3 товари
1 829грн.
1 555грн.
Ви отримаєте +77 балів
Потужність 150 Вт
Діаметр диску 125 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
2 885грн.
2 164грн.
Ви отримаєте +108 балів
Потужність 250 Вт
Діаметр диску 150 мм
3 509грн.
Ви отримаєте +175 балів
Потужність 350 Вт
Діаметр диску 200 мм

Замовити точильний верстат DWT з гарантією і доставкою від ТакіДа

Це напівпрофесійні інструменти класу Semi-Pro. З їх допомогою виконуються шліфувальні і заточувальні роботи. Мають міцну конструкцію і комплектуються потужним двигуном. Побутовий точильний верстат DWT затребуваний як рядовими користувачами, так і професійними майстрами. Адже він відрізняється високою якістю виготовлення, а також бюджетної ціною, яку ще доступніше зробив інтернет-магазин «ТакіДа».точільний верстат ДВТ з гарантією 2 роки

Продукція DWT застосовується в різних сферах. Найчастіше її використовують для наступних видів робіт:

 • зачистка поверхонь;
 • усунення задирок;
 • зняття фасок;
 • шліфування та полірування;
 • заточка ріжучих крайок.

Висока потужність і вражаюча продуктивність, точність і якість обробки, безпеку та зручність експлуатації – саме через цих якостей варто купити заточний верстат DWT.

Компоненти двигуна

Інструмент ДВТ оснащується високотехнологічним двигуном. Він може функціонувати на високих оборотах, забезпечуючи якісну обробку будь-яких заготовок. Ротор двигуна має балансування в 2 етапи. Укомплектований зносостійкими деталями. В процесі роботи видає незначні вібрації і рівень шуму. Чи не перегрівається від тривалої і безперервної експлуатації навіть при високих навантаженнях. Цей виріб строго відповідає заявленій величиною технічних характеристик, які вказані в супутньої документації.

Конструкція заточувальних верстатів ДВТ

Довговічний мережевий верстат для заточування точила ДВТ має тверду і міцну конструкцію. Опорна плита доповнена гумовими опорами, які надійно фіксують верстат в заданому положенні і забезпечують його стійкість. Кнопка « Пуск » захищена від пилу. Корпус цілком виготовлений з металу. Виключена поява люфтів, зазорів та інших дефектів. Щоб проводити точні роботи з заготівлі було максимально зручно – виробник оснастив робочу зону опорними пластинами.

точильний верстат ДВТ з диском 125 ммТочильнику ДВТ присвоєно клас безпеки«I» категорії, яка має на увазі наявність наступних елементів:

 • захисних кожухів (закривають шліфувальні диски);
 • регульованих прозорих екранів з оргскла на робочій зоні (забезпечують безпеку оператора).

5 причин купити електроточіло ДВТ в « ТакіДа»

Замовити електрозаточний верстат ДВТ в нашому інтернет-магазині – раціональне рішення. Так як ми пропонуємо Вам вигідні умови співпраці:

 1. "ТакіДа"   є офіційний представник ТМ DWT в Україні. Всі реалізовані нами інструменти супроводжуються офіційною гарантією. Також здійснюємо доставку по всій території України будь-яким зручним способом для клієнта.
 2. Широкий асортимент продукції. Крім точильного верстата ДВТ у нас можна купити інше річкове електрообладнання, а також інструменти для будинку і дачі, зварювання.
 3. Гнучкі умови оплати. Приймаємо накладені платежі, р / с, перекази через Пріват24, платіжну систему Webmoney. Співпрацюємо з такими популярними і надійними перевізниками, як Нова Пошта, Інтайм, МістЕкспресс.
 4. Наочно демонструємо можливості обладнання на нашому каналі ТакіДа, що дозволить покупцеві заздалегідь визначитися з вибором і підібрати відповідний інструмент.
 5. Регулярно проводимо різні конкурси та розіграші серед передплатників.

Навіть, якщо Вам і не пощастить опинитися в числі переможців, ціна на точильний верстат DWT в Україні з доставкою буде для Вас найнижчою на ринку України!

Діапазон цін категорії Верстати для заточування і точила DWT від 559 до 13525 грн.
"Електроінструмент Верстати для заточування і точила DWT від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Верстати для заточування і точила DWT 4.25 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет