1 товар
Немає в наявності
8 177грн.
Ви отримаєте +245 балів
Потужність 600 Вт
Діаметр диску 200 мм

Точильний верстат Bosch - властивості та призначення

Точильний верстат Bosch – це універсальний інструмент від відомого німецького бренду, який відрізняється якістю виробництва із застосуванням найбільш стійких матеріалів з пластику та сплавів металопрокату, за рахунок чого верстати Bosch славляться своєю довговічністю та надійністю. Більшість верстатів Bosch – це моделі для професійного застосування та роботи в складних умовах, виконання найбільш трудомістких завдань. Точильні верстати Bosch повноцінно експлуатуються на великих промислових підприємствах, малярських майстернях, станціях технічного обслуговування та ремонту та здатні впоратися практично з будь-якими матеріалами – сталлю різної проби, товщини, дерев'яними чи пластиковими заготовками, виробами з натуральних мінералів та іншими. Заточувальні верстати Bosch створені для шліфувальної обробки, видалення пошкоджень та корозійного нальоту, реконструкції різальних предметів, полірування та інших робіт.

Точильний верстат Bosch

Особливості точильних верстатів Bosch:

  • Розширений до трьох років термін обслуговування за гарантією (залежно від конкретної моделі), під час дії якого можна здати на ремонт точильні верстати Bosch у спеціалізовані сервіси.
  • Підвищена потужність установки точильних верстатів Bosch, якої вистачає для виконання найбільш трудомістких робіт. Сам електромотор точильних верстатів Bosch безщітковий з полегшеним технічним обслуговуванням. У ньому відсутні вугільні щітки. За рахунок сучасної системи охолодження силовий агрегат точильних верстатів Bosch ефективно розподіляє тепло, що виділяється, і працює в стабільному температурному діапазоні. Здійснюється пряма передача обертаючого моменту, безпосередньо через вал на насадку, без застосування редуктора і шпинделя. Завдяки цьому немає втрат потужності.
  • На корпусі точильних верстатів Bosch передбачені кріплення для стаціонарної установки, а детальне налаштування положення з регулюванням упорів на гумових підкладках спрощує використання.
  • Для безпеки експлуатації точильних верстатів Bosch передбачений пластиковий екран, що не закриває огляд оператору і запобігає розльоту іскор, а також захисний кожух, що окутує насадку і не дає доторкнутися до диска під час роботи. Перед експлуатацією необхідно ознайомитися з правилами технічної безпеки та інструкцією, що йде в комплекті з будь-якою моделлю верстатів Bosch, де описані основні нюанси застосування та весь можливий функціонал. Це значно знизить ризик отримання виробничих травм через некомпетентне використання заточувальних верстатів Bosch.
  • Надійна ізоляція точильних верстатів Bosch, за рахунок якої залишки будівельного сміття, пилу та іскор не потрапляють усередину пристрою. Ризик виникнення короткого замикання зведений до мінімуму.

Під час роботи з верстатами Bosch необхідно застосовувати рукавички, адже вони зводять до мінімуму наслідки контакту з диском, що обертається на величезній швидкості, а також не скорочувати час вибігу руками і не використовувати явно пошкоджені насадки.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити заточувальні верстати Bosch в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Верстати для заточування і точила BOSCH від 559 до 13078 грн.
"Електроінструмент Верстати для заточування і точила BOSCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Верстати для заточування і точила BOSCH 4.78 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет