2 товари
1 649грн.
Ви отримаєте +82 бали
Потужність 900 Вт
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 500-3100 ход/хв
Маятниковий хід 3 ступені
Немає в наявності
1 548грн.
Ви отримаєте +77 балів
Потужність 800 Вт
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 500-3100 ход/хв
Маятниковий хід 3 ступені

Електролобзики Forte - їх основні особливості і функціонал

Будь-яка обрана модель електролобзика Forte стане для вас ідеальним помічником якщо ви міцно пов'язані з лісозаготівельною промисловістю або постійною роботою з деревиною, пластиковими або скляними виробами. Електролобзик Forte разюче вирізняється з-поміж інших подібних пристосувань своїми невеликими габаритами і зручністю роботи, високою продуктивністю і точністю обробки. Широкий діапазон доступних моделей і потужностей дозволить вибрати варіант інструменту Forte для вашого спектра діяльності.

Електролобзик Forte

Укомплектовані електролобзики Forte електродвигуном, що функціонує від 220 вольт, необхідних для стабільної роботи. Потужність може досягати 900 ват, що дозволяє проводити практично будь-яку діяльність.

Електролобзики Forte можуть бути укомплектовані наступними функціями:

  • Регулятор ходу інструменту Forte, що дозволяє настроїти частоту коливань від 500 до 3500 в хвилину. Завдяки цій особливості у вас є можливість більш ефективно обробляти самі крихкі матеріали. Так, наприклад, зі швидкістю 3000 в хвилину і вище, з'являється можливість взаємодії зі сталевими заготовками, а до 1000 і менше найкраще обробляти гіпсокартон, пінопласт та інші, не пошкоджуючи їх при цьому.
  • Здатність розпилу під кутом - за допомогою спеціального механізму можна ефективно працювати під кутом до 45 градусів.
  • Чотириступінчастий маятниковий регулятор електролобзика Forte - в сукупності з регулятором, дозволяє вибрати оптимальний режим у відповідності з усіма вашими вподобаннями і визначити, в якому з них ефективність обробки різних матеріалів найбільше.
  • Механізм швидкої зміни полотна, що дозволяє, при взаємодії з електролобзиком Forte, без застосування інструментів поміняти ніж на інший.
  • Зручний і ергономічний дизайн лобзика дозволить з великим комфортом експлуатувати інструмент в будь-яких умовах. Виконаний з якісного пластику, який витримує підвищені навантаження, в тому числі удари і падіння. Також обладнаний гумовими вставками в ручці.
  • Основні вузли і конструкційні механізми електролобзика Forte виконані з якісних сплавів сталі, що витримують підвищене навантаження. Моделі даного бренду відрізняються високими характеристиками по частині своєї зносостійкості і довговічності.
  • Є можливість установки (за допомогою адаптера) різних пилозбірників і підключення пилососа. За допомогою яких відвідотись будівельне сміття, що утворюється в результаті експлуатації.
  • Поєднання фіксатора кнопки живлення, світлодіодного підсвічування робочої зони, а також лазерної указки дає можливість повністю сфокусуватися на оброблюваному матеріалі і на виході отримувати розпил найвищої точності.

Так як електролобзики Forte є інструментом з підвищений рівнем небезпеки, перед його повноцінною експлуатацією вам слід уважно вивчити принцип його функціонування, основні правила технічної безпеки під час використання та інструкцію, що йде в комплекті з будь-яким лобзиком.

Електролобзик Forte - це механічний інструмент, який потребує уваги і регулярного технічного обслуговуючи для продовження терміну його експлуатації. В кінці робочого дня обов'язково очищайте інструмент від нальоту пилу і шару бруду, що утворюються в результаті роботи.

Купити електролобзик Forte можна в нашому інтернет-магазині Такіда в Дніпрі і Києві або оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Лобзик електричний Forte від 540 до 23499 грн.
"Електроінструмент Лобзик електричний Forte від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Лобзик електричний Forte 4.99 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет