3 товари
2 776грн.
Потужність 2100 Вт
Регулювання обертів Є
2 537грн.
2 296грн.
Потужність 1700 Вт
Регулювання обертів Є
Немає в наявності
1 499грн.
Потужність 1600 Вт
Регулювання обертів Є

Фрезер Start - характеристики і особливості

Фрезери Start є напівпрофесійними інструментами, здатними виконувати широкий спектр завдань по обробці різних матеріалів. Фрезери Start знайдуть своє застосування серед приватних столярних майстерень, цехів обробки деревини і виготовлення меблевої продукції, великих промислових підприємств з переробки лісопиломатеріалів. Крім деревини, фрезери Start можуть обробляти пластикові, ПВХ, алюмінієві і металеві заготовки з м'яких сплавів.

Фрезер Start

Властивості фрезерів Start:

  • Наявність у фрезері Start сучасного електродвигуна підвищеної продуктивності. Запас потужності деяких моделей перевищує 2000 ват. Цього з лишком вистачає для взаємодії з заготовками найбільшої міцності і товщини, а також значної економії часу обробки поверхні. Силові агрегати фрезерів Start виконані з якісних сплавів металопрокату, за рахунок яких підвищена довговічність експлуатації і стійкість на знос. Надійна система охолодження не допускає перегріву, підтримує стабільну температуру при тривалій роботі. При проведенні технічного обслуговування фрезерів Start слід перевіряти стан щіток, адже це основний видатковий елемент практично будь-якого електромотора. Вони приходять в непридатність в результаті постійного фізичного контакту (тертя) з іншими компонентами, а через це істотно знижуються вольтамперні характеристики всього пристрою.
  • Ергономічний дизайн і продумана конструкція фрезерів Start, надійні бічні ручки з протиковзкими елементами і вбудованими вимикачами. Невеликі габаритні розміри і маса пристрою, за рахунок чого його легко транспортувати. Це дозволить тривалий термін застосовувати фрезери Start без відчуття сильного дискомфорту і ефективно управляти ними. Сам корпус виконаний з міцного пластику, що витримує тривалі вібраційні навантаження і падіння з невеликої висоти. Для максимальної зручності використання фрезера Start передбачена система пиловидалення з підключенням пилососа або мішка, що забезпечує чистоту робочого місця.
  • Для найбільш точних робіт фрезери Start укомплектовані електронною системою регулювання швидкості обертання, що дозволяє налаштувати інструмент під певні матеріали - тендітні або міцні, а також стабілізатор обертів під навантаженням, за рахунок якого вони залишаються на одному рівні незалежно від одержуваного фрезером навантаження.
  • Надійна ізоляція кабелю живлення, що підключається до контактної мережі електроенергії і самого корпусу, за рахунок чого виключається ймовірність потрапляння всередину фрезера Start частинок пилу, вологи та іншого будівельного сміття, які здатні привести до короткого замикання.
  • Фрезери Start поставляються з розширеним терміном обслуговування по гарантії - до двох років.
  • Можливість детального налагодження фрезера Start під необхідні потреби - положення фрези (висоти і глибини), зміни насадки на більший або менший діаметр з блокуванням шпинделя.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити фрезери Start з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Фрезер електричний Start від 1341 до 22604 грн.
"Електроінструмент Фрезер електричний Start від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Фрезер електричний Start 4.04 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет