2 товари
2 499грн.
1 899грн.
Потужність 500 Вт
Діаметр диску 125 мм
Регулювання обертів Є
Немає в наявності
1 080грн.
Потужність 450 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм

Ексцентрикова шліфувальна машина Дніпро-М - параметри та призначення

Ексцентрикова шліфувальна машина Дніпро-М застосовується, коли є необхідність виконання найякісніших робіт з полірування та видалення подряпин з різних поверхонь. Ексцентрикова шліфувальна машина Дніпро-М ефективно обробляє вироби з пластику, деревини, а також працює з будь-якими лакофарбовими покриттями, коли є необхідність вирівнювання форми та геометрії конструкції. Інструмент користується широким попитом серед професійних малярських цехів, столярних та дизайнерських майстерень, великих станцій технічного обслуговування та забудовників. Дозволяє виконувати весь спектр поставлених завдань, функціонуючи тривало без перебоїв, тому що виготовлена ​​з міцних матеріалів – ударостійкого пластику, що витримує вібрації та невеликі падіння та сплавів металопрокату, за рахунок яких забезпечується довговічність.

Ексцентрикова шліфувальна машина Дніпро-М

Особливості та властивості ексцентрикової шліфувальної машини Дніпро-М:

  • Застосування ексцентрикової шліфувальної машини Дніпро-М дозволяє досягти високих результатів обробки, надаючи дзеркальний блиск навіть найгрубішим матеріалам при виробництві елітної меблевої продукції та обробці лакофарбового покриття.
  • Маса ексцентрикової шліфувальної машини Дніпро-М – чим вона більша, тим менше зусиль треба докладати для роботи. Для зняття тонких шарів того чи іншого покриття найкраще використовувати невелику модель інструменту. Це пов'язано з тим, що нею складніше зробити впадину і пошкодити заготівлю, оскільки зняття майже не відбувається під власною вагою, ви вручну контролюєте силу натискання.
  • Змінні насадки ексцентрикової шліфувальні машини Дніпро-М. Липучки дозволяють оперативно замінити шліфувальний папір у разі потреби (дрібної або великої зернистістю), а вбудовані отвори всмоктують залишки будівельного сміття (за рахунок відцентрової сили) та тримають робоче місце в чистоті.
  • При виборі моделі ексцентрикової шліфувальної машини Дніпро-М, слід звертати увагу на показники продуктивності силової установки – електромотора, оскільки вона може змінюватись для різних цілей. Найбільша потужність потрібна для взаємодії з в'язкими матеріалами, а з малою швидкістю обертання і високим обертаючим моментом обробляють крихкі вироби. На професійних моделях ексцентрикової шліфувальної машини Дніпро-М додатково передбачені електронні функції регулювання, плавного пуску та захисту від перевантажень.
  • На эксцентрикові шліфувальні машини Дніпро-М діє гарантійний термін обслуговування до трьох років. Протягом цього часу у вас є можливість звернутися до сервісів спеціального ремонту для заміни деталей, що вийшли з ладу.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину Дніпро-М в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M від 639 до 25383 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова Dnipro-M 4.83 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет