1 товар
2 399грн.
Ви отримаєте +47 балів
Потужність 5,6 кВт
Сила струму 250 А

Зварювальний інвертор - це складний електричний апарат, винайдений в ХХ столітті, який набрав популярності як один з основних інструментів дугового зварювання в ХХI столітті.

Агрегат працює при високих частотах і напрузі відповідно, при цьому за період роботи перетворюючи два рази вхідну напругу.

Принцип роботи пристрою:

На прикладі розглянемо інвертор Start Pro, що працює від споживчої мережі 220 В і частотою 50 Гц, змінний струм надходить на випрямляч, після, ток згладжується утворюючи при цьому вже постійний струм, який в свою чергу за допомогою спеціально розроблених транзисторів, що мають високу частоту комутації ще раз перетворюється в змінний струм з підвищеною частотою (20-50 кГц). Потім змінна напруга знижується до 70-90 В, а сила струму доходить необхідних значень для зварювання в 100-200 А.

Зварювальний інвертор Start pro

Всі агрегати обладнані програмним забезпеченням, яке дозволяє автоматично відключати робочий агрегат під час короткого замикання, виключає перегрів пристрою, а також прилипання електрода. Всі пристрої обладнані функцією швидкого запалювання дуги, через черкания електрода об робочу поверхню.

Переваги та недоліки зварювальних агрегатів з інверторним джерелом струму.

Основним і головним достоїнством інвертора Start Pro перед звичайними зварювальними апаратами, можна виділити відносно невелику вагу. Для прикладу, щоб досягти в перетворювачі зварювального струму в 160А потрібний трансформатор вагою близько 250 кг, а для досягнення аналогічного струму в звичайному пристрої, нам буде потрібно мідний трансформатор загальною вагою в 18 кг. Так само досягнуто мінімальне розбризкування при діяльності, що дає можливість плавно регулювати зварювальні матеріали.

З недоліків можна виділити:

  • Дорожнечу, щодо інших зварювальних агрегатів
  • Значний показник високочастотних електромагнітних завад
  • Висока чутливість апарату до вологості і конденсату всередині корпусу.

Зварювальні інвертори Start Pro, наявні в нашому інтернет-магазині, як і будь-який інший подібний інструмент, створений для ефективної діяльності з різними зварюються поверхнями.

Інвертори Start Pro мають істотні переваги:

  • Зменшене електроспоживання
  • Тривалий час експлуатації з максимальними навантаженнями без перегріву. Всі агрегати бренду Start Pro обладнані панеллю з індикаторами, що дозволяють спостерігати за живленням в мережі, перевантаженням і температурним режимом пристрою під час роботи.
  • Інвертори фірми Start Pro мають відносно невисоку вартість пристрою, в порівнянні з аналогічними агрегатами інших фірм.

Маючи відносно невелику вартість пристрою, виробник Start Pro зарекомендував себе як надійний і якісний виробник агрегатів для зварювання на ринку, надаючи покупцям якісний товар з гарантією терміном від 36 місяців.

У бренду Start Pro вибір моделей розділений на дві основні групи:

  • Пристосування категорії SAB призначені для домашнього використання, за допомогою їх можна виконати ремонт автомобіля або виконати різні роботи зі сталевими конструкціями. Мають компактний розмір і зручність в транспортуванні.
  • Пристрої категорії Start Pro MMA це вже професійний агрегат, для більш тривалого робочого циклу, тому його можна застосовувати в промислових цілях, які вимагають більш високої потужності пристрою і тривалої діяльності.

Купити зварювальний інвертор Start Pro можна в наших магазинах які розташовані в містах Київ і Дніпро, а також на сайті нашого інтернет-магазину «Такіда». Наш інтернет-магазин здійснює доставку товару в будь-яке місто України.

Діапазон цін категорії Зварювальний інвертор Start від 999 до 173995 грн.
"Електроінструмент Зварювальний інвертор Start від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Зварювальний інвертор Start 4.95 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет