5 товарів
2 448грн.
1 848грн.
Потужність 550 Вт
Максимальне число ходів 800-2800 ход/хв
Лазерний вказівник Немає
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 4 ступені
3 099грн.
Потужність 950 Вт
Максимальне число ходів 800-2900 ход/хв
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 3 ступені
3 885грн.
Потужність 900 Вт
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 800-3000 ход/хв
Лазерний вказівник Немає
Маятниковий хід 3 ступені
5 385грн.
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 0-2600 ход/хв
Напруга акумулятору 20 В
Лазерний вказівник Немає
Маятниковий хід 3 ступені
Немає в наявності
2 190грн.
Потужність 750 Вт
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 800-2800 ход/хв
Маятниковий хід 4 ступені

Лобзик Дніпро-М, купити у офіційного представника

Інтернет магазин Такі Да представляє весь актуальний асортимент електричних лобзиків Дніпро М, купити які можна в Україні. Все електролобзики Дніпро М пропонуються з офіційною гарантією 3 роки і можливістю звернутися в будь-який сервісний центр виробника по всій країні.

Купити лобзік Дніпро-М у нас можна кількома способами:

  • У Києві та Дніпрі забрати електролобзик в одному з наших магазинів
  • Замовити доставку будь-якого лобзика Дніпро М зручною для вас поштовою службою, відділення якої представлено в місті.
  • Оформити кур'єрську доставку лобзика, знову ж таки, службою доставки, після передоплати.

При цьому, в перших двох варіантах можна купити лобзик Дніпро М з оплатою після отримання готівкою в магазині або післяплатою, перевіривши електролобзик на відділенні. Для організацій є можливість оплатити лобзик на розрахунковий рахунок, а приватним майстрам, які вважають за краще розрахунок по безналу пропонуємо оплату на карту або через онлайн банкінг.

Електролобзики Дніпро-М Асортимент і моделі

Лінійка лобзиків Дніпро М часто поповнюється або замінюється новими моделями, але перед надходженням у продаж, лобзик Дніпро М нової моделі в Україні проходить два етапи тестування в Україні:

  • Випробування на знос прототипу майбутнього електричного лобзика Дніпро-М. В даному випадку електроінструмент піддається тривалому етапу включення без перерви і в роботі під навантаженням, а також використанням з пильними полотнами, які значно перевищують допустимі стандартні для лобзика розміри. Крім цього майбутній лобзик Дніпро М розбирається і оцінюється якість і надійність складання і деталей інструменту.
  • Якщо початкові тести зразка проходять успішно, після схвалення техвідділом, партія лобзиків Дніпро М, з уже фірмовим дизайном замовляється і надходить на склад в Україну. Але можливість купити лобзик Дніпро М затримується, до моменту перевірки ВТК Дніпро-М певної вибірки інструменту, на відповідність якості початкового зразка, якщо контроль проходить успішно, тільки тоді з'являється можливість купити електролобзик Дніпро М у офіційного представника. До слова до нас в продаж будь-який інструмент Дніпро-М надходить в першу чергу, як до основного партнеру.

Електричний лобзик Дніпро М з середини

Виробник Дніпро М намагається запропонувати лобзики на будь-яку потребу майстра, тому в переліку можна зустріти електричний лобзик Дніпро М різної потужності, всі варіанти мають регулювання обертів і функцію маятникового ходу. Є модель з функцією стабілізації обраних оборотів під навантаженням.

Особливу увагу варто приділити якості запчастин і збірки лобзика Дніпро М.Електролобзик Дніпро М з розкритим корпусом

Компанія вимагає тільки найбільш якісні деталі, стежить за посиленням і доопрацюванням важливих вузлів лобзика, таких як редуктор, міцність штока, підшипники і захист електромотора.

Кожен лобзик Дніпро М адаптивен до будівельного пилососа, будучи дійсно багатофункціональним і зручним інструментом.

Всі ці стандарти дозволяють запропонувати 3 роки офіційної гарантії на будь-який лобзик Дніпро М в Україні. Ціна при цьому залишається в розумних межах, а якщо врахувати знижки на Дніпро-М і лояльні умови доставки (на багато лобзики Дніпро-М доставка безкоштовно) тоді купити електричний лобзик Дніпро М, особливо в нашому магазині - це вигідна пропозиція для майстрів, які працюють як в організації так і в приватному будинку, для турботи про своє господарство!

Взяв Електролбзік Дніпро-М ЛПЕ-850р по акції, жваво пиляє і дає рівний рез, не знаю як з довговічністю але на вигляд дуже навіть хороша збірка і не смердить Китаєм. Всім раджу, по крайней мере для побутових завдань його вистачає на все 200%!

Діапазон цін категорії Лобзик електричний Dnipro-M від 540 до 23499 грн.
"Електроінструмент Лобзик електричний Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Лобзик електричний Dnipro-M 4.99 На основі 58 відгуків

дзвонити
кабінет