7 товарів

Циркулярна пила CROWN - її особливості і параметри

Циркулярна пила CROWN - інструмент для столярної діяльності, призначений для виконання широкого спектру завдань. Серед асортименту доступних моделей кожен зможе знайти для себе найбільш підходящу версію за ціною і параметрами. Циркулярна пила CROWN прекрасно підходить для професійної діяльності на великих виробництвах або лісозаготівельних підприємствах, а також аматорських та приватних майстерень, що виготовляють декоративні дерев'яні вироби або дизайнерські меблі, двері та іншу продукцію з дерев'яних, пластикових, скляних і навіть, в деяких ситуаціях, металопрокатних виробів (листовий метал невеликої товщини).

Залежно від обраної моделі, циркулярна пила CROWN відрізняється набором функціональних особливостей, серед яких можуть бути:

  • Електродинамічна система гальмування циркулярної пилки. Миттєво вимикає інструмент і зупиняє обертання диска і вала після відпускання пускової кнопки. Значно підвищує рівень безпечної експлуатації і знижує шанси отримання травм.
  • Блокіратор пуску, при якому циркулярна пила CROWN запускається виключно після натискання двох клавіш. Захищає оператора від випадкового включення.
  • Електронна система плавного пуску циркулярної пилки CROWN. За рахунок неї здійснюється поступовий набір обертів електродвигуна, а, отже, редуктора і шпинделя насадки. Виключає пошкодження матеріалу через різкий ривок і врізання в заготовку. Збільшує експлуатаційних термін силової установки і підсумкову якість оброблених елементів.
  • Лазерне підсвічування циркулярної пили - дозволяє спрогнозувати, як буде розпиляна заготовка, а також відрегулювати точність робіт, в результаті чого лінія різу стає акуратною і рівною.
  • Можливість підключення різної периферії за допомогою спеціальних перехідників. Дозволяє застосовувати пилозбірники і промислові пилососи, очищаючи робочу зону від будівельного сміття і підвищуючи комфорт тривалої експлуатації в умовах обмеженого простору.
  • Регулятор швидкості обертання диска циркулярної пилки CROWN - дозволяє проводити точну настройку пристрою перед роботою, щоб запобігти пошкодженню заготовки і самого інструменту.


Циркулярна пила CROWN

За способом живлення циркулярна пила CROWN може бути:

  • Мережева - циркулярні пилки CROWN, що функціонують виключно від кабелю живлення, підключеного до мережі електроенергії c напругою 220 вольт.
  • Акумуляторна циркулярна пила CROWN, укомплектована батареєю різної ємності, що дозволяє пристрою працювати безперервно до декількох годин. Комплектується зарядним пристроєм для відновлення працездатності акумулятора.

Циркулярна пила CROWN поставляються заводом виробником з розширеним гарантійним терміном обслуговування, що досягає трьох років (а в деяких моделях і більше). При виникненні серйозних несправностей у вас є можливість звернутися в спеціалізовані сервіси ремонту, де майстри повернуть працездатність агрегату в найкоротші терміни. Не варто самому проводити ремонт апарату, адже некомпетентне втручання не вирішить проблему, а також позбавляє гарантії інструмент.

Для запобігання нещасних випадків при роботі з циркулярним пилами CROWN та отримання виробничих травм, слід вивчити інструкцію, що йде в комплекті.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити циркулярні пилки CROWN з доставкою по всій країні або самовивозом з Дніпра і Києва.

Діапазон цін категорії Циркулярна пила CROWN від 1127 до 32760 грн.
"Електроінструмент Циркулярна пила CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Циркулярна пила CROWN 4.60 На основі 60 відгуків

дзвонити
кабінет