3 товари
2 756грн.
Ви отримаєте +55 балів
Потужність 1350Вт
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 0-3000 ход/хв
Лазерний вказівник Є
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 3 ступені
2 525грн.
Ви отримаєте +50 балів
Потужність 1250 Вт
Максимальне число ходів 3000 ход/хв
Лазерний вказівник Є
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 3 ступені
Немає в наявності
581грн.
Ви отримаєте +11 балів
Потужність 1100 Вт
Максимальне число ходів 0-3000 ход/хв
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 3 ступені

Опис і призначення електролобзика Start

Електролобзик Start призначений для обрізки необхідних вам матеріалів, будь то металеві листи невеликого розміру, або пластикові, дерев'яні, скляні заготовки. Даний інструмент практично must have в побуті або професійній діяльності (приватні майстерні або великі промислові об'єкти).

електролобзик Start

Особливості електролобзиків Start

  • Для збільшення точності і зручності на деяких моделях електролобзиків Start передбачене світлодіодне підсвічування зони використання, а також лазерна указка, яка показує напрямок робіт. Для комфортної експлуатації електролобзиків Start можна виділити наявність фіксатора кнопки живлення і можливість регулювання частоти ходу ножа і маятникового руху.
  • Електролобзики Start укомплектовані електричною силовою установкою, що має продуктивність до 1350 ват потужності (в залежності від конкретної моделі). Другий головний параметр, який прямо впливає на продуктивність електролобзика Start - частота ходу насадки. Вона може варіюватися в діапазоні від 0 до 3000 в хвилину і чим більше, тим простіше обробляти найміцніші вироби, такі, як листова сталь. Налаштування в меншу сторону збільшує підсумкову якість заготовок і знижує відсоток браку при взаємодії з найбільш крихкими компонентами (меблі, пластик, кераміка, скло і т.д.).
  • При експлуатації інструменту Start слід уважно вибирати насадку, адже кожна з них може істотно відрізнятися одна від одної і призначатися для різних цілей. Основні відмінності йдуть за розміром, довжиною і шириною, а також кількоістю зубів, їх кроком і формою. Існують ножі з абразивним (і іншим) покриттям для більш ефективної взаємодії зі скляними виробами.
  • Комфорт роботи з електролобзиком Start підвищує наявність можливості підключення пилососа і мішка для збору відходів, здування тирси, металевих і пилових залишків. Це дозволяє вести діяльність в невеликих і замкнутих приміщеннях з поганою вентиляцією.
  • Невеликі розміри і вага електролобзика Start дають можливість експлуатувати інструмент тривалий час. Ви без зусиль зможете втримати однією рукою електролобзик Start, а іншою притримувати матеріал. Існує можливість обробки виробів під кутом до 45 і з радіусом до 15 градусів. Це можливо завдяки якісно зробленій опорній плиті, що здатна щільно прилягати до виробу і тримати нахил. Слід ретельно полірувати плиту електролобзика Start або використовувати спеціальні пластикові насадки, не допускати появи серйозних задирів по металу, адже тоді буде пошкоджуватися матеріал, з яким ви взаємодійте.

Електролобзики Start спроектовані і створені заводом відповідно до стандартів європейської якості, що забезпечують тривалу роботу пристрою. Основні механічно дотичні деталі, що знаходяться в постійному русі, виготовлені з міцних марок сталі і пластика, що забезпечують високий рівень зносостійкості. Гарантований термін обслуговування інструменту становить від одного року. У разі виникнення будь-яких неполадок, ви маєте можливість звернутися в сервіси спеціалізованого обслуговування, де вам швидко і оперативно повернуть працездатність інструменту Start. Не варто самостійно втручатися в пристрій - це призведе до позбавлення гарантії, а некомпетентний ремонт лише додасть несправностей.

Купити електролобзик Start можна в нашому інтернет-магазині Такіда в Києві і Дніпрі або оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Лобзик електричний Start від 540 до 23499 грн.
"Електроінструмент Лобзик електричний Start від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Лобзик електричний Start 4.99 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет