4 товари
7 772грн.
Ви отримаєте +388 балів
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 700-3000 ход/хв
Напруга акумулятору 20 В
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 335грн.
Ви отримаєте +166 балів
Регулювання кількості ходів Є
Максимальне число ходів 700-3000 ход/хв
Напруга акумулятору 20 В
2 465грн.
Ви отримаєте +123 бали
Потужність 710 Вт
Максимальне число ходів 700-3000 ход/хв
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 4 ступені
Немає в наявності
1 667грн.
Ви отримаєте +83 бали
Потужність 550 Вт
Максимальне число ходів 700-3000 ход/хв
Регулювання обертів Є
Маятниковий хід 4 ступені

Призначення і технічні відмінності електролобзиків CROWN

Електролобзики CROWN - універсальний інструмент для обробки різних матеріалів. Залежно від своїх характеристик здатний справлятися з листовою сталлю невеликої товщини, а також різними виробами з деревини, пластику і навіть, в деяких випадках, скла, для якого існують спеціальні ножі з абразивним покриттям. Є вкрай зручним і автономним пристроєм. Лобзик може функціонувати від:

  • Мережі. Електролобзики CROWN комплектуються силовим кабелем, з довжиною до трьох метрів, який стане запорукою продуктивної і безперебійної роботи в межах приміщення, без необхідності постійної підзарядки.
  • Акумулятора. Завдяки йому значно підвищується автономність вашого пристосування. Дозволяє вести діяльність в найскладніших умовах експлуатації в різних віддалених цехах і виробництвах без стабільного джерела електроенергії. Звертайте увагу на ємність, адже вона безпосередньо впливає на час роботи і може становити від одного до трьох годин, після чого акумуляторну батарею необхідно або замінити іншою, або поставити на зарядку за допомогою відповідного пристрою.

електролобзик CROWN

Електролобзики CROWN володіють наступним функціоналом:

  • У електролобзику CROWN для точності кінцевих робіт застосовується поєднання з лазерної указки, що показує напрямок розпилу, фіксатора кнопки живлення (щоб весь час не затискати її) і регулятора швидкості ходу пилки, для точної взаємодії з крихкими або твердими матеріалами, не пошкоджуючи ні ніж, ні сам будівельний елемент.
  • Силова установка інструменту CROWN може мати широкий діапазон потужностей (варіюється від 400 до 700 ват). Чим продуктивніше модель, яку ви вибрали, тим товщі матеріали вона обробляє. Наприклад, побутові електролобзики CROWN, також, як і професійні версії інструменту, здатні функціонувати з ефективною швидкістю від 3200 ходів в хвилину, проте істотно відрізняються інші характеристики розпилу дерев'яних, металевих заготовок. Найчастіше, і домашні і професійні пристрої здатні впоратися з - 120 мм деревом, 5 мм сталлю, 20 мм кольоровими металами. Точне значення вказано в розділі «характеристики» в картці обраного вами інструменту.
  • Більшість електролобзиків CROWN можуть відрізати будматеріали по дузі в радіусі 15 градусів з кроком ходу пилки 19-26 мм.

Наявність інструменту CROWN в вашому арсеналі значно спростить будь-який вид роботи, де необхідна точна підгонка і стикування між собою різних матеріалів. Невелика маса і розміри зручно поєднуються з ергономічним корпусом пристосування, дозволяючи тривалий термін без явного дискомфорту експлуатувати інструмент. Електролобзик CROWN виконаний з пластика, здатного витримати значні вібраційні і ударні навантаження.

Для забезпечення додаткового рівня комфорту використання, електролобзики CROWN можуть бути оснащені різними індикаторами, які показують заряд батареї або наявність жвилення від мережі, пилозбірники і кріплення для пилососів, а також вбудований потужний світлодіод, що забезпечує постійне підсвічування робочої області.

Купити електролобзик CROWN можна в нашому інтернет-магазині Такіда в Дніпрі і Києві з можливістю доставки по всій країні.

Діапазон цін категорії Лобзик електричний CROWN від 540 до 16775 грн.
"Електроінструмент Лобзик електричний CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Лобзик електричний CROWN 4.75 На основі 57 відгуків

дзвонити
кабінет