1 товар
Немає в наявності
1 070грн.
Ви отримаєте +21 бал
Потужність 350 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм
Робочий хід 2 мм

Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь - характеристики та функціонал

Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь використовується при остаточній (фінішній) обробці будівельних матеріалів або готових елементів конструкцій, наприклад, металевого кузова автомобіля при його ремонті або дерев'яних, пластикових конструкцій при виробництві меблів, декоративних виробів і так далі. Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь користується широким попитом серед майстрів приватної діяльності, столярних, малярських цехів, а також станцій технічного обслуговування. Має гарне співвідношення невеликої ціни та характеристик, дозволяючи виконувати будь-які поставлені завдання з високою ефективністю.

Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь

Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь відрізняється такими особливостями:

  • Можливість використовувати кілька типів насадок для виконання різних завдань. Це може бути абразивний папір з великою або дрібною зернистістю, який допомагає зачищати поверхню від застарілого або пошкодженого лакофарбового покриття, шліфувати деревину або повсть, для полірування до дзеркального блиску. На бічній частині корпусу передбачено кріплення для встановлення пилозбірника або промислового пилососа, завдяки якому робоче місце тримається в чистоті.
  • Принцип роботи ексцентрикової шліфувальної машини заснований на обертанні навколо своєї осі. Це можливо завдяки силовій установці, що обертає власний вал, який передає обертаючий момент на насадку. Саме тому вона називається «ексцентриковою». Завдяки наявності ексцентриситету з'являється хаотичність руху, що запобігає можливості пошкодити заготівлю.
  • Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь комплектується просунутою силовою установкою - електромотором, який виробляється з достатніми показниками продуктивності, дозволяючи виконувати всі поставлені завдання в стислі терміни. Потужність прямо впливає на вихідні значення обертаючого моменту, кількості обертів валу і насадки в хвилину, а також частоти коливань.
  • Ексцентрикова шліфувальна машина Сталь має ергономічний дизайн корпусу. Самі габарити мають невеликий, транспортабельний розмір та вагу, що не перевищує три кілограми у повному спорядженні. За рахунок латексного напилення оператор не відчуває дискомфорту при тривалій експлуатації.
  • Електроінструмент бренду Сталь виробляється із застосуванням надійних сплавів металопрокату, з яких складаються головні механічні компоненти, управляючої електроніки, що забезпечує довговічність експлуатації та ударостійкого пластику. Інструмент відповідає всім європейським стандартам та технологіям якості та безпеки. Термін гарантійного обслуговування – дванадцять місяців.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину Сталь в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова Сталь від 639 до 25383 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова Сталь від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова Сталь 4.83 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет