2 товари
5 936грн.
Ви отримаєте +178 балів
Потужність 1200 Вт
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Є
4 373грн.
3 718грн.
Ви отримаєте +111 балів
Потужність 1200 Вт
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Є

Фрезер Black&Decker - особливості застосування

Застосовуються фрезери Black & Decker при необхідності обробки різних пиломатеріалів, пластикових та ПВХ заготовок, а також листового металопрокату, який не відрізняється своєю міцністю. Стали популярні за рахунок невеликої ціни і хорошого співвідношення характеристик. Фрезер Black&Decker застосовують в столярних майстеренях, великих деревообробних підприємствах, при виготовленні меблів, декоративних виробів. В основному використовуються для вирізання пазів, обробки заготовок по периметру.

Фрезер Black&Decker

До основних рис фрезерів Black&Decker:

  • Наявність електронної системи точного регулювання оборотів обертання валу електродвигуна, за рахунок чого можна налаштувати фрезери Black&Decker під обробку різних матеріалів.
  • Захисна функція з плавним пуском, при якій потужність силової установки фрезера Black&Decker набирається поступово. При включенні мінімальні шанси пошкодити виріб.
  • Стабілізатор швидкості обертання, завдяки якому фрезери Black&Decker працюють на одних і тих же оборотах незважаючи на умови експлуатації, навіть в неоднорідній деревині.
  • Блокіратор випадкового старту і шпинделя фрезера Black&Decker. Перший дозволить убезпечити оператора при транспортуванні або переміщенні пристрою, другий полегшує зміну фрези.
  • Для настройки фрезери Black&Decker укомплектовані додатково гвинтами для прецизійних робіт, а також можливістю виставлення необхідного положення фрези по глибині.
  • Система відведення стружки, і кріплення під пилозбірник або промисловий пилосос. Це допомагає фрезеру Black&Decker утримувати робоче місце в чистоті.
  • Ергономічно виконаний дизайн фрезерів Black&Decker із застосуванням найбільш міцних сплавів металопрокату і пластика. Заводом виробником виготовляються у відповідності з усіма стандартами європейської якості. Основні механічні компоненти фрезерів Black&Decker відрізняються підвищеною стійкістю до зносу і довговічністю. Для зручності рукоятка прогумована.

Кожна модель фрезерів Black&Decker поставляється з сучасним силовим агрегатом із застосуванням ефективної охолоджуючої системи, яка підтримує стабільно-робочий температурний діапазон без істотних перегрівів і подальшого виходу електродвигуна з ладу. Потужність перевалює за 1200 ват, а можливі обороти досягають 28000 в хвилину. Це залежить від конкретної моделі фрезера.

Для забезпечення максимальної довговічності фрезера Black&Decker, слід застосовувати пристрій за призначенням. Перед експлуатацією уважно ознайомитеся з усіма необхідними правилами технічної безпеки та інструкцією, де описаний весь функціонал - вона поставляється в комплекті. Термін гарантійного обслуговування в середньому становить два роки. Для профілактики періодично слід піддавати технічній діагностиці, під час якої змащувати основні рухомі компоненти, очищати фрезери Black&Decker від нальоту пилу та іншого будівельного сміття, а також перевіряти стан щіток електродвигуна, адже це головний видатковий матеріал.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити фрезер Black & Decker з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Фрезер електричний Black Decker від 1305 до 98993 грн.
"Електроінструмент Фрезер електричний Black Decker від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Фрезер електричний Black Decker 4.93 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет