3 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
5 545грн.
Ви отримаєте +277 балів
Потужність 2100 Вт
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Є
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 895грн.
3 116грн.
Ви отримаєте +155 балів
Потужність 1050 Вт
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Є
Немає в наявності
1 341грн.
Ви отримаєте +67 балів
Потужність 430 Вт
Регулювання обертів Є

Ціна на професійний фрезер DWT

Інтернет-магазин TakiDa – офіційний дилер продукції фірми DWT в Україні вже більше 10-ти років. Фірма пропонує покупцям широкий асортимент продукції, дозволяючи купити електрофрезери DWTвідповідно до вимог по можливостям інструменту і не перевищуючи закладеного на покупку бюджету.

В каталозі інтернет-магазину «ТакіДа» ви можете знайти і професійний, і побутової фрезер – незалежно від вартості і технічних характеристик, пристрої будуть функціонувати ідеально. Що найцікавіше, професійний фрезер DWT можна використовувати і окремо, і як елемент фрезеровочного столу.

Замовити фрезер ДВТ можна в комплекті з деталями, наявність яких необхідна для виконання робіт високої складності. Пропонуються різні за формою і призначенню фрези.электрофрезер ДВТ на 2100 Вт

Купити електрофрезери ДВТ на сайті офіційного постачальника настійно рекомендують самі виробники – вони пояснюють свою позицію тим, що   тільки придбання обладнання через офіційного дилера дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Як вибрати фрезер ДВТ в інтернет-магазині « ТакіДа»?

В першу чергу потрібно звернути увагу на перераховані нижче характеристики:

  • Значення показника потужності, що визначає продуктивність. Крім того, ця величина визначає і ширину сфери застосування фрезера.  
  • Діаметр цанги, що визначає, в свою чергу, діаметр хвостовика розхідники, розрахованого під цангу.  
  • Хід фрези –від його величини залежить глибина майбутнього паза.
  • Регулювання швидкості. Функція особливо важлива при оснащенні великого діаметру. За допомогою корекції кутової швидкості можна запобігати перегрів електродвигуна. 
  • Додаткові функції – кожен визначає залежно від своїх потреб.

Мережевий фрезер ДВТ забезпечить вам істотні переваги перед конкурентами – свою роботу ви зможете робити набагато швидше і якісніше. Знадобилася більш детальна   інформація про якусь конкретну модель, досить відкрити картку товару – там вже є всі необхідні дані. Врахуйте, що перелік пропозицій, що містяться в каталозі інтернет-магазину « Такіда », постійно розширюється. Консультанти допоможуть (при необхідності) з вибором   фрезера, а також дадуть відповідь на будь-які питання, так чи інакше стосуються реалізованої продукції   або роботи інтернет-магазину в принципі.

Проблеми, що виникають в ході експлуатації фрезеров ДВТ

Навіть найякісніша і надійна техніка має свій експлуатаційний ліміт. Крім того, часто поломки трапляються через порушення правил експлуатації. У переважній більшості випадків доводиться стикатися з проблемами наступного характеру:бытовой фрезер ДВТ з гарантією 2 роки

  • Вихід з ладу електроніки – проблема, пов'язана виключно з зносом фрезера. Без допомоги співробітників сервісного центру не обійтися.
  • Порушення форми підошви фрезера. Має місце при роботі з надмірно твердими матеріалами. Необхідна заміна підошви.
  • Знос цангового патрона і графітових чіткий – також проблема тривалої експлуатації. Без заміни не обійтися.

Щоб забезпечити максимально тривалий термін експлуатації, є сенс уважно ознайомитися з рекомендаціями, викладеними в інструкції до пристрою. Якщо будете їм неухильно слідувати, зможете уникнути проблем під час користування як побутовими, так професійними Фрезер.

Не потрібно економити на обладнанні – надійний фрезер ДВТ прослужить вам вірою і правдою!

Поставки моделей фрезерів ДВТ, представлених в каталозі інтернет-магазину   Takida.com.ua, здійснюються тільки від виробника – в процес не залучаються посередницькі організації. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції (відсутній апріорі ймовірність продажу підробки). Крім того, цей підхід дозволяє компанії « ТакіДа » продавати оригінальні, фірмові товари на 20-30% дешевше, з мінімальною націнкою.   Ще одним чинником, що пояснює лояльність цінової політики, є робота в онлайн-режимі – немає необхідності утримувати роздутий штат і платити за оренду приміщень. Так, в каталозі інтернет-магазину приведена ціна на фрезер DWT в Україні з доставкою.

З оплатою і отриманням замовлення проблем не виникає ніколи. Перерахувати кошти можна будь-яким, зручним для вас способом (інтернет-магазин прийме накладений платіж, перерахування на розрахунковий рахунок, а також перказ з використанням електронних платіжних систем - Приват24 або вебмані). Доставку по по Україні забезпечують всім відомі Нова Пошта, Інтайм, МістЕкспресс. 

Потрібно приділити увагу і програмі лояльності, розробленої та впровадженої компанією Takida.com.ua - інтернет-магазин час від часу проводить різноманітні конкурси \ розіграші серед своїх клієнтів і передплатників Ютуб-каналу. Крім цього, ставши передплатником YouTube-каналу інтернет-магазину «ТакіДа» (доступний за посиланням - https://www.youtube.com/channel/UCzm5xUVEGQbCqXoHq6TfqRA),ви зможете почерпнути багато цінної інформації про товари, що призначаються для дому та дачі, а також про електроінструментах,всяческом судовому та зварювальному обладнанні. Компанія « ТакіДа » буде тримати вас в курсі всіх новинок. Періодично викладаються цікаві відео з тестуванням сучасних моделей з розширеними можливостями .

Діапазон цін категорії Фрезер електричний DWT від 1305 до 98993 грн.
"Електроінструмент Фрезер електричний DWT від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Фрезер електричний DWT 4.93 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет