9 товарів

Болгарка Енергомаш в Україні

У магазині електроінструменту Takida com ua можна купити болгарку Енергомаш в повній комплектації від заводу-виготовлювача. Устаткування Енергомаш це інструмент для дому та дачі, який відрізняється низькою ціною, високою якістю матеріалів і збирається в фабричних умовах на сучасних конвеєрних лініях. Електрична болгарка Енергомаш добре підійде для роботи в побуті і професійному середовищі. Інструмент поставляється в повній комплектації з офіційною гарантією виробника.

Область використання

Ручна болгарка Енергомаш є обладнанням широкого профілю, за допомогою якого можна виконувати багато цільові операції. Інструмент можна використовувати для різання різного матеріалу, зачистки та шліфування поверхонь, полірування деталей. Універсальний шпиндель болгарки дозволяє використовувати різні насадки, в залежності від типу роботи - абразивні круги, пелюсткові блоки, алмазні різаки, дротяні щітки. Електрична болгарка Енергомаш легко і швидко обробляє всі поширені види матеріалів, таких як метали і сплави, дерево, цегла, бетон, керамограніт, пластик. Шліфмашина буде необхідна при проведенні більшості видів ремонтно-будівельних операцій і монтажних робіт.

Технічні особливості болгарок Енергомаш

Замовити і купити болгарку Енергомаш можна в різних заводських модифікаціях, які відрізняються різною потужністю двигуна, діаметром кола, конструктивним виконанням.

Інструмент має міцний пластиковий корпус з анти-ковзаючою поверхнею. Усередині корпусу розміщений надійний електродвигун, який має високі рівень захисту від вологи і пилу по євро-стандарту IP. Двигун обертається на промислових підшипниках, які забезпечують довговічну службу і не вимагають мастила. Редуктор болгарки є шестеренних передачу в закритому корпусі з високоміцного сплаву алюмінію. Косозубі шестерні зроблені з твердих сортів інструментальної сталі і обертаються в заводській мастилі. Шпиндель болгарки має стандартний посадковим розміром і підходить для всіх поширених типів насадок.

На верхній частині корпусу розміщені зручні органи управління, захисний кожух і ручка, яка позиціонується в декількох положеннях.

Головні переваги інструменту Енергомаш:

  • низька ціна, якість збірки;
  • підвищену зручність в роботі (зовнішня заміна щіток, довгий шнур, мала вага);
  • якісні матеріали (міцні полімери та сплави металів);
  • низьке споживання електроенергії;
  • мінімальна ступінь обслуговування;
  • універсальність (підходить для безлічі операцій);
  • доступність запасних частин і витратних матеріалів;
  • проста, перевірена конструкція.

упити болгарку Енергомаш в Україні

У спеціалізованому магазині Takida com ua можна замовити кутову шліфувальну машину з доставкою в усі великі міста, такі як Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця та ін. Купити болгарку Енергомаш в Києві та Дніпрі можна в наших магазинах на території.

Ми є прямим імпортером і працюємо безпосередньо з виробником. Оригінальна болгарка Енергомаш поставляється з усією необхідною документацією в індивідуальній упаковці.

Діє тривала гарантія 2-3 роки, обслуговування і ремонт обладнання проводитися в офіційній сервісній майстерні. Відгуки та огляди електроінструменту можна подивитися на нашому спеціальному каналі.

Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) Енергомаш від 445 до 25467 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) Енергомаш від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) Енергомаш 4.67 На основі 62 відгуків

дзвонити
кабінет