Верстат заточний DWT DS-150 KS Код DS-150 KS

Ви отримаєте +77 балів
Потужність 150 Вт
Діаметр диску 125 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Дана модель зарекомендувала себе як ефективний, компактний і надійний пристрій для робіт напівпрофесійної спрямованості. Відрізняється вигідним співвідношенням за наявними параметрами і функціоналом, якістью свого виготовлення та ціною, за рахунок чого займає лідируючі позиції на ринку.

Інструмент призначений для вирівнювання, шліфування поверхонь від нальоту корозії, зняття фасок, позбавлення від різних вад і приданню матеріалу гладкості з видаленням задирок, полірування за допомогою відповідних кіл, а також заточування гострих предметів.

Серед особливостей заточного верстата DWT DS-150 KS відзначимо:

  • Електродвигун, що видає 150 ват потужності і дозволяє обертати диск, діаметром до 125 мм на обертах до 2950 в хвилину.
  • Для забезпечення безпеки і комфорту експлуатації передбачені екрани з прозорого пластика, захисний кожух, станина на гумових ніжках і упорні пластини з можливістю регулювання.
  • Захищена від пилу пускова кнопка, що запобігає потраплянню всередину інструменту металевого та іншого струмопровідного пилу, який здатний закоротити пристрій.
  • Корпус, що складається з міцної сталі, що забезпечує ефективне охолодження силової установки.
  • Комплектація наступна: інструкція з функціоналом, кріпильний комплект, електроточило. Абразивний диск, екран і опорна пластина - по дві штуки.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити заточний верстат DWT DS-150 KS з доставкою по всій країні або самовивозом з Дніпра і Києва.

Гарантія
24 міс
Потужність
150 Вт
Товщина
16 мм
Діаметр диску
125 мм
Кількість обертів
2950 об/хв
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет