2 товари
2 255грн.
Ви отримаєте +112 балів
Потужність 380 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм
Робочий хід 2 мм
Немає в наявності
1 220грн.
Ви отримаєте +61 бал
Потужність 300 Вт
Регулювання обертів Немає
Діаметр шліфувального круга 150 мм
Робочий хід 2 мм

Ексцентрикова шліфувальна машина DWT - опис та призначення

Ексцентрикова шліфувальна машина DWT застосовується при будівельних роботах або як незамінний помічник у столярних майстернях. Залежно від способу експлуатації ексцентрикова шліфувальна машина DWT може комплектуватися принципово різними насадками – для полірування за допомогою повсті при видаленні подряпин і наданні блиску виробам або зачистці наждачним папером великої або дрібної зернистості. При виборі ексцентрикової шліфувальної машини DWT слід звертати увагу на характеристики конкретної моделі, яка відповідатиме всім вашим вимогам і виконуватиме поставлені завдання:

Ексцентрикова шліфувальна машина DWT

  • Продуктивність ексцентрикової шліфувальної машини DWT прямо залежить від встановлюваної моделі силової установки - електромотора. Потужність якого для даного виробника може змінюватись в діапазоні від 200 до 300 Вт, чого з головою вистачає для виконання всіх поставлених завдань, чим вона більше, тим швидше оператор справлятиметься з різними матеріалами. Сам електродвигун складається з надійних сплавів металопрокату, за рахунок яких забезпечується зносостійкість і, як наслідок, довговічність. Система ефективного охолодження підтримує робочу температуру на стабільному рівні незалежно від навантаження. Кількість обертів за хвилину прямо залежить від електродвигуна (від 6000 до 13000 за хвилину). Для точніших робіт існує система електронного регулювання.
  • Частота коливань ексцентрикової шліфувальної машини DWT завжди налаштовується для взаємодії з конкретним типом виробу та завданнями при його обробці (від 12000 до 26000 тисяч за хвилину і залежить від оборотів). Максимальні значення виставляються при використанні насадки найдрібнішої зернистості для тонкого шліфування, тобто підсумкового полірування покриття. А при грубій роботі ексцентрикової шліфувальної машини DWT зі шкірками великої зернистості, частота повинна бути на мінімально можливих значеннях. Таке налаштування ексцентрикової шліфувальної машини DWT використовують при первинних обробках деревини або пластику, видаляючи грубі подряпини і так далі.
  • Амплітуда коливань ексцентрикової шліфувальної машини DWT, тобто ексцентриситет, визначає ступінь обробки. Для моделей цього бренду поріг не перевищує двох міліметрів.
  • Діаметр насадки ексцентрикової шліфувальної машини DWT дорівнює 125 міліметрам.

Ексцентрикова шліфувальна машина DWT виконана в сучасному дизайні. Корпус ергономічний із застосуванням латексного напилення на ударостійкому пластику, а маса і габарити дозволяють оператору тривалий термін експлуатувати пристрій без дискомфорту. Ексцентрикова шліфувальна машина DWT додатково оснащена просунутою антивібраційною системою, що функціонує як динамічна противага. Ексцентрикова шліфувальна машина поставляється заводом з дворічним терміном гарантійного обслуговування, під час дії якого власник може звернутися до спеціалізованих сервісів для усунення несправностей будь-яких типів.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити ексцентрикову шліфувальну машину DWT в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Шліфмашина ексцентрикова DWT від 639 до 25383 грн.
"Електроінструмент Шліфмашина ексцентрикова DWT від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Шліфмашина ексцентрикова DWT 4.83 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет