1 товар
3 408грн.
Ви отримаєте +170 балів
Потужність 2500 Вт
Діаметр диску 200 мм
Плавний пуск Немає
Регулювання обертів Немає

Циркулярна пила BauMaster - особливості

Коли є необхідність обробляти лісопиломатеріали, пластикові вироби, а в деяких ситуаціях і лист металопрокату - циркулярна пила BauMaster стане незамінним інструментом. Застосовується для поздовжніх і поперечних розрізів під різним кутом для додання заготовкам необхідного розміру, товщини і форми. Циркулярна пила BauMaster корисна на всіх етапах будівельної діяльності, адже вона істотно заощаджує час, робить найбільш точні роботи, чим не може похвалитися інструмент іншого типу. Циркулярна пила BauMaster знайде своє застосування в домашніх умовах, приватних майстернях з виготовлення меблевої або декоративної продукції, організаціях з виробництва дверей, вікон, великих промислових заводах з переробки дерева.

Циркулярна пила BauMaster

Особливості комплектації і використання дискових пилок BauMaster

Моделі циркулярних пилок BauMaster поставляються з сучасними електричними силовими установками, що функціонують виключно від контактної мережі електроенергії. Електродвигуни циркулярних пилок BauMaster виконані відповідно до стандартів європейської якості і безпеки із застосуванням міцних і зносостійких сплавів сталі, які стануть запорукою довговічної й безаварійної експлуатації. Працюють двигуни циркулярних пилок BauMaster за рахунок електрики, яка перетворюється за допомогою вбудованих всередині системи магнітів (і магнетизму), що відштовхуються від однополярних і притягаються до протилежних, обертаючи за рахунок цього вал мотора.

При обслуговуванні циркулярних пилок BauMaster необхідно приділяти увагу всім взаємодіючим між собою компонентам - регулярно змащувати механізми, очищати від нальоту будівельних відходів, пилу і так далі, періодично перевіряти щітки силової установки, адже це головні витратний матеріал пристрою, який прямо впливає на ефективність виконуваних робіт - вони виходять з ладу в результаті фізичного контакту, так як весь час піддаються тертю. Для того, що продовжити довговічність циркулярних пилок BauMaster не слід застосовувати їх не за призначенням, нарізати матеріали і виконувати іншу роботу, для якої циркулярні пилки BauMaster не пристосовані. Не залишайте пристрій у вологому середовищі - це призведе до утворення корозії і можливого виходу з ладу окремих її елементів. Гарантійний термін обслуговування окремих моделей дискових пилок BauMaster становить до трьох років. Протягом цього часу ви можете звернутися в спеціалізовані сервіси по діагностиці і ремонту, де майстри швидко усунуть будь-які несправності.

Диски циркулярних пилок BauMaster теж можна класифікувати на окремі категорії, які відрізняються між собою розмірами зубів, кроком, їх кількістю і кутом заточки, призначенням. Серед основних насадок циркулярних пилок BauMaster виділимо - для лісопиломатеріалів; алюмінієвих листів і пресованої тирси; твердосплавні або з напайкою сталі, а також з алмазним напиленням.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити циркулярні пилки BauMaster з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Циркулярна пила BauMaster від 1225 до 32760 грн.
"Електроінструмент Циркулярна пила BauMaster від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Циркулярна пила BauMaster 4.60 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет