Бетономішалка FORTE EW9-180Р Код 37434

Ви отримаєте +501 бал
Потужність 800 Вт
Об'єм готової суміші, л 135 л
Об'єм барабану 180 л
Опис Характеристики Відгуки покупців

Бетонозмішувач FORTE EW9-180Р - призначення

Дана модель призначена для використання, як на великих будівельних ділянках, так і при невеликих дачних потребах, замішування необхідних розчинів будь-якої складності та в'язкості (в основному цементні та бетонні), полегшуючи роботу та виконуючи поставлені завдання у стислий термін. Користується широким попитом серед бригад та приватних майстрів, що займаються оздобленням внутрішніх або зовнішніх частин будівель, приміщень, а також забудовників, які ведуть повноцінну діяльність із будівництва, підготовки фундаменту, несучих опор тощо. Бетонозмішувач FORTE EW9-180Р має такі переваги:

  • Вінцевий тип передачі обертаючого моменту (через чавунний вінець та ремінний привід). Обертання барабана з ємністю 180 літрів (і 135 готової суміші) здійснюється силовою установкою (електродвигуном), що видає в піку продуктивності 800 ват.
  • При виробництві застосовується надійна марка металопрокату з товщиною стінки від 2 до 2.5 міліметрів із додатковими ребрами жорсткості, які разом із гумовими колесами забезпечують стійкість пристосування на м'яких типах поверхонь. Термін гарантії при цьому – до 12 місяців. Протягом його дії ви можете звернутися до спеціалізованих сервісів для діагностики та ремонту компонентів, що вийшли з ладу.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити бетонозмішувач FORTE EW9-180Р в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
12 міс
Потужність
800 Вт
Об'єм готової суміші, л
135 л
Об'єм барабану
180 л
Привід руху
Ремінний привід + чавунний вінець
Напруга мережі
220 В
Частота струму
50 Гц
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет