1 товар
Немає в наявності
2 438грн.
Ви отримаєте +73 бали
Потужність 300 Вт
Діаметр диску 125 мм
Регулювання обертів Є
Робочий хід 2,5 мм

Шліфмашина ексцентрикова STANLEY – призначення та особливості

Ексцентрикова шліфувальна машина STANLEY застосовується при необхідності поверхневої обробки різних будівельних матеріалів, що не відрізняються своєю міцністю. Ними можуть бути дерев'яні вироби, пластик, розчини штукатурки, що застигли, або інші види утеплювачів і пресованих форм виробів. Шліфмашина ексцентрикова STANLEY застосовується на станціях технічного/малярного ремонту та реставрації автомобілів, постійно взаємодіючи з лакофарбовими покриттями, приватними майстернями та виробниками меблевої або декоративної продукції. Залежно від типу насадки, шліфувальна машина STANLEY може обробляти поверхні шкіркою великої/дрібної зернистості, знімаючи верхні шари і видаляючи серйозні пошкодження або за допомогою повсті для полірування доводити поверхню до дзеркального блиску.

Шліфмашина ексцентрикова STANLEY

Шліфмашина ексцентрикова STANLEY має такі особливості та функціонал:

  • Як силова установка шліфувальної машини ексцентрикової STANLEY використовується сучасний електромотор, який дозволяє з високою швидкістю виконувати всі поставлені завдання з хорошим підсумковим результатом. Залежно від параметрів його продуктивності (з якими можна ознайомитись у розділі «характеристики» обраної моделі), пристрій розвиває різну швидкість обертів за хвилину, і, як наслідок, частоту вібрацій. Для збільшення точності при взаємодії з конкретними типами матеріалів можуть комплектуватися електронними системами регулювання та захисним функціоналом, що запобігає ймовірному пошкодженню електродвигуна у випадках нецільового використання або надмірного перевантаження. Шліфмашина ексцентрикова STANLEY має сучасну систему охолодження, що підтримує на стабільному рівні температурний діапазон.
  • Принцип функціонування шліфувальної машини STANLEY побудований навколо обертання навколо своєї осі, в результаті чого інструмент і отримав таку назву - ексцентриковий. Робочий хід до двох міліметрів дозволяє здійснювати на високій швидкості поворотно-поступальні рухи, вібруючи з певною частотою. За рахунок цього ексцентрикова шліфувальна машина STANLEY здатна обробляти невеликі западини і ефективно знімати верхній шар заготовок.
  • Інструмент виготовлений відповідно до всіх стандартів європейської якості та безпеки експлуатації із застосуванням зносостійких матеріалів – ударостійкого пластику та сплавів металопрокату, з яких складаються основні механічні компоненти.
  • Ергономічний дизайн ексцентрикової шліфувальної машини STANLEY, її невеликі габарити і маса дозволяють оператору тривалий термін застосовувати інструмент без відчуття сильного дискомфорту.
  • Поставляється із розширеним терміном гарантійного обслуговування до двох років. Протягом цього часу у вас є можливість звернутися до спеціальних сервісів ремонту та діагностики, де майстри повернуть працездатність, втрачену внаслідок браку чи інших типів пошкоджень.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину STANLEY в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова STANLEY від 639 до 25383 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова STANLEY від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова STANLEY 4.83 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет