39 товарів

Болгарка BOSCH - якість і різноманітність кутових шліфмашин

Серед усього величезної кількості електроінструментів Bosch, болгарка займає особливе місце, адже це один з найбільш затребуваних інструментів, купити який рано чи пізно вирішує будь-який майстер. Тому кількість болгарок Бош вразить кожного, хто вирішив купити кутову шліфувальну машину. Адже німецька марки пропонує болгарки зі всіляких різноманітністю систем і функцій, які не завжди зустрінеш у інших виробників.

Частина цікавих рішень, якими може володіти болгарка Bosch варто виділити:

  • Система плавного пуску, яка часто зустрічається не тільки в 230 кутова шліфувальна машина, але і є моделі 125 ушм з високою потужністю, які так само мають системою плавного набору оборотів.
  • Регулювання оборотів. Тут ситуація аналогічна, можна купити 125 болгарку Бош з регулятором обертів.
  • Захист від повторного включення. Ця функція допомагає убезпечити роботу з болгаркою, в умовах нестабільної електромережі, коли може раптово зникнути світло. Якщо в такий момент болгарка Bosch із захистом від випадкового включення працювала і залишилася включена, то при повторному відновленні подачі струму на ушм, болгарка не включили, а зажадає вимкнути і знову включити кнопку. Часто у великих 230 болгарках є ще і сигнальні індикатори.
  • Захист від затискання диска. Як правила ця функція є в деяких болгарках Bosch на 230 диск. Система спрацьовує в разі якщо на високих оборотах, під час різу відбувається затиск відрізного диска металом, в цьому випадку, в момент ривка, подача струму на інструмент відключається і диска поступово втрачає оберти, для безпеки користувача.
  • Частина болгарок Бош комплектується AVR ручкою (антивібраційна). У місці вкручування така рукоятка має додаткову вкладку-гармошку, яка гасить вібрацію від кутової шліфувальної машини, тим самим знімаючи навантаження з рук.

к вигідно купити болгарку Bosch в Україні

Звичайно ж при наявності максимального числа з перерахованих функцій, ціна на болгарку Bosch збільшується, а якщо ви хочете купити болгарку від іменитого німецького виробника дешевше, тоді Бош пропонує ряд моделей кутових шліфмашин без новомодних електронних функцій, тільки варто відзначити, що робота такої болгаркою вимагає особливої уваги і концентрації, особливо якщо мова йде про 230 ушм.

Звичайно ж у продажу Bosch відповідають всім стандартам вибір болгарок од будь-яке коло: 115, 125, 150, 180 і 230. При цьому асортимент розділяється на зелену (побутову) і синю ( професійну) серії, звичайно ж від класу кутової шліфувальної машини буде залежати і ціна інструменту.

У будь-якому випадку все болгарки Бош збираються на сучасному обладнанні, з дуже точної посадкою деталей. Завод використовує запчастини з максимально стійких до зносу матеріалів, ушм проходять контроль якості і тести на витривалість. Тому якщо ви вирішили купити болгарку Bosch, можна бути впевненим в якості.

Наш інтернет магазин пропонує купити кутову шліфувальну машину Bosch з офіційною гарантією на 3 роки в Україні. Оригінальність електроінструменту можна перевірити в наших магазинах в Києві і Дніпрі, куди ми доставляємо болгарку, після замовлення на сайті. Крім цього, здійснюємо доставку по країні на будь-яке відділення в кожне місто або населений пункт. Оплатити ушм можна після отримання накладним платижем, або зарахувавши кошти на розрахунковий рахунок.

Взяв собі одну з найдешевших моделей шлифмашинку BOSCH PWS 700 за те БОШ)) Цими вихідними спробував її в справі, вирішив відшліфувати автомобільні диски та пофарбувати їх самостійно - 16 ".. Шліфувати в деяких місцях було незручно, але це особливості форми дисків, і шліфував я їх 7 годин, весь час вкл \ викл болгарку, але до кінця дня витримала і навіть не закашлялась жодного разу) Перевірку боєм пройшла, сподіваюся ще послужить мені пару років:)
Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) BOSCH від 445 до 25467 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) BOSCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) BOSCH 4.67 На основі 92 відгуків

дзвонити
кабінет