7 товарів

Електрофрезери компанії Bosch – незамінний інструмент при роботі з деревиною

В асортименті компанії Бош окрема ніша відведена Фрезер — ручним верстатів, службовцям для обробки натуральної деревини (виготовлення заготовок, випилювання пазів, фігурна обробка поверхні, кромочні роботи, Занурювальне фрезерування і багато інших робіт здійснюються за допомогою цих інструментів).

Вибрати фрезер Бош в інтернет-магазині Takida.com.ua ви можете з урахуванням власних потреб і переваг, з урахуванням бюджету, відведеного на покупку і необхідних характеристик – в каталозі представлені як побутові, так і професійні фрезери. Зверніть увагу на те, що професійний фрезер Bosch   можна використовувати і як самостійний елемент, і в якості компонента фрезеровочного столу.

Також пропонуються комплектуючі– в широкому асортименті. Є фрези різних форм і призначень.Професійний фрезер бош з параллельним упором

Замовити фрезер Бош саме на сайті Takida.com.ua рекомендують самі виробники – тільки так можна переконатися в тому, що купуєте справжній йнструмент (компанія є офіційним дилером в Україні).  Китайські копії виробів Бош істотно поступаються за якістю, тому є сенс купувати тільки оригінальні товари. Саме вони представлені в каталозі інтернет-магазину «Такі Да».

Переваги фрезеров Bosch

Перераховані нижче характеристики забезпечують Фрезер Бош ряд переваг перед аналогічними виробами інших фірм:

 • велика комплектація кожної моделі;
 • широкий розкид потужності;
 • вбудована електроніка, за допомогою якої здійснюється контроль основних опцій фрезера при роботі (в першу чергу регулюється кількість обертів);
 • можна купити і мережевий фрезер Бош, що працює від акумулятора;
 • є моделі, використання яких дозволяє виконувати складні завдання: обробка кромки, фігурне фрезерування та інші;
 • надійність, висока потужність, продуктивність, відсутність несправностей, продумана комплектація, а також якісне обслуговування в сервісних центрах компанії Бош.

Модельний ряд

В складі модельного ряду є пристрої побутового і професійного цільового призначення. Відрізнити останні дуже просто – по темно-синього кольору корпусу  Побутові фрезери – темно-зелені.

Поради по експлуатації

Якщо вирішили купити електрофрезери Bosch, є сенс ознайомитися з основними правилами експлуатації цього пристрою. Дотримання перерахованих нижче рекомендацій дозволить уникнути проблем в процесі користування як професійними Фрезер, так і з пристроями, призначеними для використання в домашніх умовах:Покращений побутової фрезер БОШ

 • збір і використання інструменту здійснюється строго за інструкцією;
 • не в якому разі не можна допускати проникнення під робочу частину фрезера дрібних частинок;
 • уважно підходите до вибору матеріалу, з яким доведеться працювати – кожна модель фрезера в цьому плані має свої обмеження;
 • своєчасно міняйте відслужили свій термін запчастини та комплектуючі;
 • контролюйте цілісність кабелю та ізоляції;
 • працювати можна тільки від мережі, що забезпечує стабільну напругу (його перепади можуть стати причиною поломки двигуна). Дуже важливо своєчасно заряджати акумулятор.

Можливі несправності і способи їх усунення

 • Поломка електроніки – має місце при зносі фрезера. Необхідно нести інструмент в сервісний центр.
 • Деформація підошви фрезера. Виникає при роботі з дуже твердими матеріалами. Потрібна заміна підошви.
 • Знос цангового патрона і графітових чіткий – трапляється при зносі фрезера. Потрібна заміна.

Купити фрезер Bosch в ТакіДа

всі товари, які ви бачите в каталозі інтернет-магазину   Takida.com.ua, поставляються безпосередньо від виробника! Це дозволяє гарантувати високу якість продукції (ймовірність продажу підробки знівельована винятком посередників з процесу співробітництва). Крім того, політика прямих продажів дозволяє реалізовувати продукцію дешевше - націнка мінімальна. Лояльність цінової політики пояснюється також роботою через інтернет – відпадає необхідність утримувати великий штат компанії і оплачувати оренду приміщень .

Рівень клієнтського сервісу вас приємно здивує – оплатити покупку можете будь-яким зручним для вас способом (післяплатою, розрахунковий рахунок, Приват24, вебмані). Здійснюється доставка по Україні силами найбільш надійних компаній-перевізників (Нова Пошта, Інтайм, МістЕкспресс). Зверніть увагу на те, що в каталозі інтернет-магазину вказана ціна на фрезер Bosch в Україні з доставкою.

Заслуговує на увагу програма лояльності, впроваджена компанією Takida.com.ua -
інтернет-магазин систематично влаштовує всілякі конкурси \ розіграші серед своїх клієнтів. Крім того, підписавшись на YouTube-канал інтернет-магазину Takida.com.ua (посилання (ссылка - https://www.youtube.com/channel/UCzm5xUVEGQbCqXoHq6TfqRA), ви зможете дізнатися багато корисної інформації про товари для дому та дачі, різному судовому та зварювальному обладнанні, а також про ручному інструменті. Також періодично проводиться тестування нових моделей, що володіють поліпшеними характеристиками.

Діапазон цін категорії Фрезер електричний BOSCH від 1341 до 16559 грн.
"Електроінструмент Фрезер електричний BOSCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Фрезер електричний BOSCH 4.59 На основі 60 відгуків

дзвонити
кабінет