1 товар
Немає в наявності
1 511грн.
Ви отримаєте +75 балів
Потужність 480 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм
Робочий хід 2,3 мм

Ексцентрикова шліфувальна машина Forte – параметри та призначення

Ексцентрикова шліфувальна машина Forte застосовується при необхідності видалення різних пошкоджень з лакофарбового покриття, а також для обробки пластикових або дерев'яних заготовок при виробництві меблевої або будь-якої іншої дизайнерської/декоративної продукції. Ексцентрикова шліфувальна машина Forte може бути укомплектована абразивною насадкою великої або дрібної зернистості, полірувальною повстю, за допомогою якої можна відполірувати до блиску і здійснити фінішну обробку матеріалів.

Ексцентрикова шліфувальна машина Forte

Ексцентрикова шліфувальна машина Forte виділяється такими властивостями:

  • Зручний та ергономічний дизайн, що має невеликі та транспортабельні габарити з масою, що не перевищує трьох кілограм у повному спорядженні, що дозволяє оператору не відчувати дискомфорту при тривалій експлуатації. Сам корпус складається з ударостійкого пластику та латексного напилення із застосуванням антивібраційних систем, що значно гасять більшу частину навантажень під час роботи. Основні конструкційні деталі ексцентрикової шліфувальної машини Forte були виготовлені відповідно до всіх європейських технологічних стандартів, що відповідають якості та безпеці.
  • Ексцентрикова шліфувальна машина Forte використовує як силову установку сучасну версію електромотора, від продуктивності якого залежать вихідні показники обертаючого моменту, кількості обертів і частоти коливальних рухів. Чим більша потужність, тим якісніше можна обробити тверді породи деревини. Інструмент додатково укомплектований електронним функціоналом, що запобігає передчасному виходу з ладу в результаті перевантажень або нецільового використання, відключаючи живлення у критичних випадках, а регулятор обертів дозволить точно налаштувати інструмент для взаємодії з різними типами оздоблювальних елементів.
  • Ексцентрикова шліфувальна машина Forte має простий і зрозумілий принцип функціонування. Він заснований на обертанні валу електромотора, який рухає насадку, що обертається навколо своєї осі, і завдяки цьому інструмент і носить назву - ексцентриковий. Практично в кожній доступній моделі застосовується ексцентриситет із робочим ходом від двох міліметрів, наявність якого дозволяє досягти певного рівня вібрації, дозволяючи інструменту якісніше обробляти будь-які заготовки.
  • Заводом виробником надається термін гарантійного обслуговування від 12 місяців. Протягом цього часу ви можете звенутись до спеціалізованих сервісів, де майстри швидко повернуть працездатність, втрачену внаслідок заводського браку або інших пошкоджень.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину Forte в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова Forte від 639 до 25383 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова Forte від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова Forte 4.83 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет