17 товарів

Болгарка Сталь купити недорого кутову шліфувальну машину в Україні

УШМ Сталь ставитися до ряду болгарок, права на торговельну марку яких належить українській компанії, при цьому, виробництво здійснюється на замовлення правовласника в Китаї. 

Болгарка Сталь по класу ставитися до нехитрим, простим по конструкції інструментів для шліфувальних або відрізних робіт в умовах побутового, домашнього використання. Варто відзначити, що незважаючи на свою простоту і відсутність безлічі сучасних функцій, болгарка Сталь виготовлена з увагою до якості важливих механічних з'єднань, а так само до захисту ротора і статора ушм від впливу навколишнього середовища.

Виробник пропонує стандартну гарантію в Україні на болгарку Сталь протягом 1 року, при цьому, можна продовжити гарантійне час обслуговування до 3 років, якщо раз на рік проходити техогляд болгарки в офіційному сервісному центрі, яких близько 50 по всій Україні.

Наш інтернет магазин Такі Да пропонує купити болгарку Сталь з різними параметрами. Основним між кутовими шліфмашинами виступає діаметр диска.

Асортимент УШМ Сталь представлений болгаркою 125 мм, яких найбільша кількість в модельному ряду, а так само є кілька моделей ушм 230 і 180 мм. Тож не дивно, що найбільша різноманітність модифікацій являє болгарка Сталь 125 мм, адже це обумовлено побутової спрямованістю торгової марки, а маленька болгарка для будинку є значно більш затребуваним електроінструментом.

Основні відмінності невеликих болгарок Сталь

Перше на що варто звернути увагу, якщо вирішили купити болгарку Сталь 125 мм, - це потужність. Кутові шліфувальні машини оснащені різними за розміром якорями, що на виході дає різну потужність. Для шліфувальних робіт варто купити болгарку, потужність якої наближена до 1 кВт. А для відрізних робіт, або за умови обмеженого простору можна брати болгарку поменше, адже такий варіант буде легше, ушм зручніше тримати в руці, проводячи маневрування в важкодоступних ділянках.

Друге що потрібно врахувати, купуючи болгарку Сталь, - форма ушм. Тут пропонується болгарка з короткою ручкою, або з подовженим варіантом. Перша підійде для утримання однією рукою, часто зручна при відрізних роботах, коли необхідно притримувати заготовку. Болгарка з довгою ручкою хороша при шліфуванні стаціонарних конструкцій, її зручніше направляти і легко щільніше притискати, утримуючи двома руками.

Є варіанти болгарки Сталь з регулюванням обертів. Купити таку УШМ доцільно, якщо передбачається обробка і зачистка різних матеріалів, наприклад що б не "спалити" дерево, можна встановити низькі обороти.

Інтернет магазин Таки Да пропонує купити болгарку Сталь в Україні з офіційною гарантією від виробника, з доставкою в будь-яке місто країни тієї поштовою службою, відділення якої є в місті покупця. Перед відправкою болгарка Сталь в магазині в Києві або Дніпрі проходить огляд і перевірку на працездатність, акуратно упаковується і заповнюються всі гарантійні зобов'язання.

Інтернет магазин Таки Да спеціалізується на продажу інструментів, ви можете уточнити деталі і отримати інформацію по кожній моделе, менеджери порадять найбільш підходящий варіант. Купити болгарку Сталь в Києві або Дніпрі прямо в магазині, можна після оформлення на сайті і підтвердження замовлення у менеджера, під'їхавши в один з наших магазинів.

Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) Сталь від 445 до 25467 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) Сталь від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) Сталь 4.67 На основі 70 відгуків

дзвонити
кабінет