14 товарів
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 196грн.
Ви отримаєте +159 балів
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Акумулятор
Напруга акумулятору 20 В
Діаметр диску 125 мм
Тип акумулятору Li-Ion
Регулювання обертів Немає
Кейс Є
Плавний пуск Є
Шпиндель М14
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
7 554грн.
Ви отримаєте +377 балів
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Акумулятор
Напруга акумулятору 20 В
Ємність аккумулятору 4 Аг
Діаметр диску 115 мм
Тип акумулятору Li-Ion
Регулювання обертів Немає
Кейс Є
Плавний пуск Є
Шпиндель М14
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
1 556грн.
1 257грн.
Ви отримаєте +62 бали
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 860 Вт
Діаметр диску 125 мм
Регулювання обертів Немає
Плавний пуск Немає
Шпиндель М14
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
1 995грн.
Ви отримаєте +99 балів
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1500 Вт
Діаметр диску 150 мм
Регулювання обертів Немає
Шпиндель M14
Немає в наявності
1 554грн.
1 321грн.
Ви отримаєте +66 балів
Гарантія 3 роки
Джерело живлення Електромережа
Потужність 1200 Вт
Діаметр диску 125 мм
Регулювання обертів Немає
Плавний пуск Немає
Довжина кабеля 2 м
Шпиндель M14

Купити болгарку Crown в інтернет-магазині ТакіДа

Болгарка – інструмент, призначений для різання твердих матеріалів, використовується як на виробництві, так і для побутових потреб. Наприклад, в приватному будинку болгарка – це взагалі незамінна річ. Нарізати арматуру для підв'язки помідор, відполірувати поверхні, розрізати дерев'яні заготовки – багато ще якісь роботи можна здійснити за допомогою цього інструменту.

Побутова болгарка КроунІснують різні типи болгарок Кроун – одні призначені для проведення демонтажу металевих конструкцій (на інструмент встановлюються спеціальні абразивні круги, призначені для різання металу, причому самих різних сплавів); інші болгарки потрібні для того, щоб очищати поверхню і шліфувати її.

Основні характеристики, які потрібно врахувати при виборі болгарки Кроун

В першу чергу потрібно звернути увагу на наступні показники:

 • Потужність. Використання малопотужної болгарки для різання матеріалу з високою щільністю запросто може стати причиною не тільки поломки самого інструменту, але і травматизації людини (через розриву абразивного круга або його зміщення).
 • Розмір робочого диска. Цей показник визначає глибину різання робочої поверхні.
 • Швидкість обертання шпинделя. Від неї залежить швидкість розрізання робочої поверхні.

Перелік другорядних характеристик, які також мають значення:

 • Наявність в настройках системи « м'якого пуску » - ця опція необхідна для забезпечення захисту електромережі.
 • Система, створена для підтримки сталості числа обертів – її наявність необхідно для забезпечення оптимального робочого режиму кутової шліфувальної машини, причому незалежно від що припадають на інструмент навантажень.
 • Система, що забезпечує автоматичну балансування диска. Без неї неможлива стабілізація вібрацій, що має місце при використанні абразивних дисків з різним ступенем зносу.
 • Опція регулювання числа обертів. Використовується (переважно) під час шліфування. Це дозволяє уникати виникнення подряпин на оброблюваної поверхні.
 • Наявність у пристрої інструменту швидкозажимний гайки.
 • Системи, що забезпечують захист двигуна і редуктора від попадання пилу.

УШМ Кроун на 6500 об/минВидатковим матеріалом для болгарок є   абразивні диски. Є кілька різновидів дисків, причому кожен вид використовується для роботи з якимось одним видом матеріалу (це може бути метал – найчастіше, а також дерево, бетон, органічне скло та інші полімерні матеріали). Тобто, болгарка по металу Crown передбачає установку одного типу абразивного диска – на болгарку для полірування Crown встановлюється зовсім інший..

Чому є сенс купити болгарку Crown, а не якогось іншого виробника?

Як ви вже зрозуміли, болгарка – це важливий, але вельми травмонебезпечний інструмент, при роботі з яким необхідно дотримуватися граничної обережності. Ні у кого не виникає сумнівів в тому, що в даному випадку економія неприпустима – має сенс витратитися на інструмент, якість роботи якого відповідає всім європейським стандартам. Саме так можна характеризувати продукцію фірми Crown – будь-яка модель болгарки, випущена під цим брендом, відрізняється наступними перевагами:

 • Наявність тривалого режиму функціонування УШМ.
 • Механізм здійснення швидкого доступу до щіток.
 • Передбачена кнопка блокування шпинделя. Вона потрібна для максимально швидкої і зручної заміни оснащення.
 • Є опція плавного пуску.
 • Встановлювати додаткову рукоятку можна по одному з 3-х варіантів.
 • Наявність поворотною основний рукоятки.

Чому вигідно замовити болгарки Crown у нас на сайті?

Інтернет-магазин Takida.com.ua є офіційним дилером провідних європейських виробників – в тому числі і знаменитої торгової марки Crown. Це пояснює цілий ряд переваг, які отримують клієнти, які оформляють замовлення через інтернет-магазин Takida.com.ua:

 1. Гарантія якості товару. Завдяки тому, що поставка продукції здійснюється безпосередньо від виробника, вдається забезпепечити високу якість. Імовірність реалізації низькоякісної підробки виключена за визначенням.
 2. Найнижчі ціни на болгарки Crown в Україні. Завдяки тому, що забезпечується продаж без посередників, вдається уникати несправедливих націнок.
 3. Широкий асортимент продукції, що реалізовується. В каталозі можете знайти будь-яку болгарку, для рідкісні будь-яких матеріалів – будь то УШМ по дереву Кровн, інструмент для різання металевих конструкцій або полірування бетону. Крім того, пропонується можливість на вигідних умовах придбати незамінний при роботі на ділянці обладнання.
 4. Надається офіційна гарантія від виробників. Компанія впевнена в реалізованої продукції, тому може дозволити собі дати гарантію бездоганної роботи обладнання протягом тривалого періоду часу.
 5. Можлива доставка по Україні, в будь-який населений пункт. Приймаються різні види оплати – Приват24, накладений платіж, на р / с.

Відвідайте офіційний канал YouTube-канал інтернет-магазину "ТакіДа" – тут ви можете подивитися тестування різних будівельних інструментів (в тому числі і болгарок), а також взяти участь в розіграшах цінних призів

Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) CROWN від 445 до 22098 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) CROWN 4.98 На основі 67 відгуків

дзвонити
кабінет