 100х93 мм
Швидкість затемнення 1/20 000 сек.
Кількість сенсорів 4 шт
15 990грн.
Потужність 6,4 кВт
Товщина різання 10-15 мм
Робочий тиск 4,5-5,5 Мпа
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
12 999грн.
Потужність 6,5кВт
Сила струму 200 А
1 530грн.
Розміри оглядового вікна 92х42 мм
Швидкість затемнення 1/25 000 сек.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
14 999грн.
Потужність 10 кВт
Сила струму 250 А
357грн.
279грн.
285грн.
210грн.
6 300грн.
5 388грн.
Потужність 4,16 кВт
Сила струму 160 А
Розмір штекера 10-25 мм
678грн.
585грн.
2 194грн.
Ви отримаєте +43 бали
Сила струму 285 А
189грн.

Купити зварювальне обладнання в інтернет магазині

Наш магазин зварювального обладнання (Київ) пропонує великий вибір всього, що потрібно для професійної або аматорської зварювання. Незалежно від того, чи займаєтеся ви цим ремеслом в якості працівника або це для вас просто хобі, у нас ви можете замовити все необхідне. Асортимент представлений відомими перевіреними брендами. Всього в кілька кліків ви замовите все, що потрібно для роботи.

Купити зварювальне обладнання в Україні недорого за ціною від виробника

Інтернет-магазин зварювального обладнання «Такіда» - місце, де можна придбати все для зварювання. Перш за все, у нас представлені такі види зварювальних апаратів:

 • Трансформаторного типу.
 • Зварювальні випрямлячі.
 • Інвертори.
 • Напівавтомати.
 • Аргонодугова зварка.

Вибираючи найбільш підходящий варіант, звертайте увагу на характеристики обладнання. Наприклад, модель професійного типу навряд чи стане в нагоді в побуті. І не забувайте про маски і окулярах - це обов'язкові елементи захисту. 

Крім зварювальних апаратів, у нас представлені зварювальне обладнання та аксесуари. Є в наявності зварювальний дріт і електроди. Наш інтернет-магазин зварювального обладнання гарантує оригінальність кожної одиниці техніки та комплектуючих. Якщо вам потрібно зварювальне обладнання (Дніпро) - ви отримаєте його з доставкою. Досить оформити замовлення онлайн! 

Магазин зварювального обладнання (Україна)

За запитом «зварювальне обладнання Україна» ви знайдете чимало пропозицій від різних компаній. Але в інтернет-магазині «Такіда» ви можете зварювальне обладнання купити від кращих виробників. Наш асортимент представлений всім, що необхідно для роботи професіонала і любителя. 

Магазин зварювального обладнання (Харків) пропонує наступні переваги для покупців:

 • Доступні ціни на весь асортимент.
 • Офіційна гарантія.
 • Кваліфікована консультація і допомога.
 • Придбати товар можна онлайн з доставкою в ваше місто.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Накопичувальна програма лояльності для постійних клієнтів.
 • Можливе замовлення оптом на вигідних умовах. 

Оформити замовлення ви завжди можете через сайт, додавши потрібний товар в корзину. Доступна ціна гарантована не тільки на роздріб, а й на опт! З усіх питань звертайтесь за телефоном до наших співробітників! Тепер купити зварювальне обладнання ви можете в будь-який зручний час, не витрачаючи його на тривалі походи по магазинах. 

Зварювальне обладнання недорого в Україні 

Перед тим, як придбати зварювальний апарат, необхідно знати про його функціональні можливості, технічні характеристики і якості виробів. Щоб Ви напевно зробили правильний вибір, ми підготували основну інформацію, яка стане корисною, як новачкові, так і активному користувачеві зварювальним устаткуванням.

Види зварювальних апаратів

1. Сварка трансформаторного типу

Це один з перших класів зварювальних інструментів. Пристрій має просту конструкцію, за допомогою якої перетворюють змінний струм з великою напругою в такий же змінний струм, але з меншому напругою. Завдяки даній функції відбувається процес зварюванняя.

За способами настройки робочих параметрів вироби діляться:

 • Фазово-регульовані;

 • Зі стандартним магнітним розсіюванням;

 • З збільшеним магнітним розсіюванням.

Єдиним недоліком обладнання можна назвати - громіздкість. Пристрій важке, його більш практично використовувати на локальних майданчиках. Крім цього, апарати трансформаторного типу чутливі до електричних коливань, тому необхідно припиняти роботи, коли падає напруга.

Зварювальні роботи виконувати можна як внахлест, так і встик. За допомогою трансформатора досвідчені зварники досягають відмінних результатів в зварюванні металевих виробів.

2.Зварювальні випрямлячі

Більш вдосконалене покоління зварювальних апаратів. Одна з ключових особливостей - можливість перетворення електрики з змінного в постійне. Можливо це стало завдяки впровадженню в конструкцію напівпровідників-діодів.

Зварювальні випрямлячі здатні проварювати герметичні і якісні шви на високих глибинах. Конструкція апаратів передбачає істотне зниження розбризкування. Працюють з усіма видами електродів. Випрямлячі знайшли більш широке застосування, ніж трансформаторне зварювальне обладнання: сплави чавуну, сталі (високолегований - в тому числі), різні метали, як: мідь, титан, нікель.

3. Зварювальні інвертори

Найбільш практичний апарат - це зварювальний інвертор. Вони компактні, мають відносно невелику вагу, але при цьому потужні. Підходять для роботи як новачкам, так і досвідченим майстрам. Варити ними можна все - чорні і кольорові метали будь-якої товщини в будь-яких положеннях в просторі. Електроди також можна застосовувати всіх видів. У нас, в інтернет-магазині, Ви зможете підібрати та. купити зварювальний інвертор,з найбільш підходящими характеристиками, перевіреної якості і гарантією. .

4. Полуавтомати

Зварювальний полуавтомат - это специализированные машины для варения, с помощью которых можно добиться качественного сваривания швов на любых поверхностях. Шов при этом получается сплошным. Плюс сваривания "с газом" в том, что он дополнительно защищает поверхность швов от негативных воздействий газового состава воздуха окружающей среды, а также стабилизирует работу электрической дуги.

Типи сзварювальних приладів

 • Точечная зварка

Точкове зварювання стає необхідною, коли виникає потреба зварювання двох деталей. Широко затребувана в автомобільній механіки. До основних переваг точкового зварювання можна віднести високу продуктивність, хорошу якість з'єднання і зовнішню естетику конструкцій..

 • Плазмона река

Габаритні установки зварювального обладнання, розраховані на використання в промисловості. Також виробники випускають невеликі установки - для побутового користування. За допомогою таких установок можна якісно і максимально швидко розрізати метали будь-якого походження. Причому Вам не буде потрібно робити додаткові обробки будь-яких деталей.

Купити зварювальне обладнання вигідно і безпечно?

Перш за все зверніть увагу на виробника зварювального апарату, до якого є довіра, особливу увагу варто звернути на торговельні марки, які мають власні заводи на території країни. Це дасть гарантії того, що подальше обслуговування і експлуатація буде забезпечена, так як виробник, завжди може обслужити свій зварювальний апарат, так як досконально знає його конструкцію і особливості.

Найбільш популярним і функціональним вважається зварювальне обладнання ПАТОН (купити в Україні можна, зробивши замовлення у нас на сайті). Ми є офіційними представниками зварювального обладнання Патон і пропонуємо гарантію від 1 до 5 років на всі зварювальні випрямлячі.

Якщо хочете заощадити, тоді можна розглянути зварювальне обладнання китайського виробництва, але варто врахувати, що б компанія і торгова марка, яка представляє такий інструмент, мала солідну представленість і здійснювала широку сервісну підтримку на зварювальні апарати, до таких компаній належить Дніпро М, чиї зварювальні апарати , сьогодні є чи не найпроблемнішим затребувані як в побутовому призначення, так і в широкопрофільними використанні на будівництві або виробництві, в цехах і майстерень.

Крім зварювального обладнання в нашому інтернет-магазині ви знайдете і додаткові засоби захисту - маски зварника та зварювальні окуляри.Купуючи зварювальний апарат в інтернет-магазині "Такіда" - ви можете підібрати інструмент, який буде відповідати саме вашим вимогам і запитам.

Діапазон цін категорії Зварювальне обладнання від 15 до 49999 грн.
"Електроінструмент Зварювальне обладнання від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальне обладнання 4.99 На основі 375 відгуків

дзвонити
кабінет