1 товар
Немає в наявності
3 790грн.
Ви отримаєте +113 балів
Потужність 1600 Вт
Діаметр диску 190 мм
Регулювання обертів Немає

Опис і призначення циркулярних пилок STANLEY

Циркулярна пила STANLEY - це зручний інструмент для розпилювання деревини будь-якої породи. Незамінна для столярних робіт всіх видів, коли є необхідність поздовжнього, поперечного або кутового розпилу для виробництва меблевої продукції або декоративних, дизайнерських виробів. За рахунок продуктивної силової установки і широкого вибору можливих насадок є можливість розпилу листової сталі, пластика і інших матеріалів, що не відрізняються своєю міцністю.

Циркулярна пила STANLEY знайшла своє застосування серед:

  • Професіоналів, що використовують пристрій на великих промислових підприємствах з обробки деревини.
  • Домашніх майстерень і приватних цехів виробництва, де існує постійна необхідність акуратного і точного розпилювання заготовок.

Циркулярна пила Stanley

Залежно від обраної моделі циркулярної пилки STANLEY, значним чином може відрізнятись потужність електродвигуна. Існують циркулярні пилки STANLEY з принципово різним способом живлення:

  • Акумуляторні циркулярні пилки STANLEY, які укомплектовані літій-іонною батареєю (з різним номіналом ємності). У комплекті поставляється спеціальної зарядний пристрій.
  • Циркулярні пили STANLEY, що функціонують від контактної мережі, куди підключаються за допомогою силового кабелю (різної довжини). Для стабільної роботи необхідна напруга 220 вольт.

Складається циркулярна пила STANLEY з декількох основних частин: міцний, ударостійкий пластиковий корпус, в якому розміщені основні деталі циркулярної пилки STANLEY і кріплення пилозбірника, що забезпечує чистоту робочої зони; фіксатори і шарніри поворотів циркулярної пилки STANLEY, за рахунок яких можливе більш точне налагодження для роботи з тим чи іншим матеріалом, в тому числі під кутом; щільно прилягаюча до заготівлі підошва і ріжучий блок циркулярної пилки STANLEY.

Також слід звернути увагу і на ріжучий диск дискових пилок STANLEY. Найчастіше вони мають різну форму, розміри (діаметр, розмір посадкового кільця, кількість зубів, їх кут - позитивний чи негативний, спосіб заточки), і призначення.

Циркулярна пила STANLEY - це механічний інструмент, що вимагає періодичного обслуговування внутрішніх елементів. Необхідно змащувати основні компоненти - шпиндель з ротором і вчасно міняти мастило, так як з часом воно стає в'язким і перешкоджає нормальному обертанню насадки. Очищати від нальоту будівельного сміття і не допускати попадання вологи на корпус, так як це може призвести до короткого замикання і подальшого виходу з ладу основних вузлів. Щітки електродвигуна - це головний витратний матеріал силового агрегату, вони весь час механічно взаємодіють з колектором, з часом зношуються і вимагають заміни. Заводом виробником циркулярні пилки STANLEY поставляються з розширеним терміном обслуговування по гарантії - до двох і більше років.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити циркулярні пилки STANLEY з доставкою по всій країні або самовивозом з Дніпра і Києва.

Діапазон цін категорії Циркулярна пила STANLEY від 1123 до 43714 грн.
"Електроінструмент Циркулярна пила STANLEY від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Циркулярна пила STANLEY 4.14 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет