2 товари
3 979грн.
Ви отримаєте +198 балів
Потужність 1800 Вт
Діаметр диску 200 мм
Немає в наявності
2 679грн.
Ви отримаєте +133 бали
Потужність 1500 Вт
Діаметр диску 185 мм

Циркулярна пила Forte - призначення та параметри

Циркулярні пилки Forte - це недорогі побутові пристосування, які стали популярними на ринку подібного інструменту завдяки співвідношенню невисокої ціни, якості виробництва і довговічності основних механічних компонентів, вироблених за всіма європейськими стандартами.

Циркулярні пили Forte знайдуть своє застосування серед невеликих деревообробних комплексів, приватних майстерень з виготовлення декоративних виробів, меблевої, віконної, дверної продукції. Якщо змінити насадку, то спектр можливих робіт значно зростає:

  • Диски циркулярних пилок Forte для грубого нарізання лісопиломатеріалів.
  • Кілька різновидів спеціальних насадок циркулярних пилок Forte для роботи з листовим алюмінієм, ПВХ, ДСП, ламінатом та іншими плитами з пресованої різним способом тирси.
  • Підрізні кола циркулярних пилок Forte з напайками з твердих сплавів або алмазним напиленням, які дають можливість обробляти металопрокатні вироби невеликої товщини і діаметра.

Циркулярна пила Forte

Особоливості дискових пилок Forte

Циркулярні пили Forte вигідно відрізняються наявністю продуктивної силової установки електричного типу, потужність якої сягає 1800 ват, чого з лишком вистачить для обробки найбільш міцних матеріалів в короткі терміни і з високою точністю.

Для того, щоб зрозуміти, як працюють циркулярні пилки Forte, слід вивчити принцип роботи електродвигуна. Він складається зі статора, ротора, колектора і щіток - чотирьох головних компонентів і в результаті їх взаємодії інструмент здатний обертати диск. При надходженні електрики всередині нього утворюється електромагнітне поле, і вбудовані магніти відштовхуються від однополярних і притягуються до протилежних, що в свою чергу обертає вал. Іншими словами, стандартний електродвигун циркулярних пилок Forte перетворює електричну силу в механічну енергію, що передається через редуктор і шпиндель безпосередньо на насадку.

Циркулярні пили Forte функціонують від мережі електрики 220 вольт. Підключаються за допомогою силового кабелю різної довжини. Циркулярна пила Forte найбільш підходящий варіант для тривалої експлуатації в приміщенні. Серед корисних функцій можна відзначити наявність кріплень для пилозбірників і промислових пилососів на бічній частині корпусу.

Циркулярна пила Forte, як і більшість інших інструментів, вимагає певного технічного обслуговування, щоб продовжити довговічність експлуатації на максимально можливий термін. Почати слід з головного - щіток електродвигуна, адже це головний компонент, від якого залежить стабільна і продуктивна робота. Вони механічно взаємодіють з іншими деталями, а значить піддаються фізичному зносу. Періодично їх слід міняти. Потім - змащування основних рухомих деталей і очищення пристрою цілком від нальоту будівельного сміття, тирси та іншого. Не допускати попадання всередину циркулярних пилок Forte води, пилу, і інших залишків - в гіршому випадку це призведе до короткого замикання і дорогого ремонту. Не залишайте циркулярні пилки Forte у вологому середовищі - інструмент буде піддаватися сильній корозії. Заводом виробником передбачена річна гарантія на циркулярні пилки - в разі виникнення технічних неполадок, ви можете здати в спеціальний сервіс циркулярну пилу Forte, де майстри швидко її відновлять.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити циркулярні пилки Forte з можливістю доставки по всій країні або забрати самостійно в магазині з Дніпра чи Києва.

Діапазон цін категорії Циркулярна пила Forte від 1123 до 43714 грн.
"Електроінструмент Циркулярна пила Forte від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Циркулярна пила Forte 4.14 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет