1 товар
3 381грн.
Ви отримаєте +169 балів
Потужність 350 Вт
Діаметр диску 200 мм

Точильний верстат CROWN - особливості та характеристики

Верстат точильний CROWN – це універсальний інструмент для виконання широкого спектру шліфувальної діяльності, такої як заточування гострих кромок ріжучіх предметів, полірування за допомогою спеціального повстяного кола, зміна форми та геометрії різних заготовок, видалення пошкоджень (наліт корозії, задирки), зняття лакофарбових поверхонь. Верстат точильний CROWN став популярним серед майстрів практично всіх сфер діяльності за рахунок високих показників продуктивності, здатності справлятися з усіма поставленими завданнями, а також доступної ціни.

Верстати точильні CROWN виготовляються з розширеним терміном гарантійного обслуговування до трьох років. Це дає можливість власникам, протягом цього часу, звернутися до спеціалізованих центрів, де працездатність повернуть у найкоротші терміни.

Точильний верстат CROWN

Технічне обслуговування верстатів точильних CROWN


Верстати точильні CROWN, як і будь-який інший інструмент з деталями, що механічно взаємодіють між собою, вимагає певних знань щодо технічного обслуговування, адже від того, як верстати CROWN експлуатуються, прямо залежить термін служби всього пристрою. Точильні верстати CROWN необхідно змащувати – два вихідні вали з двох сторін корпусу постійно обертаються і для запобігання їх зношуванню необхідно забезпечити прийнятні умови функціонування. Постійно очищати точильні верстати від нальоту будівельного сміття, пилу та інших залишків оброблюваних матеріалів, а також розкривати періодично верстат CROWN для очищення від часток бруду, що просочилися, і змінювати мастильне покриття зсередини, так як з часом воно стає більш в'язким. Не залишати верстати CROWN в умовах високої вологості - це призведе до утворення корозійного нальоту, а при попаданні вологи всередину верстатів з великою ймовірністю станеться коротке замикання, вихід з ладу та подальший ремонт.

Верстати точильні CROWN повсюдно застосовуються серед будівельників та забудовників житлових комплексів як стаціонарний пристрій, на станціях кузовного ремонту та малярної обробки або як домашній пристрій на всі випадки життя. Виготовляються верстати точильні CROWN відповідно до всіх європейських стандартів безпеки застосування та збираються з використанням найбільш зносостійких матеріалів, що забезпечують довговічність верстатів CROWN – міцного, ударостійкого пластику, здатного витримувати значні навантаження та сплавів металопрокату, за рахунок яких верстати точильні CROWN можуть функціонувати в складних умовах.

Кожна модель верстатів CROWN оснащується сучасною силовою установкою – електромотором, що відрізняється своєю продуктивністю та кількістю можливих обертів за хвилину на валу. Більшість верстатів точильних CROWN укомплектована сучасною версією агрегату – безщітковою, яка не вимагає частого втручання з боку, тому що всередині неї відсутній основний витратний матеріал – вугільні щітки. Просунута система охолодження сприяє довговічності заточувальних верстатів CROWN – вона підтримує стабільно робочий температурний діапазон, не дозволяючи пристрою перегріватись. За рахунок прямої передачі обертаючого моменту без використання редуктора відсутні втрати продуктивності.

За безпеку верстатів CROWN відповідає наявність захисного кожуха, що озакриває більшу частину кола та пластиковий екран, що оберігає оператора.

Інтернет-магазин ТакіДа надає зручну можливість купити точильні верстати CROWN в офлайн магазинах Києва чи Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Верстати для заточування і точила CROWN від 559 до 13077 грн.
"Електроінструмент Верстати для заточування і точила CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Верстати для заточування і точила CROWN 4.77 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет